5 znakov, ktoré jednoducho odhalia, že váš partner má milenca

5 jasných znakov, že váš vzťah môže byť v ohrození

V živote vo dvojici môžu nastať chvíle, keď si kladieme otázky o partnerovej vernosti. Nikdy nie je pekné pochybovať o osobe, ktorú milujete, ale niekedy môže správanie spôsobiť zmätok v našej mysli. V tomto článku sa pozrieme na 5 znakov, ktoré by mohli naznačovať, že vaša žena má milenca.

1. Náhla zmena výzoru

Keď sa žena zamiluje alebo začne chodiť s niekým iným, môže cítiť potrebu zvádzať a potešiť viac. Náhla zmena jeho vzhľaduako je nový účes, výrazné schudnutie alebo nákup oblečenia, ktoré je oveľa viac sexi ako zvyčajne, môže byť červenou vlajkou.

Prečítajte si tiež:   Odhalte tajomstvá svojej osobnosti na základe prvého písmena vášho krstného mena: vzrušujúci test

Nové návyky v obliekaní

Venujte pozornosť detailom jej šatníka: ak si všimnete, že si kupuje nové šaty pravidelnejšie ako predtým, najmä ak sú odvážnejšie alebo odhaľujúce, môže to naznačovať, že sa snaží na niekoho zapôsobiť.

Náhla strata hmotnosti

Ak schudne veľa bez zjavného dôvodu a nedodržiava konkrétnu diétu, môže to odrážať túžbu cítiť sa atraktívnejšie, aby potešila niekoho iného.

5 ľahko rozpoznateľných znakov, že vaša žena môže mať milenca
5 ľahko rozpoznateľných znakov, že vaša žena môže mať milenca

2. Zdá sa, že sa o vás menej zaujíma

Pre páry je prirodzené, že vo vzťahu prechádzajú vzostupmi a pádmi, ale ak sa vám vaša žena zrazu zdá menej prítomná, menej pozorná alebo menej investovaná do vašich interakcií, môže byť niečo skryté. Nedostatok komunikácie alebo klesajúci záujem o aktivity, ktoré ste spolu robili, môže byť znakom toho, že svoju pozornosť obracia inam.

Už nechce hovoriť o svojich pocitoch

Ak sa vyhýba hlbokým rozhovorom a diskusiám o budúcnosti, môže to byť preto, že sa cíti vinná alebo už uvažuje o inej budúcnosti bez vás.

Prečítajte si tiež:   Osobnostný test: Zistite, či váš bývalý partner stále k vám niečo cíti, na základe toho, čo vnímate!

Pravidelne ruší vaše plány

Keď sa niekto začne s niekým tajne stretávať, bude pre neho ťažšie žonglovať s oboma životmi. Ak často ruší vaše plány alebo si hľadá výhovorky, aby s vami netrávila čas, môže to znamenať, že sa viac venuje svojmu milencovi.

3. Rušivé zmeny vo vašom sexuálnom živote

Nevera môže ovplyvniť sexuálny život páru. Venujte pozornosť nasledujúcim zmenám:

  1. Náhly pokles libida: Ak sa zdá, že vaša žena stratila záujem o sex alebo neustále odmieta vaše návrhy, môže to znamenať, že našla uspokojenie niekde inde.
  2. Nové sexuálne praktiky: Ak zrazu navrhne veci, ktoré nikdy predtým robiť nechcela, môže to byť znak toho, že ich vyskúšala s niekým iným.

4. Stáva sa tajnostkárskou a ochraňujúcou svoj súkromný život

Keď žena čelí nevere, jej správanie sa môže zmeniť, aby sa pokúsila zakryť stopy. Ak si všimnete, že váš partner je zrazu veľmi tajnostkársky alebo sa vám zdá, že si chce svoje súkromie chrániť viac ako predtým, môže nastať problém.

Prečítajte si tiež:   Osobnostný test: Zistite, či váš bývalý partner stále k vám niečo cíti, na základe toho, čo vnímate!

Chce mať svoj mobilný telefón mimo vášho dosahu

Ak nikdy nespustí oči zo svojho smartfónu, uzamkne ho tajným kódom a nebude ho nechávať ležať vo vašej prítomnosti, môže to naznačovať, že niečo skrýva.

Pravidelne vymazáva históriu svojich prehliadačov a sociálnych sietí

Môže ísť o pokus zakryť rozhovory s potenciálnym milencom alebo o inú podozrivú online aktivitu.

5. Iný postoj k problémom vo vzťahoch

Konflikt je súčasťou každého zdravého vzťahu, ale spôsob, akým vaša žena pristupuje k týmto konfliktom, sa môže zmeniť, keď má aféru. Mohla by napríklad:

  • Buďte obzvlášť agresívni počas hádok, snažiac sa obrátiť karty a obviňovať vás zo všetkých problémov vo vzťahu.
  • Ukážte ľahostajnosť – Ak sa zdá, že sa už nestará o problémy, ktoré spolu máte, a správa sa chladne alebo odlúčene, môže to znamenať, že sa s vami už psychicky rozišla, aby sa mohla venovať svojmu milencovi.

Je nevyhnutné mať na pamäti, že tieto znaky nie sú nevyvrátiteľným dôkazom nevery. Každý človek a každý pár je iný a niektoré ženy môžu jednoducho prežívať komplikované obdobie bez milenca. Ak však na svojej žene spozorujete niekoľko z týchto znakov, prioritou by mala byť komunikácia a dialóg, aby ste pochopili, čo sa deje, a pokúsili sa vyriešiť prípadné problémy.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » 5 znakov, ktoré jednoducho odhalia, že váš partner má milenca