3 astrologické znamenia, ktoré všetci tajne nenávidia. Druhý je neznesiteľný!

Málokedy sa o tom hovorí, ale určite existujú znamenia zverokruhu, ktoré každý tajne nenávidí. Je veľmi bežné, že medzi jednotlivými znameniami zverokruhu vládne súťaživý duch a niektoré znamenia sú uprednostňované pred inými. Ak vás zaujíma aké sú tie astrologické znamenia, ktoré môžu byť najviac nenávidenéOdpovieme vám!

„Tým, že je človek neznesiteľný, sa stáva nepostrádateľným. – Jean Dutour

Astrológia - Nenávidené znamenia zverokruhu
Najnenávidenejšie znamenia zverokruhu

Lev: Slnečná hviezda par excellence!

Je kráľom zverokruhu a vie to dať najavo. Ľudia v znamení Leva sú známi tým, že sú egocentrickí, egoistickí a vyhľadávajú pozornosť. Často majú detinský prístup a prejavujú bezstarostnosť voči ostatným. Napriek svojej zlej povesti však majú levy aj svoje kvality. Ich vyžarovanie je asertívne a hlasné a ich láska k sebe samým a k druhým je obrovská.

Znamenie zverokruhu Lev
©123rf

Ale prečo ich potom toľko ľudí nenávidí?

Na levoch môže byť nepríjemná ich posadnutosť sebou samými a nedostatok nuáns v názoroch. Okrem toho ich prehnaná ješitnosť a pýcha vytvárajú napätie medzi nimi a ostatnými znameniami. Samozrejme, každý človek je iný a Levi nie sú výnimkou, ale ak sa zúčastníte aktivít, kde sú prítomní Levi, určite uvidíte žiarlivosť v akcii!

Býk: znamenie, ktoré otáča hlavy!

Býci sú známi ako mimoriadne prízemné znamenia a prikladajú veľký význam materiálom a všetkým formám fyzického a duševného pohodlia. Sú jemné, citlivé, pracovité a pragmatické. Napriek ich vynikajúcemu vzťahu k prírode, empatii a schopnosti zachovať pokoj v stresových situáciách majú ďaleko od dokonalosti.

Znamenie zverokruhu Býk
©123rf

Prečo nemôžu ostatné značky stáť na býkoch?

Taureáni sú známi ako tvrdohlaví a neústupní a ich tvrdohlavosť sa môže rýchlo stať otravnou. Okrem toho bývajú príliš majetnícki a ľahko kritickí, čo môže spôsobiť problémy vo vzťahoch. Ich túžba po stabilite a schopnosť pokračovať v práci by však mala byť vítaná a rešpektovaná.

Škorpión: majster hry!

Škorpióni sú považovaní za jedno z najzáhadnejších a najkomplikovanejších znamení zverokruhu. Sú vášnivé, odvážne, hlboké a plné charizmy a šarmu. Sú tajnostkárske a nedôverčivé a nikdy neodhaľujú svoje zámery. Sú tiež veľmi inteligentné a vnímavé, preto je ťažké ich oklamať. Napriek ich prednostiam sa niektorým zdajú byť zastrašujúce a desivé.

Znamenie zverokruhu Škorpión
©123RF

Prečo sú škorpióny také neobľúbené?

Škorpióni majú tendenciu byť hákliví a netolerantní, čo môže ľudí odradiť. Okrem toho majú v sebe veľké množstvo nahromadeného hnevu a môžu kedykoľvek vybuchnúť. Sú tiež známi svojou malichernosťou a zákernosťou, čo môže ešte viac sťažovať ich obľúbenosť. Keďže tieto vlastnosti nie sú v spoločnosti veľmi obľúbené, nie je prekvapujúce, že Škorpióny mnohí ľudia nenávidia.

Napriek týmto trom znameniam, ktoré môžu byť tajne neobľúbené, je dôležité zdôrazniť, že každé znamenie zverokruhu má svoje silné a slabé stránky. Niektoré znamenia majú viac šťastia ako iné vďaka umiestneniu Venuše a Jupitera, ale osobné šťastie závisí predovšetkým od individuálneho pôvodu. Nadchádzajúci rok 2023 bude určite bohatý na pohyby planét a astrologické znamenia, ktoré z toho budú mať najväčší úžitok, ešte nie sú určené, ale čas to čoskoro ukáže!

Tu je zoznam znamení zverokruhu, ktoré sú skutočnými pretvárkami a predvádzaním sa:

  • Leo
  • Býk
  • Škorpión

Prečítajte si tiež:   Tu sú 3 čínske astrologické znamenia, ktoré by mohli v októbri 2023 zarobiť veľa peňazí
Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 3 astrologické znamenia, ktoré všetci tajne nenávidia. Druhý je neznesiteľný!