3 znamenia zverokruhu zažijú tento víkend zlom vo svojom sentimentálnom živote: vášeň alebo napätie?

Určité obdobia sú priaznivé astrologické javy, a výnimkou nie je ani víkend 15. a 16. apríla 2023. Tento rozhodujúci moment bude znamenať rozhodujúci obrat v sentimentálny život viacerým Znamenia zverokruhu. V tomto článku odhalíme tri znamenia, ktoré budú počas tohto víkendu obzvlášť zasiahnuté.

Astrologické udalosti víkendu

Počas víkendu 15. a 16. apríla 2023 sa odohrá niekoľko astrologických javov, ktoré silne ovplyvnia sentimentálny život domorodcov určitých znamení. Tu je neúplný zoznam týchto udalostí:

zlom v milostnom živote
romantické víkendové udalosti
 • Mesiac v konjunkcii s Venušou
 • Slnko v štvorci s Marsom
 • Pluto v spojení s Neptúnom

Tieto nebeské udalosti spôsobia pre určité astrologické znamenia veľké otrasy, najmä pokiaľ ide o lásku. Nasledujúce znaky sú povolané prežiť obdobie bohaté na emócie:

Baran (21. marca – 20. apríla)

Vplyv na milostný život

Pre rodákov z Barana bude tento víkend príležitosťou na dôležité rozhodnutia týkajúce sa ich milostného života. Konjunkcia Venuše a Mesiaca totiž silne ovplyvní ich emócie a ich potrebu vyjadrovať svoje pocity. Bude preto potrebné, aby demonštrovaličestnosť a z transparentnosť aby ste nepremeškali sentimentálnu príležitosť.

Baran mesačný horoskop
Znamenie Barana

Tipy pre Barana

Aby mohli toto obdobie naplno využiť, rodáci z Barana musia byť otvorení dialógu a pripravení zaviazať sa so svojím partnerom na dlhú dobu. Budú si tiež musieť nájsť čas na premýšľanie o dôsledkoch svojich rozhodnutí a byť pozorní voči znameniam, ktoré im vesmír posiela. Tu je niekoľko tipov:

 1. Buďte trpezliví vo svojich vzťahoch
 2. Neváhajte vyjadriť svoje pocity a pocity
 3. Nájdite si čas na vzájomné počúvanie

Škorpión (23. október – 22. november)

Vplyv na milostný život

Škorpiónov zasiahnu aj astrologické udalosti tohto víkendu. Konjunkcia medzi Plutom a Neptúnom povedie k zintenzívneniu ich emócií a potrebe obnovy v ich sentimentálnom živote. Dajú sa očakávať veľké otrasy, a to ako pre ľudí v pároch, tak aj pre nezadaných. Pre týchto domorodcov to bude nevyhnutné prispôsobiť sa na zmeny, ktoré sa chystajú nastať.

škorpiónový horoskop
Znamenie Škorpión

Tipy pre Škorpióna

Aby Škorpióni prekonali toto obdobie hladko, budú musieť zostať v súlade so svojimi emóciami a akceptovať skutočnosť, že určité aspekty ich milostného života sa musia vyvinúť. Tu je niekoľko tipov, ktoré im pomôžu prekonať tieto otrasy:

 1. Zostaňte otvorení novým stretnutiam
 2. Súhlaste s tým, že vystúpite zo svojej komfortnej zóny
 3. Vyjadrite svoje emócie bez zábran

Kozorožec (22. december – 20. január)

Vplyv na milostný život

Napokon, ani domorodci z Kozorožca nebudú ušetrení astrologických vplyvov tohto víkendu. Štvorec medzi Slnkom a Marsom by mohol spôsobiť napätie v ich milostnom živote, najmä u tých, ktorí už majú vzťah. Singles by naopak mohli v tomto období zažiť rozhodujúci stret. Preto bude pre Kozorožcov nevyhnutné buď zhovievavý a z porozumenie.

Horoskop Kozorožec
znamenie kozorožca

Tipy pre Kozorožca

Kozorožci budú musieť preukázať diplomaciu a trpezlivosť, aby sa vyhli zbytočným konfliktom s partnerom. Pre nezadaných bude dôležité dávať pozor na príležitosti, ktoré sa im naskytnú. Tu je niekoľko tipov, ako čo najlepšie využiť toto obdobie:

 1. Vyhnite sa hádkam a podporte dialóg
 2. Urobte krok späť od vašej súčasnej vzťahovej situácie
 3. Buďte otvorení novým stretnutiam

Vzhľadom na astrologické úkazy plánované na víkend 15. a 16. apríla 2023 je jasné, že rodáci z Barana, Škorpióna a Kozorožca by mali počítať s intenzívnymi emóciami. Budú mať príležitosť urobiť dôležité rozhodnutia týkajúce sa ich milostného života a budú musieť čeliť výzvam, ktoré ich čakajú.

Prečítajte si tiež:   Toto znamenie čínskeho zverokruhu je najcharizmatickejšie zo všetkých: nikto mu neodolá!
Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 3 znamenia zverokruhu zažijú tento víkend zlom vo svojom sentimentálnom živote: vášeň alebo napätie?