12 presvedčivých znakov, že tvoja bývalá túži po tebe naspäť

Nemýľ sa: Tvoja minulosť sa nezabúda! Objav 12 jasných znakov, ktoré ti prezradia, že tvoja bývalá túži po tvojom návrate.

Po rozchode nie je nezvyčajné čudovať sa citom bývalého partnera. Tu je 12 dôvodov, ktoré bez tieňa pochybností ukazujú, že váš ex vás chce získať späť.

1. Pravidelne vyhľadávajú kontakt s vami

Ak tvoj ex vás pravidelne kontaktuje, bez konkrétneho dôvodu to môže byť znak toho, že sa snažia udržať spojenie. Táto ochota diskutovať o všetkom a o ničom, ďaleko od akejkoľvek nevôle alebo nepríjemnosti, je často indikátorom toho, že by vás chceli získať späť.

Prečítajte si tiež:   Ktoré zviera na obrázku prvýkrát uvidíte? To vypovedá o vašej osobnosti viac, ako si myslíte!

2. Konverzácie rýchlo smerujú k intímnym témam

Neškodná výmena sa môže rýchlo zmeniť na spovedný režim. Ak počas vašich rozhovorov váš bývalý pravidelne hovorí o osobných alebo intímnych témach, mohlo by to prezradiť jeho túžbu obnoviť blízkosť existujúcu vo vašom minulom vzťahu.

3. Zaujíma ich váš milostný život

Keď bývalý neustále hľadá informácie o vašej romantickej situácii a zdá sa, že je naštvaný na vaše nové romániky, jasne ukazuje, že nie sú ľahostajný k možnosti, že ťa opäť natrvalo stratím.

12 znamení Surefire, že tvoja bývalá ťa chce späť
12 znamení Surefire, že tvoja bývalá ťa chce späť

4. Hľadajú s vami čas

Aj po rozchode zostávajú určité návyky. Ak váš bývalý vždy hľadá príležitosti byť s vami sám a pravidelne vám navrhuje individuálne aktivity, môže to byť spôsob, ako znovu zapáliť plameň prešiel.

5. O minulosti často hovoria s nostalgiou

Nie je nezvyčajné, že dvaja ľudia, ktorí majú spoločný milostný príbeh, majú spoločné spomienky. Avšak bývalý, ktorý s vami často hovorí o starých dobrých časoch a pôsobí nostalgicky, môže prostredníctvom týchto evokácií vyjadriť svoju túžbu pokračovať tam, kde váš vzťah skončil.

Prečítajte si tiež:   Ako dešifrovať silu nevypovedaného: Tajomstvo jazyka ticha vo vzťahoch

6. Ich priatelia chcú poznať vaše úmysly

Blízki vášho ex sú často prvými ľuďmi, ktorí vedia o ich pocitoch. Takže, ak ich priatelia testujú vody, aby zistili, či je možný spätný úder, mohlo by to odhaliť skrytú nádej vášho bývalého milenca.

7. Nechávajú si všetky pamätné predmety z vášho vzťahu

Symbolické gesto, ako je vyhadzovanie predmetov súvisiacich s vaším vzťahom, ukazuje, že sa chcete posunúť ďalej. Naopak, ak váš ex spomenie, že si cení fotky, darčeky alebo iné spomienky na váš vzťah, možno to odráža ich túžbu prežiť tento milostný príbeh.

8. Stále používajú výhovorky, aby ťa videli

Nemýľte sa: bývalý, ktorý nájde každú predstaviteľnú výhovorku, aby som ťa žiadal pravdepodobne nemá v úmysle jednoducho získať praktické rady. Toto správanie môže demonštrovať ich túžbu priblížiť sa k vám a ich túžbu získať späť.

Prečítajte si tiež:   Ktoré zviera na obrázku prvýkrát uvidíte? To vypovedá o vašej osobnosti viac, ako si myslíte!

9. Pracujú na sebe, aby sa vyhli chybám z minulosti

Poukázanie na pokrok, ktorý dosiahli, môže byť pre vášho ex spôsob, ako ukázať, že sú odhodlaní už nerobiť rovnaké chyby. Tento postoj často odhaľuje túžbu znovu objaviť seba, aby ste lepšie splnili svoje očakávania a tak sa zotavili.

10. Snažia sa dozvedieť viac o vašich aktuálnych preferenciách

Ak sa váš bývalý zdá obzvlášť pozorný k vášmu vkusu, je to pravdepodobne preto, že chce prispôsobiť svoje činy a slová vašim želaniam. Toto správanie je zvyčajne znakom toho, že chcú získať vaše srdce späť.

11. Žiarlia, keď ťa vidia s niekým iným

Aj po rozchode je normálne, že určité emócie zostanú. Žiarlivosť vyjadrená pri pohľade na vaše nové vzťahy však môže prezrádzať skutočný pocit majetníctva, ktorý je ťažko zlučiteľný s myšlienkou definitívneho odlúčenia.

12. Snažia sa vo vás vyvolať žiarlivosť

Posledné znamenie, ale v neposlednom rade: bývalý, ktorý sa vás snaží vzbudiť žiarlivosť flirtovaním s inými ľuďmi alebo systematickým zverejňovaním svojich výdobytkov na sociálnych sieťach, sa pravdepodobne snaží získať vašu reakciu. Táto stratégia môže odrážať túžbu po pomste… alebo pokušenie získať späť stratenú lásku.

Stručne povedané, týchto 12 neomylných dôvodov vám umožní získať presnejšiu predstavu o zámeroch vášho ex. Urobte si však čas na analýzu situácie a svojich vlastných pocitov, kým zvážite možnosť dať vášmu milostnému príbehu ďalšiu šancu.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » 12 presvedčivých znakov, že tvoja bývalá túži po tebe naspäť