5 najšťastnejších znamení čínskeho zverokruhu tento týždeň od 11. do 17. septembra 2023

Ak ste niekedy chceli vedieť, kedy je najlepší čas prijať výzvu alebo využiť príležitosť, astrológia vám môže pomôcť. Tento týždeň budú mať niektorí ľudia šťastie na svojej strane vďaka priaznivým vplyvom hviezd. Objavte bez ďalšieho odkladu 5 najšťastnejších znamení čínskeho zverokruhu medzi 11. a 17. septembrom 2023.

Prvé znamenie: Krysa

Tento týždeň je to znamenie potkana, ktoré bude viesť cestu, pokiaľ ide o úspech a príležitosti.. Potkany majú vo všeobecnosti veľa energie a schopnosť rýchlo sa rozhodovať. Tieto vlastnosti budú veľmi užitočné pri chopení sa mnohých príležitostí, ktoré sa im v najbližších dňoch naskytnú. Tu je niekoľko oblastí, v ktorých môžu vyniknúť:

 • Obchodné rokovania a dôležité rozhodnutia
 • Situácie vyžadujúce kreativitu a inovácie
 • Randenie a romantické vzťahy
Prečítajte si tiež:   Spln v Baranovi 29. septembra 2023: 4 znamenia zverokruhu konečne prinesú veľké projekty k realizácii

Druhé znamenie: Tiger

Tiger sa zvyčajne vyznačuje svojou odvahou a odhodlaním. Tieto vlastnosti sa však niekedy môžu zmeniť na impulzívnosť. Našťastie tento týždeň sú hviezdy zoradené pre Tigre, aby využili svoje mnohé aktíva bez toho, aby upadli do prebytku. Najmä budú môcť pracovať v prospech:

 • Profesionálne projekty a vývoj nových stratégií
 • Riešenie konfliktov a zlepšenie medziľudských vzťahov
 • Rozvoj zručností a učenie
5 najšťastnejších znamení čínskeho zverokruhu tento týždeň od 11. do 17. septembra 2023
5 najšťastnejších znamení čínskeho zverokruhu tento týždeň od 11. do 17. septembra 2023

Tretie znamenie: Zajac

Zajace sú známe svojou citlivosťou a empatiou, no niekedy ich môžu prepadnúť emócie a zanedbávať určité praktické aspekty života. Našťastie tento týždeň sľubuje, že bude klíma harmónia a rovnováha pre našich veľkých ušatých priateľov! Budú mať príležitosť zažiariť v rôznych sférach svojej existencie:

 • Zvládanie stresu a (znovu)nájdenie určitej vnútornej vyrovnanosti
 • Osobné naplnenie a duchovný rozvoj
 • Vývoj ich spoločenského života a upevnenie úprimných a pevných väzieb
Prečítajte si tiež:   Mesiac úrody 29. septembra 2023 prinesie bohatstvo a prosperitu 3 znameniam zverokruhu

Štvrté znamenie: Had

Astrologické znamenie Had sa vo všeobecnosti spája s inteligenciou, prehľadom a trpezlivosťou. Tento týždeň sa šťastie usmeje najmä na hadov, ktorí vedia, ako využiť svoje intuitívne schopnosti, aby napredovali k svojim cieľom. Oblasti, v ktorých budú môcť vyniknúť, sú:

 • Analýza a riešenie zložitých problémov
 • Skúmanie nových nápadov alebo inovatívnych konceptov
 • Nové poznatky, školenia alebo učenie

Piate znamenie: Opica

Posledným znamením čínskeho zverokruhu, ktoré má tento týždeň výnimočné šťastie, je opica. Rodáci z tohto znamenia sa vyznačujú svojou vynaliezavosťou, prispôsobivosťou a bystrým zmyslom pre humor. Nasledujúce dni budú obzvlášť priaznivé pre:

 • Začnite nový kreatívny alebo umelecký projekt
 • Cestovanie a kultúrne objavy
 • Upevnite ich priateľské a romantické vzťahy vďaka ich prirodzenej charizme
Prečítajte si tiež:   Tu sú 3 čínske astrologické znamenia, ktoré by mohli v októbri 2023 zarobiť veľa peňazí

Počas tohto týždňa od 11. do 17. septembra 2023 bude mať teda týchto päť znamení možnosť využiť priaznivé astrologické energie na napredovanie a napredovanie v rôznych aspektoch svojho života. Pre ostatné znamenia čínskeho zverokruhu je dôležité nenechať sa odradiť a zostať v nádeji. Skutočne, nezabúdajme, že osud môže byť rovnako modifikovaný našou vôľou a našimi vytrvalými činmi.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 5 najšťastnejších znamení čínskeho zverokruhu tento týždeň od 11. do 17. septembra 2023