3 znamenia začínajú novú etapu veľkého šťastia do konca roku 2023, podľa aztéckeho horoskopu

Nechajte sa zahaliť vlnou veľkého šťastia: Aztécky horoskop predpovedá úžasné nové začiatky až do roku 2023

THE Aztécky horoskop, ktorá má svoj pôvod v predkolumbovskej kultúre, zažíva v posledných rokoch opätovný záujem. Táto tradičná astrológia, ktorá sa spolieha na energie zvierat a prírodných živlov, ponúka perspektívy odlišné od tých, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v západných horoskopoch. Objavte nižšie tri varovné signály novej éry šťastia do konca roka 2023.

1. Obdobie priaznivé pre šťastie od novembra 2021

Podľa predpovedí aztéckeho horoskopu mesiac november 2021 znamená začiatok mimoriadne priaznivého obdobia pre domorodcov všetkých znamení. Toto obdobie môže byť bohaté príležitosti a pozitívne udalostičím podporujete naplnenie a šťastie osobné aj profesionálne.

Prečítajte si tiež:   Dve astrologické znamenia sa tento týždeň pripravujú na silné emócie a prekvapivé obraty!

Prvky v hre

Táto šťastná fáza by bola spojená so spojením troch kľúčových prvkov:

  • Voda : symbol očisty a obnovy, pomôže zbaviť mysle úzkosti a nahromadených negatívnych energií.
  • Zem : predstavuje stabilitu a zakorenenosť, vďaka čomu sa človek cíti ukotvený a bezpečný tvárou v tvár budúcim zmenám a výzvam.
  • Vzduch : skutočný symbol slobody a kreativity, tento prvok by podporoval rozvoj nápadov a nových stretnutí, ktoré prispievajú ku každodennému šťastiu.

Príslušné znaky

Všetci domorodci z 20 znamení aztéckeho horoskopu by mohli ťažiť z tohto prosperujúceho obdobia. však Orly, hady a jaguáre budú musieť byť obzvlášť obozretní, aby nepremeškali príležitosti alebo si nenechali ujsť šancu.

3 znamenia začínajú novú etapu veľkého šťastia do konca roku 2023, podľa aztéckeho horoskopu
3 znamenia začínajú novú etapu veľkého šťastia do konca roku 2023, podľa aztéckeho horoskopu

2. Vplyv zelenej farby v roku 2023

Podľa odborníkov na aztécku astrológiu bude zelená farba v centre energetických vplyvov v roku 2023. Toto je hlavný znak šťastia a naplnenia, pretože zelená je tradične spájaná s prosperitu, rast a lásku.

Prečítajte si tiež:   Astrologické znamenia, ktoré čakajú neočakávané príjmy: Kto sa teší na finančný príval budúci týždeň?

Rozkvitnuté lásky

Rok 2022 by preto bol pre páry aj nezadaných obdobím nakloneným šťastnej a harmonickej láske. Citové putá by sa mohli posilniť, zatiaľ čo ľudia hľadajúci lásku by mali viac šancí na rozhodujúce stretnutie.

Profesionálny postup

Na profesionálnej úrovni by sa rok 2022 mohol niesť v znamení mnohých príležitostí na úspech a rozvoj pre domorodcov z rôznych aztéckych znamení. Avšak tí, ktorí pracujú v oblasti prírody, životného prostredia alebo zdravia mohli ťažiť z výraznejšieho posilnenia z prítomných energií.

3. Vrchol šťastia na jeseň 2023

Aztécky horoskop predpovedá mimoriadne šťastné obdobie pre všetkých domorodcov počas jesene 2023. Toto obdobie by sa skutočne vyznačovalo výnimočným astrálnym vyrovnaním, ktoré prispieva k šťastiu a osobným úspechom.

Prečítajte si tiež:   Vodné znamenia môžu očakávať obrovské šťastie od júna!

Zbierajte plody svojho úsilia

Táto fáza veľkého šťastia by predstavovala vyvrcholenie a odmenu za úsilie a rozhodnutia urobené počas predchádzajúcich dvoch rokov. Domorodci sa tak mohli dočkať naplnenia svojich túžob a zbierať plody svojej práce a odhodlania.

Čas osláv a vďačnosti

Bol by to tiež čas vhodný na oslavy, stretnutia a zdieľanie s blízkymi. Domorodci aztéckeho horoskopu by boli pozvaní, aby tieto chvíle radosti privítali s vďakou a naplno využili šťastie, ktoré sa im ponúka.

Stručne povedané, aztécky horoskop predpovedá obdobie veľkého šťastia, ktoré trvá od novembra 2021 do konca roku 2023. Domorodci budú môcť ťažiť z priaznivých vplyvov tým, že budú pozorne sledovať príležitosti a varovné signály počas tohto prosperujúceho obdobia.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 3 znamenia začínajú novú etapu veľkého šťastia do konca roku 2023, podľa aztéckeho horoskopu