3 astrologické znamenia zažijú v týždni od 11. do 17. septembra 2023 veľkú zmenu v láske

Láska je oblasť, v ktorej môžu mať hviezdy značný vplyv. Týždeň od 11. do 17. septembra 2023 predznamenáva veľké zmeny v milostnom živote niektorých znamení zverokruhu. V skutočnosti sa v tomto období rozhodujúcim spôsobom zmení romantický osud troch astrologických znamení. Zistite, o ktoré znamenia ide a ako sa môžu prispôsobiť tejto novej situácii.

Býk: Nové stretnutia a naplnenie

Počas tohto týždňa ožije spoločenský život Býkov a ich kontakty sa znásobia.. Vďaka priaznivým aspektom Venuše, ktorá vstupuje do Váh, nebolo prirodzené kúzlo tohto zemského znamenia nikdy také silné. Nezadaní Taureáni majú veľkú šancu nadviazať dôležité stretnutia, ktoré by mohli zmeniť ich vnímanie lásky a vzťahov s ostatnými.

Prečítajte si tiež:   4 fantastické čínske astrologické znamenia na začiatku októbra 2023

Zlepšenie vašich komunikačných schopností

Ak chcete naplno využiť výhody tohto obdobia prosperity, zrodenci Býka budú musieť zapracovať na svojich komunikačných schopnostiach. Narodení v znamení Býka, ktorí sú často známi svojou tvrdohlavosťou a introvertnosťou, budú musieť byť otvorení a načúvať druhým, aby čo najlepšie využili príležitosti, ktoré im hviezdy ponúkajú.

V týždni od 11. do 17. septembra 2023 zažijú 3 astrologické znamenia veľkú zmenu v láske
V týždni od 11. do 17. septembra 2023 zažijú 3 znamenia zverokruhu veľkú zmenu v láske

Blíženci: Vnútorná premena

Počas tohto týždňa sa Blíženci, ktorí majú často radi ľahkosť a bezstarostnú lásku, budú musieť vážne zamyslieť nad svojimi túžbami a prioritami. Mohli by sa zrodiť nové perspektívyzatiaľ čo niektoré komplikované situácie nájdu nečakané riešenie vďaka uvoľneniu napätia medzi Mesiacom a Marsom.

Odstrihnutie sa od toxických vzorcov

Hlavnou lekciou, ktorú si z tohto obdobia odnesú ľudia narodení v tomto znamení, bude naučiť sa dištancovať od vzťahov, ktoré im neprinášajú nič dobré. Zbavení týchto škodlivých väzieb sa potom Blíženci budú môcť naplno venovať ľuďom, na ktorých im skutočne záleží, a budovať si pevnú citovú budúcnosť.

Prečítajte si tiež:   3 znamenia čínskeho zverokruhu musia byť na pozore v októbri 2023: čaká ich zrada!

Lev : Posilňovanie väzieb a záväzkov

Napokon, aj narodení v Levovi budú patriť medzi znamenia, ktorých sa tieto zmeny v láske obzvlášť dotknú. Počas tohto týždňa v septembri 2023 môžu pocítiť hlbokú túžbu posilniť svoje citové väzby a konkretizovať svoj záväzok voči partnerovi. Prechod Jupitera do znamenia Rýb tak ponúkne klímu priaznivú pre rozvoj úprimných a trvalých citov..

Uprednostňovanie emócií a intimity

Avšak Levi, ktorí sú vo svojich vzťahoch zvyknutí žiariť a dominovať, sa budú musieť naučiť dať svoje ego bokom, aby mohli lepšie uprednostniť svoje emócie a pestovať intimitu so svojou druhou polovičkou. Prejavením zraniteľnosti a empatie budú môcť ľudia tohto znamenia prejsť skutočnou vnútornou premenou a prežívať lásku autentickejšie.

Využitie astrálnych energií na pokrok v láske

Ak to zhrnieme, tieto tri astrologické znamenia budú musieť využiť astrálne energie prítomné v týždni od 11. do 17. septembra 2023, aby zažili veľkú zmenu v láske. Ak budú mať na pamäti nasledujúce rady, budú môcť toto romantické dobrodružstvo prežiť naplno:

  • Býk Chcete sa stretávať s viacerými ľuďmi a zlepšiť svoje komunikačné schopnosti;
  • Blíženci Blíženci: hlboko sa na seba pozrite a dištancujte sa od toxických vzťahov;
  • Lev Posilňovanie citových väzieb a pestovanie intimity.
Prečítajte si tiež:   5 zaujímavých znamení zverokruhu, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech počas týždňa od 2. do 8. októbra 2023

Treba si však uvedomiť, že astrológia je len jedným z nástrojov na lepšie pochopenie osobného a milostného života. Každý jednotlivec zostáva pánom svojho osudu a je výlučne zodpovedný za svoje vlastné voľby a rozhodnutia.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 3 astrologické znamenia zažijú v týždni od 11. do 17. septembra 2023 veľkú zmenu v láske