5 znamení čínskeho zverokruhu môžu očakávať pokoj a úspech vďaka decembrovému meteorickému roji

"Mystické sily decembrových meteorov prinášajú harmóniu a prosperitu vybraným znameniam čínskeho zverokruhu"

In decembra 2023nám obloha ponúkne grandiózne predstavenie s prvým meteorickým rojom konca roka, tzv. Fenicidy. Nadšenci astronómie budú ohromení týmto nebeským baletom, ktorý by podľa čínskej astrológie mohol priniesť šťastie a blahobyt aj niektorým znameniam zverokruhu. Objavte 5 čínskych znamení, ktorým Fénicidy sľubujú pokoj a úspech v tomto období.

Pochopenie fenicídov

Predtým, ako sa budeme podrobne venovať astrálnym predpovediam spojeným s Fenicídmi, je vhodné stručne predstaviť tento úchvatný prírodný úkaz. Fenicidálny meteorický roj je každoročná udalosť, ktorá sa vyskytuje každý mesiac December. Svoj názov má podľa súhvezdia Fénix, odkiaľ sa zdá, že padajúce hviezdy pochádzajú pri pozorovaní z našej planéty.

Tento jav je spôsobený prechodom Zeme cez roj trosiek, ktoré zanechala kométa 3200 Phaethon. Po vstupe do našej atmosféry sa tieto malé kúsky vesmírneho kameňa pod vplyvom trenia rozpadnú a zrodia nádherné padajúce hviezdy, ktoré môžeme rozjímať v obloha.

Prečítajte si tiež:   Ako sa obohatia? Dve vodné astrologické znamenia zaznamenajú finančný nárast do konca leta!

Fénicidy a čínska astrológia

L‘čínska astrológia kladie veľký dôraz na nebeské javy, ako sú meteorické roje. Podľa tejto tradície predkov majú astronomické udalosti ako Fenicídy vplyv na náš každodenný život a môžu pozitívne alebo negatívne ovplyvniť naše činy, naše emócie a naše vzťahy s ostatnými.

Obdobie Fenicídov teda predstavuje jedinečnú príležitosť pre určité znamenia čínskeho zverokruhu, ktoré by mohli ťažiť z výhod tejto spŕšky hviezd na dosiahnutie svojich cieľov a zažiť pokojný a naplnený koniec roka.

5 čínskych znamení, ktoré uprednostňovali fénicidi

Podľa čínskej astrológie znamenia, ktoré profitujú z pozitívnych účinkov fenicídov v decembri 2023, sú:

  1. Potkan
  2. vôl (alebo vôl)
  3. Kôň
  4. Koza (alebo ovca)
  5. Opica

Pozrime sa teraz podrobnejšie na to, čo ohlasuje príchod Fenicídov pre tieto privilegované čínske znamenia.

Prečítajte si tiež:   Pripravte sa na týždeň plný prekvapení! Tieto 3 astrologické znamenia čakajú od 22. do 28. júla 2024 změny, ktoré im môžu navždy zmeniť životy.

Potkan

Pre Potkana je obdobie Fenicídov synonymom nové profesionálne a finančné perspektívy. Ľudia narodení v tomto znamení budú môcť využívať kozmické energie na dosiahnutie svojich cieľov a rozvoj svojej kariéry. Je preto vhodný čas investovať, robiť dôležité rozhodnutia alebo dokonca rozširovať svoje profesionálne siete. Aj v osobnej rovine by mal Potkan zažiť harmonický záver roka, obklopený blízkymi a priateľmi.

vôl (alebo vôl)

Jednotlivci znamenia Byvola budú mať prospech z obdobia, počas ktorého bude existovať komunikácia a vzájomné porozumenie. Táto upokojujúca atmosféra povzbudí romantické a priateľské vzťahy, čím sa uľahčuje riešenie konfliktov a upevňovanie väzieb s ostatnými. Je to tiež dobrý čas pre Byvolov, ktorí chcú spoznať nových ľudí alebo sa priblížiť k ľuďom, ktorí sú im drahí.

Kôň

V tejto fenicidálnej sezóne môže Kôň očakávať a veľký úspech vo všetkých oblastiach svojho života. Príležitosti nebudú chýbať vášnivým ľuďom narodeným v tomto znamení, či už ide o prácu, investície, milostný život alebo aj osobné projekty. Kone sú povzbudzované, aby boli odvážne a využili príležitosti, ktoré sa im naskytnú, aby maximalizovali svoj úspech počas tohto obdobia.

Prečítajte si tiež:   Ako sa obohatia? Dve vodné astrologické znamenia zaznamenajú finančný nárast do konca leta!

Koza (alebo ovca)

Fenicídi prinesú tým, ktorí sa narodili v znamení kozy a vnútorný pokoj Vitajte. Toto obdobie bude skutočne prospešné najmä pre tých, ktorí chcú znížiť stres, pracovať na svojich emóciách a dosiahnuť stav všeobecnej rovnováhy. Vďaka tomuto obnovenému vnútornému pokoju budú kozy lepšie čeliť a riešiť ťažkosti, s ktorými sa stretávajú v každodennom živote.

Opica

Nakoniec, Opica môže očakávať vynikajúce tvorivé a intelektuálne príležitosti vďaka Fenicídom. Táto spŕška hviezd podnieti predstavivosť tých, ktorí sa narodili v tomto znamení, a tak ich povzbudí k objavovaniu nové nápady a originálne projekty. Výsledkom môže byť aj významný pokrok v štúdiu a osobnom výskume.

December 2023 vyzerá sľubne pre potkany, voly, kone, kozy a opice. Prvý meteorický roj tento koniec roka ponúkne týmto privilegovaným čínskym znameniam jedinečnú šancu využiť kozmickú energiu na zlepšenie rôznych aspektov ich života a vstúpiť do novej fázy pokoja a úspechu.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 5 znamení čínskeho zverokruhu môžu očakávať pokoj a úspech vďaka decembrovému meteorickému roji