3 znamenia zverokruhu by mohli zažiť smolu v máji 2023: ako prekonať tieto ťažkosti?

Vo svete astrológie prináša každý mesiac množstvo prekvapení a výziev. V máji 2023 by niektoré astrologické znamenia mohli zažiť prepad v milostnom alebo profesionálnom živote. Objavte tri znamenia zverokruhu, ktoré budú mať v tomto období pravdepodobne najväčšiu smolu v láske alebo kariére.

Váhy: Napätie v láske a profesionálne prekážky

Prvým znamením, ktoré by sa v máji 2023 mohlo stretnúť s určitými ťažkosťami, sú Váhy.. Vskutku, toto vzdušné znamenie bude len ťažko hľadať rovnováhu v jeho sentimentálnom živote. K napätiu a nezhodám s partnerom môže prispieť niekoľko faktorov:

Najnešťastnejšie znamenia zverokruhu v máji 2023
Najnešťastnejšie znamenia zverokruhu v máji 2023
 • Vplyv Venuše, planéty lásky, vytvorí medzi domorodcami z Váh nadmerné očakávania;
 • môžu vzniknúť komunikačné problémy, ktoré sťažujú vzájomné porozumenie;
 • potreba slobody niektorých Váh môže byť zdrojom konfliktu s ich druhou polovicou.

Navyše, profesionálna sféra nebude ušetrená týchto turbulencií. Váhy budú čeliť prekážkam a výzvam, ktoré preveria ich trpezlivosť a sebavedomie. Budú musieť zdvojnásobiť svoje úsilie, aby prekonali tieto výzvy a dosiahli svoje ciele.

Škorpión: Tŕne v srdci a výzvy v práci

Škorpión, intenzívne a vášnivé vodné znamenie, bude mať pravdepodobne tiež ťažký mesiac máj 2023 v láske a kariére.. Pokiaľ ide o sentimentálnu stránku, domorodci zo Škorpióna mohli zažiť sklamanie alebo búrlivé milostné zážitky:

škorpiónový horoskop
Znamenie Škorpión
 • stretnutia, ktoré nedodržia svoje sľuby, môžu poškodiť ich ego a ovplyvniť ich dôveru v lásku;
 • už vytvorené páry môžu prechádzať obdobiami napätia a nepochopenia;
 • ich nedôverčivú a žiarlivú povahu ešte umocní prítomnosť Venuše, čo sťaží dosiahnutie harmónie v ich romantických vzťahoch.

V profesionálnej oblasti budú Škorpióni čeliť výzvam, ktoré ich vytlačia z komfortnej zóny. Možno sa naskytnú príležitosti, ktorých sa treba chopiť, ale od domorodcov tohto znamenia si budú vyžadovať veľa úsilia a prispôsobivosti. Budú sa musieť vyzbrojiť odvahou a pevne stáť zoči-voči prekážkam, s ktorými sa na ceste stretnú.

Ryby: Záplava emócií a nejaké vlny na profesionálnom obzore

Napokon, aj Ryby, ďalšie vodné znamenie, by sa mohli v máji 2023 ocitnúť v rozbúrených vodách, a to romanticky aj profesionálne.. Ich veľká citlivosť a emocionalita môžu domorodcov tohto znamenia oklamať:

 • slobodné Ryby sa môžu nechať unášať romantickými ilúziami a stretávať sa s realitou;
 • páry budú čeliť nezhodám alebo otrasom, ktoré otestujú ich vzťah;
 • Prítomnosť Venuše na ich astrálnej oblohe ich urobí zraniteľnejšími voči rozmarom srdca.
Horoskop Ryby
Znamenie Ryby

Turbulencie aj v práci

Aby toho nebolo málo, profesné pole Rýb by sa mohlo zatriasť aj v máji 2023. Rodákov tohto znamenia budú musieť čeliť nečakaným zmenám, prekážkam, ktoré treba prekonať, či dokonca ťažkým rozhodnutiam. Budú sa musieť rýchlo prispôsobiť, aby sa v týchto turbulentných časoch udržali nad vodou.

Ako prekonať tieto ťažkosti?

Napriek výzvam, ktoré tieto tri astrologické znamenia čakajú v máji 2023, je dôležité mať na pamäti, že ide o prechodné obdobie a koleso sa stále točí. Ak chcete čeliť týmto ťažkým časom, tu je niekoľko tipov:

 1. Preukážte trpezlivosť a vytrvalosť, aby ste prekonali prekážky, s ktorými sa stretávate;
 2. Neváhajte vyjadriť svoje emócie a podeliť sa o svoje pocity so svojím okolím, aby ste lepšie porozumeli situáciám;
 3. Pripravte sa na rýchle prispôsobenie sa nepredvídaným zmenám a zachovajte si sebavedomie.

Stručne povedané, aj keď sa Váhy, Škorpióni a Ryby pravdepodobne v máji 2023 stretnú s ťažkosťami v láske a kariére, je na nich, aby tieto prekážky prekonali a vyšli z nich silnejší a obohatení o túto skúsenosť. Všetko je to o odolnosti a vytrvalosti tvárou v tvár životným skúškam.

Prečítajte si tiež:   Tieto 3 čínske astrologické znamenia budú v októbri 2023 tými najšťastnejšími v láske - Zistite, ktoré 3 čínske astrologické znamenia budú mať najväčšie šťastie v láske v októbri 2023
Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 3 znamenia zverokruhu by mohli zažiť smolu v máji 2023: ako prekonať tieto ťažkosti?