7. október 2023 – prečo je táto dátum najšťastnejším dňom pre tieto 2 znamenia čínskeho zverokruhu?

Magický deň plný šťastia: Prečo 7. október 2023 prináša nevšednú radosť týmto dvom znameniam?

THE 7. októbra 2023 bude nepochybne výnimočný deň pre dve znamenia čínskeho zverokruhu. Skutočne, podľa astrologických predpovedí, Králik a ďalšie znamenie bude mať počas tohto konkrétneho dňa najväčší podiel šťastia. Aký je však dôvod tohto mimoriadneho šťastia? V tomto článku sa pokúsime pochopiť faktory, ktoré prispievajú k tomu, že tento deň je pre tieto dve znamenia taký výnimočný.

Astrálne vyrovnanie priaznivé pre úspech

V prvom rade by ste mali vedieť, že čínske horoskopy sú založené na rôznych prvkoch, vrátane astrológie, legiend a ľudových presvedčení v Číne. Vplyv hviezd je jedným z pilierov čínskeho horoskopu.

Teda, 7. októbra 2023, bude niekoľko planét umiestnených vo výnimočnej a výhodnej situácii pre domorodcov z králika a iného čínskeho znamenia. Toto astrálne zarovnanie podporí ich úspech a bude mať značný vplyv na ich šance počas tohto dňa.

Prečítajte si tiež:   Neprehliadnite tento víkend: Voda astrologické signály naznačujú vynikajúci čas!

Zriedkavá konfigurácia v čínskom kalendári

Lunárne a slnečné cykly

Čínsky kalendár je založený na kombinácii lunárneho a slnečného cyklu. Lunárny kalendár má dvanásť lunárnych mesiacov po 29,5 dňa a na kompenzáciu tohto kratšieho trvania v porovnaní so solárnym kalendárom sa každé dva alebo tri roky pridáva trinásty mesiac. Čínsky kalendár sa teda skladá zo 60-ročných cyklov.

7. október 2023 je najšťastnejším dňom pre tieto 2 znamenia čínskeho zverokruhu, ale prečo?
7. október 2023 je najšťastnejším dňom pre tieto 2 znamenia čínskeho zverokruhu, ale prečo?

Deň štvorhry

V tejto súvislosti 7. októbra 2023 je obzvlášť dôležité, pretože ide o „dvojitý deň“. Tento výnimočný deň korešponduje s konjunkciou dvoch slnečných a lunárnych cyklov a ponúka tak ľuďom narodeným v znamení králika a iného znamenia jedinečnú príležitosť zažiť nevšedný okamih.

Prvky Feng Shui a ich vplyv na šťastie

Okrem astrológie a čínskeho kalendára, Feng Shui, staroveká čínska prax zameraná na harmonizáciu enviromentálnych energií, zohráva úlohu aj v každodennom živote a môže ovplyvniť šťastie, úspech a pohodu. Feng Shui je založené najmä na piatich elementoch: Drevo, Oheň, Zem, Kov a Voda.

Prečítajte si tiež:   Dva astrologické znaky zakúsia od zajtra silnú túžbu po zmene!

Priaznivá energia kovu a vody

V tomto prípade, 7. októbra 2023, energia kovu a vody bude veľmi prítomná a ponúkne cennú podporu domorodcom z králika a ďalšieho čínskeho znamenia. Tieto dva prvky podporujú vývoj, evolúciu a hľadanie noviniek, ktoré preto budú počas tohto výnimočného dňa obzvlášť prítomné. Táto energia prinášajúca zmeny a evolúciu bude pôsobiť ako skutočná hnacia sila pre dotknutých ľudí, prinesie im nečakané príležitosti a neuveriteľné šťastie.

Ďalšie vplyvné čínske znaky dňa

Okrem Zajaca bude z priaznivej energie veľmi profitovať aj ďalšie čínske znamenie 7. októbra 2023. Toto znamenie skutočne veľmi dopĺňa králika a bude tiež pod blahodarným vplyvom prvkov kovu a vody. Toto spojenectvo medzi týmito dvoma znakmi vytvorí mimoriadnu synergiu, čím sa zvýšia ich šance. Spolu tvoria nerozlučnú a najmä šťastnú dvojicu.

Prečítajte si tiež:   Neprehliadnite tento víkend: Voda astrologické signály naznačujú vynikajúci čas!

Ako využiť túto výnimočnú príležitosť naplno?

Aby čo najviac využili príležitosť, ktorá im bude ponúknutá na 7. októbra 2023domorodci králika a ďalšie príslušné znamenie musia:

  • Buďte otvorení príležitostiam, ktoré sa im naskytnú: buďte pozorní k svojmu okoliu, prijímajte návrhy, ktoré im budú predložené, a robte odvážne rozhodnutia;
  • Upevnite svoje vzťahy s ľuďmi narodenými v ich vlastnom znamení alebo v znamení iného šťastného znamenia dňa: vytvorte si silné putá, pomáhajte si a spolupracujte na dosahovaní spoločných cieľov;
  • Vyrovnajte energie ich prostredia pomocou Feng Shui: očistite ich životný alebo pracovný priestor, usporiadajte ich interiér podľa pravidiel Feng Shui a zabezpečte kvalitu a umiestnenie predmetov, ktoré sa tam nachádzajú;
  • Prekonať svoje obavy a vyjsť zo svojej komfortnej zóny, aby ste preskúmali nové cesty a naplno si splnili všetky svoje priania.

Stručne povedané, 7. októbra 2023 bude pamätným dňom pre králika a toto ďalšie čínske znamenie. Spojením sa s mimoriadnou astrálnou, kalendárovou a energetickou podporou budú vyzbrojení, aby využili túto výnimočnú príležitosť, ktorá sa im ponúka. Je len na nich, či sa chopia týchto príležitostí a zažijú nezabudnuteľný deň a navždy poznačia svoj osud.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » 7. október 2023 – prečo je táto dátum najšťastnejším dňom pre tieto 2 znamenia čínskeho zverokruhu?