13. augusta 2023 sa pre tieto dve znamenia zverokruhu začína krásny románik.

Prázdniny sú v plnom prúde a na obzore je začiatok nového školského roka, preto niektoré znamenia zverokruhu zažijú veľkú romantickú udalosť. Na stránke . 13. augusta 2023 bude znamenať začiatok krásneho milostného príbehu najmä pre dve znamenia zverokruhu. Bez ďalších slov sa dozvieme, kto sú títo šťastlivci a ako môžu túto jedinečnú príležitosť čo najlepšie využiť.

Prvé príslušné znamenie : Lev

S hrdosťou oznamujeme, že prvým znamením, ktorého sa táto veľká romanca týka, je Lev. Toto ohnivé znamenie, ktorému vládne Slnko, žiari jasne už v normálnych časoch, ale od 13. augusta 2023 má zažiť obdobie romantickej nádhery. Tu je niekoľko kľúčových bodov, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť toto výnimočné obdobie.

13. august 2023 bude znamenať začiatok krásnej romantiky pre tieto 2 znamenia zverokruhu.
13. august 2023 bude znamenať začiatok krásnej romantiky pre tieto 2 znamenia zverokruhu

Sebavedomie a istota

Nie je potrebné pripomínať, že Lev má prirodzene neochvejnú sebadôveru a istotu. Tieto vlastnosti budú pre úspech tohto nového vzťahu nevyhnutné. Tým, že Lev zostane verný sám sebe a odváži sa prejaviť svoje city, bude schopný dotknúť sa srdca milovanej osoby.

Prečítajte si tiež:   5 zaujímavých znamení zverokruhu, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech počas týždňa od 2. do 8. októbra 2023

Otvorený a prispôsobivý

Stretnutie s druhým spomínaným znamením bude od Leva vyžadovať otvorenosť a prispôsobivosť. Bude sa musieť vyrovnať s rozdielmi medzi sebou a partnerom, aby vybudoval harmonický a trvalý vzťah.

Druhé zúčastnené znamenie : Škorpión

. ŠkorpiónŠkorpión, vodné znamenie, ktorému vládne Pluto, je druhým znamením, ktorému je od 13. augusta 2023 určený vášnivý románik. Často tajomný a intenzívny Škorpión očarí Leva svojou citovou hĺbkou a uhrančivou osobnosťou. Tu sa dozviete, ako môžu Škorpióni toto priaznivé obdobie čo najlepšie využiť:

Autenticita a úprimnosť

Škorpión je znamenie známe svojou autentickosťou a úprimnosťou. Ak chce zviesť Leva, bude musieť zostať verný sám sebe a nesnažiť sa hrať úlohu, ktorá mu nevyhovuje. Transparentné city budú kľúčom k získaniu partnerovej dôvery a lásky.

Prečítajte si tiež:   3 znamenia zverokruhu dostanú skvelú správu o svojich financiách 3. októbra 2023

Trpezlivosť a vytrvalosť

Nie je vždy ľahké získať si Leva, ktorý môže byť náročný a pyšný. Škorpióni preto musia byť pri hľadaní lásky trpezliví a vytrvalí, avšak bez toho, aby upadli do majetníckeho správania alebo manipulácie.

Kľúčové fázy tohto romániku

Teraz, keď sme identifikovali dve zúčastnené znamenia a vlastnosti, ktoré budú musieť preukázať, je čas pozrieť sa na kľúčové míľniky tohto jedinečného milostného príbehu:

  1. Stretnutie Všetko sa začína nečakaným stretnutím, ktoré je poznačené vzájomnou láskou na prvý pohľad. Lev a Škorpión budú okamžite vedieť, že našli svoju spriaznenú dušu.
  2. Zvádzanie Fáza zvádzania bude intenzívna a vášnivá, s hlbokými a úprimnými výmenami názorov medzi oboma partnermi. Budú mať čas na vzájomné objavovanie a budovanie pevného vzťahu.
  3. Záväzky Po prekonaní niekoľkých prekážok a upevnení svojho puta sa Lev a Škorpión rozhodnú prijať vzájomný záväzok a prežiť spolu veľký príbeh lásky.
Prečítajte si tiež:   3 znamenia čínskeho zverokruhu musia byť na pozore v októbri 2023: čaká ich zrada!

Úloha hviezd v tomto zväzku

Na záver treba zdôrazniť, že tento výnimočný románik by nebol možný bez priaznivého vplyvu hviezd. Od 13. augusta 2023 bude totiž niekoľko planét v priaznivom postavení, ktoré bude priaznivo pôsobiť na tento zväzok medzi Levom a Škorpiónom:

  • Venuša Planéta lásky bude prechádzať znamením Leva a zvýrazní jeho auru zvádzania a prirodzeného magnetizmu.
  • Mars Mars, planéta akcie a vášne, bude v harmónii s Plutom, vládcom Škorpióna. To posilní inštinkty lásky a odhodlanie Škorpiónov dobyť svojho partnera.
  • Jupiter Jupiter, planéta expanzie a príležitostí, prinesie tomuto spojeniu požehnanie tým, že vytvorí priaznivý aspekt so Slnkom, ktoré vládne Levovi. To bude priaznivo vplývať na šťastie a úspech tohto milostného príbehu.

Dátum 13. august 2023 tak sľubuje, že bude kľúčovým dátumom pre Leva a Škorpióna, ktorí hľadajú skutočnú lásku. Vďaka ich jedinečnej astrologickej kompatibilite a priaznivej podpore hviezd si tieto dve znamenia budú môcť užiť vášnivý a naplňujúci románik.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 13. augusta 2023 sa pre tieto dve znamenia zverokruhu začína krásny románik.