5 znamení zverokruhu, na ktoré má retrográdny Jupiter v Býkovi mimoriadny vplyv až do 30. decembra 2023!

Z od 4. septembra do 30. decembra 2023Jupiter, planéta expanzie a rastu, bude retrográdny v znamení Býka. Toto obdobie bude mať silný vplyv na určité oblasti nášho života, ako sú naše emócie, osobný rozvoj a vývoj. Počas tohto obdobia bude nevyhnutné venovať pozornosť zmenám, ktoré sa odohrávajú v našom vnútornom a vonkajšom svete.

Niektoré znamenia zverokruhu budú touto fázou retrográdneho Jupitera obzvlášť ovplyvnené. Tu je päť znamení, ktoré by mali byť pripravené čeliť výzvam, ktoré ich počas týchto niekoľkých mesiacov čakajú.

Obsah stránky

Retrográdny Jupiter v Býkovi: zamerajte sa na znamenia, ktorých sa to najviac týka

Býk (20. apríl – 20. máj)

Retrográdny Jupiter vo vašom znamení predstavuje kľúčový moment pre váš osobný a duchovný vývoj. Hoci sa vám tento tranzit môže zdať znepokojujúci, pomôže vám uvedomiť si svoje najhlbšie potreby a túžby. V profesionálnom a finančnom živote môžete pociťovať určitú stagnáciu alebo prekážky; vnímajte to ako príležitosť prehodnotiť svoje priority a zamyslieť sa nad tým, čo je pre vás skutočne dôležité.

5 znamení zverokruhu, na ktoré má retrográdny Jupiter v znamení Býka mimoriadny vplyv až do 30. decembra 2023!
5 znamení zverokruhu, na ktoré má retrográdny Jupiter v Býku mimoriadny vplyv až do 30. decembra 2023!

Panna (23. august – 22. september)

U narodených v Panne sa retrográdny Jupiter v Býku prejaví najmä v ich citovom svete. Vzťahy môžu byť v tomto období náročné, s možným napätím a nedorozumeniami. Budete sa musieť naučiť vyjadrovať svoje pocity a počúvať pocity druhých bez odsudzovania. Tento tranzit vám tiež poskytne príležitosť prehodnotiť svoj vzťah k práci a materiálnemu úspechu.

Prečítajte si tiež:   3 znamenia zverokruhu dostanú skvelú správu o svojich financiách 3. októbra 2023

Škorpión (23. október – 21. november)

Keďže Jupiter je planéta spojená s rastom a hojnosťou, jeho retrogradita v Býkovi ovplyvní zrod Škorpióna z finančného hľadiska. Mohli by ste sa stretnúť s problémami alebo oneskorením pri realizácii svojich profesionálnych projektov. To vás môže viesť k spochybneniu vašich ambícií a hlboko zakorenených hodnôt. Využite toto obdobie na reštrukturalizáciu svojich cieľov a zohľadnite nehmotné aspekty svojho života, ktoré ovplyvňujú vašu pohodu.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Na Kozorožcov bude mať retrográdny Jupiter v Býku silný vplyv na úrovni ich rodinných a osobných vzťahov. Mohli by sa objaviť rozdiely v názoroch a konflikty, ktoré si budú vyžadovať úsilie o pestovanie empatie a vzájomného porozumenia. Je to tiež vhodný čas na spochybnenie vášho vzťahu k bezpečnosti a materiálnemu pohodliu, čo vás podnieti k preskúmaniu nových spôsobov prístupu k týmto aspektom vášho života.

Prečítajte si tiež:   4 fantastické čínske astrologické znamenia na začiatku októbra 2023

Ryby (19. február – 20. marec)

V období retrográdneho Jupitera v Býkovi budú zrodené Ryby musieť venovať osobitnú pozornosť svojej tvorivosti a sebavyjadreniu. Môžete sa cítiť zablokovaní alebo pochybovať o svojom talente a sebaúcte, ale toto by mohla byť ideálna príležitosť pracovať na týchto bodoch a ďalej rozvíjať svoje sebavedomie. Komunikácia s vašimi blízkymi by tiež mohla byť vystavená skúške, ktorá si z vašej strany bude vyžadovať veľa úprav.

Riešenie týchto astrologických výziev

Počas tohto obdobia retrográdneho Jupitera v Býkovi bude pre všetky zúčastnené znamenia nevyhnutné trpezlivosť, reflexia a introspekcia, aby sa čo najlepšie využili tieto vnútorné a vonkajšie otrasy. Pochopením lekcií, ktoré sa za týmito prekážkami skrývajú, a zavedením správnych stratégií budete schopní prekonať výzvy, ktoré vás čakajú, a upevniť si svoje základy v osobnom aj profesionálnom živote.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 5 znamení zverokruhu, na ktoré má retrográdny Jupiter v Býkovi mimoriadny vplyv až do 30. decembra 2023!