4 znamenia zverokruhu, ktoré by mohli nájsť svoju pravú lásku do konca februára 2024!

Čaká vás prekvapenie v láske? Zistite, či patríte medzi šťastlivcov, ktorí sa stretnú so svojou srdcovou polovičkou už v nasledujúcich rokoch.

Hľadanie lásky je pre mnohých z nás hlavným problémom a hviezdy niekedy môžu poskytnúť informácie o našej romantickej budúcnosti. Tu je niekoľko poznatkov podľa astrológie, aby sme objavili štyri znamenia zverokruhu, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou nájdu pravú lásku pred rozhodujúcim termínom 29. februára 2024.

Prvé znamenie: Býk (20. apríla – 20. mája)

Lojálny a zmyselný Býk má veľkú šancu, že sa v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov zamiluje. Toto zemské znamenie hľadá stabilný, pevný a trvalý vzťah a v jeho prospech hrá niekoľko astrologických tranzitov.

Venuša v jej rodnom znamení

Venuša, planéta lásky a krásy, prejde odteraz do 29. februára 2024 niekoľkokrát cez rodné znamenie Býka. Počas týchto priaznivých období bude Býk obzvlášť naklonený vytvárať hlboké a vášnivé spojenia. Mohlo by tak prilákať ideálneho človeka, aby spolu vybudovali harmonický a upokojujúci život.

Prečítajte si tiež:   Tri astrologické znamenia, ktoré čaká návrat šťastia v máji 2024 po období turbulencií

Urán, faktor zmeny

Býk, ktorý je zvyčajne odolný voči zmenám, je v súčasnosti až do roku 2026 ovplyvnený Uránom, čo im môže pomôcť vyjsť zo svojej komfortnej zóny a riskovať v láske. Býk bude preto otvorenejší potenciálnym stretnutiam, čo uľahčí vznik trvalého romantického vzťahu.

Druhé znamenie: Rak (21. jún – 22. júl)

Prirodzene zvodný a ochranársky Rak má tiež všetky karty v rukách, aby vzácnu perlu našiel ešte pred 29. februárom 2024. Mesiac, vládca tohto znamenia, neustále povzbudzuje túto citlivú bytosť, aby počúvala svoju intuíciu a nasledovala svoje srdce.

Rakovina radosť zo života

Odteraz až do roku 2024 uskutoční planéta Jupiter niekoľko zaujímavých prechodov v rodnom znamení Raka. Tým narodeným v tomto znamení to prinesie obdobie osobného rastu a rozšírenia obzorov. Táto pozitívna a expanzívna energia by mohla viesť k stretnutiu seriózneho partnera, zdieľajúceho rovnaké rodinné hodnoty ako títo citliví a starostliví domorodci.

Neptún, duchovný priateľ

Do roku 2025 bude Neptún spolupracovať s Rakom, aby podporil a podporil hlbší a mystickejší rozmer v romantických vzťahoch. Rak sa potom stane obzvlášť pozorným voči znameniam vesmíru a bude vedený k spojeniu so spriaznenou dušou na duchovnej úrovni.

Prečítajte si tiež:   Tieto 3 čínske znamenia zverokruhu vlastnia šiesty zmysel: Sú schopné preniknúť do vašich najskrytejších myšlienok!

Tretie znamenie: Škorpión (23. október – 21. november)

Tajomný a podmanivý Škorpión má nepopierateľné prednosti na nájdenie skutočnej lásky v nadchádzajúcich rokoch. Hviezdy skutočne poskytujú podporu a galvanizáciu tejto vášnivej bytosti, ktorá neváha ponoriť telo a dušu do romantického vzťahu.

Žite lásku s intenzitou

Planéta Pluto bude naďalej ovplyvňovať Škorpióna až do roku 2024 a bude ho povzbudzovať, aby intenzívne prežíval svoje emócie. Toto obdobie bude priaznivé pre rozhodujúce stretnutia, pretože rodák zo Škorpióna hľadá hlboké a fúzne spojenie so svojou partnerkou.

Vplyv Marsu

Mars, bojovná a energická planéta, bude do februára 2024 niekoľkokrát tranzitovať znamením Škorpióna. To posilní sexuálnu príťažlivosť a vôľu čeliť prekážkam s odvahou a odhodlaním. Škorpión tak bude môcť pokojne čeliť všetkým výzvam, ktoré nový romantický vzťah môže predstavovať.

Štvrté znamenie: Kozorožec (22. december – 19. január)

Posledné znamenie so zvýšenou šancou zažiť významný milostný príbeh pred 29. februárom 2024 sa Kozorožec pripravuje na intenzívne chvíle vďaka niekoľkým blahodarným astrálnym vplyvom.

Prečítajte si tiež:   Nečakaný jackpot čaká na tieto dve astrologické znamenia ešte pred letom 2024!

Saturn, vektor učenia

Od roku 2017 sa Saturn, planéta zrelosti a času, vyvíja vo svojom vlastnom natálnom znamení. Kozorožec preto mohol ťažiť z prostredia priaznivého na učenie a uvažovanie o svojich životných cieľoch. Toto učenie bude pokračovať až do konca roku 2024, čo je priaznivé obdobie na nasmerovanie Kozorožcov k vhodnému romantickému partnerovi.

Verte v lásku

Jupiter tiež prejde znamením Kozorožca do februára 2024 a ponúkne optimizmus a dôveru domorodcom tohto znamenia, ktorí sú v láske často opatrní a rezervovaní. Kozorožci budú vedení k tomu, aby sa viac otvorili, a tak podporili úprimné a konštruktívne stretnutia.

  1. Býk: Venuša a Urán budú hrať určujúcu úlohu
  2. Rakovina: pod vplyvom Jupitera a Neptúna
  3. Škorpión: profitujte z energie Marsu a Pluta
  4. Kozorožec: učenie a sebadôvera vďaka Saturnu a Jupiteru

Podľa hviezd sa zdá, že áno Býk, Rak, Škorpión a Kozorožec sú znamenia zverokruhu, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou zažijú krásny milostný príbeh pred 29. februárom 2024. Netreba však zabúdať, že každý jedinec je jedinečný a má svoj vlastný romantický osud, založený na viacerých faktoroch, z ktorých niektoré možno vysvetliť astrológiou. Veľa šťastia všetkým v hľadaní lásky!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 4 znamenia zverokruhu, ktoré by mohli nájsť svoju pravú lásku do konca februára 2024!