3 znamenia zverokruhu strávia žiarivý prvý jarný deň: Nový mesiac v Baranovi je veľmi priaznivý!

Astrológia je prastará prax, ktorá študuje vplyvy planét a hviezd na našich životoch. Ich zoradenie nám má poskytnúť cenné informácie na pochopenie veľkých pohybov našej existencie.

A to je aj dnešný prípad, pretože Slnko práve vstúpilo do Barana, ktorý ohlasuje príchod jarnej rovnodennosti, tohto slávneho dňa, ktorý sa delí medzi deň a noc. Toto nový mesiac v Baranovi by mal mať veľmi pozitívny vplyv aj na 3 znamenia zverokruhu, ktoré sa tešia na žiarivý prvý jarný deň 2023.

Jar je druhým narodením, kde všetko obnovuje svoju silu. – Hassan Massoudy

Astrológia - horoskop na prvý jarný deň
Pozitívny horoskop na prvý jarný deň

Zaujíma vás, ako nový mesiac v Baranovi ovplyvní vaše znamenie zverokruhu? Aké zmeny prinesie jarná rovnodennosť 2021? Zistite, čo má Slnko pripravené pre 3 najšťastnejšie znamenia zverokruhu a nechajte sa viesť múdrosťou hviezd !

Baran (21. marca – 19. apríla)

Tento prvý jarný deň je vaším dňom. S energiou Rambudete môcť veriť v seba a dosiahnuť všetky ciele, ktoré ste si stanovili!

Máte novonadobudnuté sebavedomie a morálku na vrchole. Všetko, čo urobíte, bude úspešné, tak choďte do toho a nechajte minulosť za sebou.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Tento prvý jarný deň je pre Váhy darom z nebies. Necháte minulosť za sebou a užívate si novú energiu, ktorá sa z nej vynorí slniečko.

Táto sezóna v Baranovi vás núti veriť, že všetko je možné a je to pravda. Vaša morálka je vysoká a vaše sebavedomie rastie. Váš zdravý rozum a vaša schopnosť prispôsobiť sa neustále rastie, čo bude veľmi prospešné pre úspech v tom, čo podniknete. Tento prvý jarný deň 2023 sľubuje, že bude pre Váhy žiarivý!

Kozorožec (22. december – 19. január)

THE Kozorožci sú pozvaní využiť tento prvý jarný deň na to, aby opustili svoju minulosť a pohli sa vpred.

Energia Barana rezonuje vo vzduchu a dodá vám vieru v seba samého, vďaka čomu budete môcť podnikať veci a dosahovať ich. Vezmite teda odvahu do oboch rúk a chopte sa tejto príležitosti, ktorá sa vám ponúka!

Chceme sa srdečne poďakovať všetkým našim čitateľom za prejavený záujem a podporu. Dúfame, že tento článok odpovedal na vaše otázky a pozývame našich čitateľov, aby ho zdieľali na sociálnych sieťach so svojimi priateľmi.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 3 znamenia zverokruhu strávia žiarivý prvý jarný deň: Nový mesiac v Baranovi je veľmi priaznivý!