7 Neomylné znaky, že si s vami hrá a nechce vážny vzťah

Všimnite si tieto 7 jasných indícií, že sa s vami hrá a nechce vážny vzťah

Vo svete randenia je niekedy ťažké odhaliť skutočné úmysly nášho partnera. Mnohokrát sa niektorí ľudia neodhodlajú k vážnemu vzťahu a hrajú sa s vašimi citmi. Aby ste sa ochránili, tu je 7 spoľahlivých znakov, ktoré dokazujú, že s vami nehľadá nič vážne a využíva situáciu.

1. O svojich pocitoch a plánoch je vyhýbavý

Ak sa váš partner neustále vyhýba vyjadrovaniu toho, čo k vám cíti alebo k svojim budúcim plánom, to môže byť vodítko, že v skutočnosti nemá záujem o vážny vzťah. Ľuďom, ktorí sa chcú zaviazať k dlhodobému vzťahu, zvyčajne vyhovuje hovoriť o svojich ašpiráciách a túžbach niečo spolu vybudovať.

Udrie klinec po hlavičke, keď nastolíte tému

Zakaždým, keď sa pokúšate porozprávať o vašom vzťahu a jeho budúcnosti, zmení tému, je nejasný alebo sa otázke jednoducho vyhýba. To môže naznačovať, že veľmi dobre vie, že s vami nechce ísť ďalej, ale radšej si to neprizná, aby naďalej využíval situáciu.

Prečítajte si tiež:   Zistite svoj skutočný životný účel: Vyberte si jedno vajíčko a odhalte tajomstvo

2. Jeho prioritou je on

Muž, ktorý chce mať trvalý vzťah, sa stará o partnerkino dobro, zaujíma sa o ňu a podporuje ju v ťažkých chvíľach. však ak máte pocit, že sa váš partner neustále sústreďuje na seba a svoje potrebyto ukazuje, že nie je pripravený vážne investovať do vás.

Jednosmerná komunikácia

Často očakáva, že budete kedykoľvek k dispozícii, aby ste mohli odpovedať na jeho správy, ale nikdy sa nesnaží udržiavať konverzáciu medzi vami dvoma plynulú a zaujímavú. Navyše si dokonca dovolí pravidelne prerušovať vaše rozhovory, aby sa porozprával o sebe alebo svojich problémoch.

3. Hlavne fyzický kontakt

Ak sa zdá, že váš vzťah sa točí výlučne okolo sexu, Môže to byť znakom toho, že váš partner sa s vami v skutočnosti nesnaží emocionálne spojiť a radšej by si len užíval vašu spoločnosť. Samozrejme, plnohodnotný sexuálny život je vo vzťahu dôležitý, ale nemal by nahradiť pevný základ pre trvalý pár.

Prečítajte si tiež:   7 prekvapujúcich fráz, ktoré často používajú ľudia s vysokou intelektuálnou úrovňou

Vyhýba sa vychádzkam na verejnosť

Málokedy s vami trávi čas mimo postele, a keď tak urobí, je to zvyčajne vtedy, keď nie je nablízku nikto iný, aby bol svedkom vášho vzťahu. To môže naznačovať, že vás nepovažuje za neoddeliteľnú súčasť svojho života a radšej si ponecháva otvorené možnosti na stretnutie s inými ľuďmi.

7 Surefire znamení, že vás využíva a nechce vážny vzťah
7 Surefire znamení, že vás využíva a nechce vážny vzťah

4. Nie ste súčasťou jeho sociálneho okruhu

Jedným z najzreteľnejších znakov vážneho vzťahu je postupné začleňovanie vášho partnera do vašich priateľov a rodiny.

Nepredstavuje vás svojim blízkym

Ak od začiatku vášho vzťahu uplynulo niekoľko mesiacov a váš partner sa vždy vyhýba tomu, aby vás predstavil svojim priateľom alebo rodinným príslušníkom, môže to byť signál, že sa vás nesnaží dlhodobo integrovať do svojho života.

5. Je nespoľahlivé a nedôsledné

Partner, ktorý tu pre vás nie je, keď ho potrebujete, často ruší rande na poslednú chvíľu alebo zmizne bez vysvetlenia na dlhší čas zjavne vás nerešpektuje a ukazuje, že váš vzťah neberie vážne.

Prečítajte si tiež:   Zistite svoj skutočný životný účel: Vyberte si jedno vajíčko a odhalte tajomstvo

Je neúctivý k vašim emóciám

Zdá sa, že je ľahostajný k vašim pocitom a nevyvíja žiadne úsilie, aby vás podporil alebo uistil o svojom záväzku voči vám, aj keď vie, že vás to robí nešťastnými.

6. Vaša intuícia vás varuje

Často sa hovorí, že intuícia je náš najlepší spojenec pri dekódovaní druhých. Ak hlboko vo vnútri cítite, že vo vašom vzťahu nie je niečo v poriadku a že váš partner sa s vami vážne nezaoberá, počúvajte svoje inštinkty a položte si správne otázky.

Neignorujte varovné signály

Neignorujte to, čo vám hovorí vaša intuícia, aj keď to môže byť v danej chvíli ťažké prijať. Je lepšie uvedomiť si realitu a podľa toho konať, ako zostať príliš dlho vo vzťahu odsúdenom na neúspech.

7. Nesnaží sa ťa pochopiť

Vo vážnom vzťahu sa obaja partneri snažia spoznať jeden druhého do hĺbky: jej hodnoty, jej sny, čo ju robí šťastnou alebo čo ju bolí. Ak sa zdá, že váš partner sa nezaujíma o tieto dôležité aspekty vašej osobnosti, je to znak toho, že nie je pripravený sa vám emocionálne zaviazať.

V rozhovoroch zostáva povrchný

Radšej sa sústredí na triviálne a všedné témy, než by sa venoval osobnejším a dôležitejším problémom vášho vzťahu. To ukazuje, že nechce prehlbovať svoje vedomosti o vás a upevňovať putá medzi vami dvoma.

Je nevyhnutné rozpoznať tieto znaky, aby ste nestrácali čas a energiu v slepom vzťahu. Pamätajte, že vážny a napĺňajúci vzťah je založený na pevných základoch, akými sú rešpekt, dôvera, počúvanie a skutočný záujem o druhých.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » 7 Neomylné znaky, že si s vami hrá a nechce vážny vzťah