2 čínske znamenia zverokruhu, ktoré by ste mali počas jesene 2023 obísť pri zoznamovaní.

Nepriateľstvo v zverokruhu: Jesenné zoznamovanie roku 2023 prináša varovanie pre niektoré znamenia

Čínska astrológia hrá dôležitú úlohu v živote mnohých ľudí. Často sa verí, že niektoré čínske znamenia zverokruhu sú v láske a vzťahoch kompatibilnejšie ako iné. Keďže sa blíži jeseň 2023, je dôležité poznať čínske astrologické znamenia, aby ste sa v tomto období vyhli vzťahu. V tomto článku budeme diskutovať o dve čínske astrologické znamenia, ktoré by sa mali vyhnúť vzťahu na jeseň 2023.

Drak: panovačný spoločník

Jedným z čínskych astrologických znamení, ktoré treba dôkladne zvážiť predtým, ako sa zaviažete k vzťahu na jeseň 2023, je Drak. Ľudia narodení v tomto znamení bývajú vášniví, ambiciózni a dominantní. Ich prirodzená túžba uspieť môže spôsobiť, že sa viac zaujímajú o svoje osobné ciele ako o emocionálne potreby partnera.

Prečítajte si tiež:   Dve astrologické znamenia sa tento týždeň pripravujú na silné emócie a prekvapivé obraty!

Kariéra pred láskou

Podľa čínskej astrológie by rok 2023 mohol Drakom priniesť profesionálne výzvy a príležitosti na rozvoj. Pravdepodobne by sa teda sústredili viac na prácu ako na milostný život. Tento nedostatok emocionálnej podpory by mohol spôsobiť napätie a hádky medzi nimi a ich partnerom.

Ťažkosti pri hľadaní rovnováhy

Na druhej strane, na jeseň roku 2023 sa môžu Dragons snažiť nájsť rovnováhu medzi ich profesionálnym a osobným životom. Táto situácia by mohla spôsobiť problémy im a ich partnerovi, pretože sa budú musieť vysporiadať s nevyváženým a neuspokojivým vzťahom.

2 čínske znamenia zverokruhu by sa mali vyhýbať zoznamovaniu počas jesene 2023
2 čínske znamenia zverokruhu by sa mali vyhýbať zoznamovaniu počas jesene 2023

Kohút: náročný perfekcionista

Druhým čínskym astrologickým znamením, ktoré by sa malo na jeseň 2023 vyhnúť vzťahu, je kohút. Ľudia narodení v tomto znamení sú často veľmi kritickí, nároční a pozorní k detailom. Ich prirodzený sklon k dokonalosti môže spôsobiť, že je ťažké potešiť lásku. Majú tiež sklony k majetníctvu a žiarlivosti, čo môže spôsobiť problémy vo vzťahu.

Prečítajte si tiež:   Astrologické znamenia, ktoré čakajú neočakávané príjmy: Kto sa teší na finančný príval budúci týždeň?

Nereálne očakávania v láske

Jeseň 2023 bude obzvlášť pravdepodobne komplikovaná pre romantické vzťahy kohútov, pretože je to obdobie, keď sa budú viac zaoberať svojimi vlastnými potrebami a túžbami ako potrebami a túžbami svojho partnera. Ich vysoké očakávania od svojho partnera by mohli viesť k sklamaniu a konfliktu.

Riziko zrady

Navyše, pocit nespokojnosti, ktorý môže vyplynúť z týchto nenaplnených očakávaní, môže spôsobiť, že niektorí kohúti budú hľadať lásku inde, čím sa zvyšuje riziko podvádzania alebo zrady v ich vzťahu. To by mohlo spôsobiť vážne problémy so stabilitou a dôverou medzi partnermi.

Páry, ktorým sa treba vyhnúť medzi drakmi a kohútmi

Na jeseň 2023 by si Draci a kohúti mali dávať veľký pozor, kým sa s nimi zaviažu k romantickému vzťahu. Čínske astrologické charakteristiky a výzvy predpovedané pre toto obdobie spôsobujú, že tieto dve znamenia sú obzvlášť komplikované v láske, a preto je lepšie vyhnúť sa nadviazaniu vzťahu s nimi.

  1. Drak + Drak: Dvaja draci spolu riskujú, že budú výbušné duo kvôli ich vášnivým a dominantným temperamentom. Vo vzťahu môže vzniknúť konkurencia, ktorá vytvára napätie a neustále hádky.
  2. Drak + Kohút: Drak, ktorý rád dominuje, a perfekcionista, ktorým je Kohút, budú mať nepochybne problém nájsť kompromis. Tento pár bude pravdepodobne neustále narážať na vysoké a nerealistické očakávania jeden od druhého, čo spôsobuje stres a nespokojnosť.
  3. Kohút + kohút: Dvaja kohúti spolu môžu čeliť aj veľkým ťažkostiam kvôli rozdielnym názorom a potrebe dokonalosti. Mohli by stráviť veľa času kritizovaním alebo opravovaním chýb toho druhého, čo by výrazne poškodilo vzťah.
Prečítajte si tiež:   Vodné znamenia môžu očakávať obrovské šťastie od júna!
Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 2 čínske znamenia zverokruhu, ktoré by ste mali počas jesene 2023 obísť pri zoznamovaní.