3 znamenia čínskeho zverokruhu, ktoré si v tomto víkende od 21. do 22. októbra 2023 prídu na peknú sumu peňazí.

Veľký finančný príliv naplní tri hviezdy čínskeho zverokruhu tento víkend v októbri 2023!

Premýšľali ste niekedy o tom, že by ste sa poradili so svojím čínskym horoskopom, aby ste spoznali trendy a príležitosti vo vašom živote? Čínsky zverokruh, ktorý má 12 rôznych zvierat predstavujúcich rôzne roky, môže odhaliť aj dôležité aspekty našej existencie. To zahŕňa najlepšie časy na zarábanie peňazí! V tomto článku sa dozviete, ktoré 3 znamenia čínskeho zverokruhu sú predurčené na získanie peknej sumy peňazí počas víkendu od 21. do 22. októbra 2023.

Drak: pripravený na obrovský úspech

Podľa astrologičky Stéphanie Gelbart budú ľudia narodení v znamení draka tento víkend obzvlášť zvýhodňovaní z hľadiska finančných ziskov. Je ideálny čas hrať v lotérii, investovať alebo jednoducho prekvapiť nečakaným darčekom od milovanej osoby.

Prečítajte si tiež:   Prekvapivé dôvody, prečo by ste mali pri umývaní jahôd používať jedlú sódu: odborný názor

Základný prvok: Oheň

Podľa astrálnych vplyvov tohto obdobia bude Drak nepochybne ťažiť z veľkého zdroja energie vďaka elementu Ohňa. Skutočne to desaťnásobne zvýši jeho šťastie a umožní mu rýchlo robiť správne rozhodnutia, aby získal značné zisky. Jeho prirodzená štedrosť bude navyše počas týchto dvoch dní odmenená príjemným prekvapením.

 1. Hrajte v lotérii: jedna z najpopulárnejších hazardných hier
 2. Zarábajte peniaze investíciami: príležitosti na akciovom trhu a iné investície
 3. Nečakaný darček od milovanej osoby: keď šťastie prichádza od tých, ktorých milujeme
3 znamenia čínskeho zverokruhu, ktoré dostanú cez víkend od 21. do 22. októbra 2023 peknú sumu peňazí
3 znamenia čínskeho zverokruhu, ktoré dostanú cez víkend od 21. do 22. októbra 2023 peknú sumu peňazí

Le Tigre: Tento víkend sa drzosť vypláca

Pre ľudí narodených v znamení tigra bude tento víkend aj v znamení šťastia. Naozaj, bezhraničná energia tohto obdobia spojená s ich niekedy až prílišnými ambíciami im ponúkne veľké finančné príležitosti, ktorých sa môžu chopiť.

Prečítajte si tiež:   Odstráňte penu z vašej terasy pomocou tohto triku založeného na populárnom nápoji

Určujúci prvok: Voda

Živel vody sa v týchto dňoch ukazuje ako mimoriadne dôležitý pre domorodcov z tigra. Podporujúc svoju intuíciu a schopnosť prispôsobiť sa novým situáciám, budú tigre dobre vybavené na to, aby sa tento víkend zviezli na vlne šťastia, pokiaľ ide o peniaze.

 • Odvaha v podnikaní: ísť do inovatívneho projektu
 • Spontánnosť: nechajte sa zlákať odvážnou stávkou
 • Krásne stretnutie: zarábajte peniaze vďaka anjelskému kontaktu

The Monkey: pekné prekvapenia v perspektíve

Napokon, aj tí narodení v znamení opice zažijú finančne veľmi priaznivý víkend. Ich zmysel pre adaptáciu, ich vynaliezavosť a ich živá myseľ sa skutočne využijú na nájdenie neočakávaných zdrojov príjmu.

Kľúčový prvok: Zem

Zem je prvok, ktorý v tomto období najviac uprednostňuje opičích domorodcov. Tento astrologický vplyv im dáva veľkú schopnosť zhmotniť svoje nápady a projekty, vďaka čomu môžu tento víkend dosiahnuť výrazné zisky.

 • Kreativita: využiť svoj talent na získanie dodatočného príjmu
 • Tipy: nájsť najlepšie ponuky, aby vaše peniaze rástli
 • Šťastie v hrách: úspešne otestovať nové hazardné hry
Prečítajte si tiež:   Odstráňte penu z vašej terasy pomocou tohto triku založeného na populárnom nápoji

Ako tento víkend maximalizovať svoj potenciál?

Pre domorodcov z vyššie uvedených znamení je nevyhnutné, aby tento víkend využili tento postoj šťastia, aby využili príležitosti, ktoré sa im naskytnú. Tu je niekoľko tipov, ako dať všetky šance na svoju stranu:

 1. Zostaňte naladení na príležitosti: dávajte pozor na zaujímavé návrhy okolo vás, či už vo vašom okolí alebo v médiách.
 2. Ver si: Neváhajte nasledovať svoju intuíciu, aby ste urobili dôležité rozhodnutia rýchlo a efektívne.
 3. Neprehliadnite malé detaily: Niektoré príležitosti na zlepšenie vašej finančnej situácie môžu prísť vo forme malých vecí, ktoré vám spoločne pomôžu dosiahnuť vaše ciele.

Drak, Tiger a Opica skrátka tento víkend 21. až 22. októbra 2023 pocítia mimoriadne šťastie z hľadiska finančných ziskov. Pamätajte však, že peniaze nie sú všetko: tiež využite tieto dobré časy na zdieľanie šťastia so svojimi blízkymi a užite si uspokojenie zo zaslúženého úspechu. Veľa štastia !

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Novinky » 3 znamenia čínskeho zverokruhu, ktoré si v tomto víkende od 21. do 22. októbra 2023 prídu na peknú sumu peňazí.