3 znamenia zverokruhu zažijú od 15. septembra 2023 nočnú moru

Hviezdy majú niekedy v zásobe pre určité znamenia zverokruhu nepríjemné prekvapenia. Od 15. septembra 2023 zažijú nie menej ako tri znamenia poriadnu nočnú moru. Tí, ktorí sa narodili v znameniach Rýb, Raka a iného znamenia, budú musieť počítať s náročným obdobím na niekoľkých úrovniach: vzťahovej, profesionálnej alebo aj emocionálnej. Tu je niekoľko vecí, na ktoré si treba dávať pozor, aby ste lepšie pochopili výzvy, ktorým budú tieto znamenia počas tohto obdobia čeliť.

Ryby: vnútorné krízy a vonkajšie skúšky

Tí, ktorí sa narodili pod Rybami, určite zažijú rušné obdobie od 15. septembra 2023. Život pre nich nebude ani zďaleka dlhá a tichá rieka! Zatiaľ čo mnohí ľudia chcú vedieť, ako sa ich osud bude vyvíjať, Ryby budú v tomto období čeliť dvom typom skúšok.

Prečítajte si tiež:   5 zaujímavých znamení zverokruhu, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech počas týždňa od 2. do 8. októbra 2023

Emocionálne otrasy

Ryby, ktoré sú obzvlášť citlivé a vnímavé k energiám okolo seba, sa rýchlo cítia zavalené vlastnými emóciami. Počas tohto obdobia budú mať tendenciu spochybňovať svoju cestu a svoje životné rozhodnutia. Táto intenzívna fáza by potom mohla viesť k záchvatom plaču nekontrolovane alebo dokonca úzkosti hlboko zakorenené, čo im bráni konať s pokojom a istotou.

3 znamenia zverokruhu zažijú od 15. septembra 2023 nočnú moru
3 znamenia zverokruhu zažijú od 15. septembra 2023 nočnú moru

Vonkajšie prekážky

Okrem tejto emocionálnej búrky sa Ryby budú musieť vyrovnať aj s peripetiami každodenného života. Hviezdy budú mať skutočne pripravené rôzne výzvy, ktoré môžu otestovať ich odolnosť a schopnosť znovu sa postaviť na nohy. Poruchy, nehody, napätie vo vzťahoch… toľko situácií, ktoré budú musieť Ryby prekonať, aby znovu získali rovnováhu, po ktorej tak túžia.

Rakovina: profesionálne otrasy a osobné výzvy

Znamenie zverokruhu Raka bude tiež vystavené skúške počas tohto obdobia nočnej mory. Ak dúfali v pokoj a odpočinok, bolo to zlyhanie! Domorodci budú musieť v tejto fáze čeliť dvom hlavným typom narušenia, ktoré narušia ich životy:

    • Profesionálne výzvy:
Prečítajte si tiež:   3 znamenia zverokruhu dostanú skvelú správu o svojich financiách 3. októbra 2023

Vo svojom úsilí o stabilitu môžu Raci čeliť výzvam. nečakané výzvy v ich kariére. Spomedzi týchto výziev môžeme spomenúť napríklad významné zmeny v ich spoločnosti, akými sú reštrukturalizácia alebo pre niektorých povinná rekvalifikácia, či dokonca potreba robiť náročné rozhodnutia z hľadiska geografickej mobility, aby sa mohli profesionálne rozvíjať.

    • Osobné otázky :

Podobne ako Ryby, aj Raci môžu prejsť obdobím hlbokého sebaspytovania. Raci sa budú snažiť pochopiť, prečo sú nespokojní so svojou súčasnou situáciou, a pokúsia sa nájsť odpovede, ktoré prinesú zmysel ich životu. Žiaľ, toľko vyhľadávanú harmóniu bude ťažké dosiahnuť a môže ešte viac vyprovokovať

Tretí znak sa týkal

Napokon, túto namáhavú cestu zažije od 15. septembra 2023 aj „tretie“ znamenie zverokruhu. Tento strašný moment bude preňho spôsobený predovšetkým vzťahovými problémami s jeho blízkymi, ktoré by mohli otestovať jeho trpezlivosť a láskavosť.‍

Rodinné napätie

Pre toto znamenie budú výzvy v tomto období spočívať najmä v rodinných vzťahoch. Niekedy krehká a neistá rovnováha medzi rodičmi, deťmi alebo inými členmi rodiny môže byť počas tejto turbulentnej astrologickej epizódy narušená.

Prečítajte si tiež:   Farby, ktoré privádzajú nezdary podľa vášho čínskeho astrologického znamenia

Komplikácie lásky

Vznikajúce lásky, existujúce vzťahy alebo potenciálne rozchody: ani tretie znamenie, ktorého sa to týka, počas tejto kritickej fázy neunikne sentimentálnym otrasom. Domorodci, či už slobodní alebo vo vzťahu, sa budú musieť v týchto nepokojných vodách plaviť čo najlepšie bez toho, aby sa telo a duša ponorili do vravy týchto romantických nešťastí.

Skrátka, domorodci z Rýb, Raka a tohto tretieho znamenia budú musieť prekonať množstvo prekážok počas tohto obdobia nočnej mory, ktoré sa začína 15. septembra 2023. Aby z týchto skúšok vyšli bez ujmy, bude pre nich kľúčové preukázať odvahu , odolnosť a introspekciu. Harmónia nepríde rýchlo ani ľahko, ale dôstojným čelom k ťažkostiam, ktoré na nich hviezdy postavia, sa tieto znamenia budú môcť ukázať ako silnejšie a odolnejšie, než si predstavovali.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 3 znamenia zverokruhu zažijú od 15. septembra 2023 nočnú moru