8 zlatých pravidiel, ktoré elegantné ženy nadšene dodržiavajú!

8 zásad, ktoré príťažlivé ženy dychtivo dodržiavajú a vyznávajú!

Vo svete, kde sú vzhľad a sebaúcta úzko prepojené, je nevyhnutné mať štýl a eleganciu. Aby sme vám pomohli, tu je 8 zlatých pravidiel, ktoré elegantné ženy úzkostlivo rešpektujú ktorá z vás spraví skutočnú ikonu vkusu.

1. Asertívny a nadčasový vzhľad

Elegantné ženy vedia, ako vyniknúť svojím bystrým zmyslom pre módu. Volia outfity klasických strihov a triezvych farieb, ktoré zostávajú nadčasové. Dočasné trendy ich nelákajú, pretože sa vždy snažia vytvoriť šatník s nadčasovým štýlom. Vyberajte si jednoduché, kvalitné kúsky, bez prílišného volániku či ozdôb.

Základy pre elegantný ženský šatník:

 • Bunda na mieru
 • Cigaretové nohavice
 • Decentné, ale rafinované topánky na podpätku
 • Triezvy a šik doplnky
Prečítajte si tiež:   Ako bojovať proti vráskam a únave? Doprajte si viac vitamínu Q!

2. Diskrétnosť predovšetkým

Ak si chcete všimnúť pre svoju eleganciu, vedzte, ako zostať diskrétny. Naozaj, nie je potrebné oháňať sa súkromným životom, aby sme demonštrovali svoju vycibrenosť. Elegantná žena vie, že klebety a klebety nie sú pre ňu, pretože škodia obrazu, ktorý chce sprostredkovať. Preto sa vyhýba zbytočným rozhovorom, aby si zachovala svoju povesť.

3. Význam reči tela

Elegantná žena sa nielen dobre oblieka: musí si aj adoptovať hrdý postoj bez povýšenia. Rovné držanie tela, sebavedomá chôdza, úprimný pohľad robia ten rozdiel! Koniec koncov, váš vzhľad netvoria len textúry a farby, ale aj to, ako stojíte a ako sa pohybujete. Myslite na kódexy slušného správania a pestujte vhodné správanie.

4. Zdvorilosť a rešpekt k druhým

Elegantná žena sa vždy správa k ostatným s rešpektom a vo všetkých situáciách preukazuje zdvorilosť. Či už ide o pozdrav, ospravedlnenie alebo kompliment, vie voliť správne slová a byť taktná.

Prečítajte si tiež:   TikTok šíri techniku odbúravania tuku, ale odborník upozorňuje na jej riziká. Existuje iný spôsob, ako schudnúť bez tukov?

Príklady elegantných poznámok:

 • “ To je od teba veľmi milé. »
 • „Aký pekný outfit!“ »
 • „Ďakujem za tento úžasný večer. »

5. Jemný a rafinovaný make-up

Make-up je skutočným prínosom pre elegantné ženy, ktoré vedia používať diskrétnosť a jemnosť. Rozhodnite sa pre prirodzený a svetlý vzhľad, s jemnými odtieňmi, ktoré zvýraznia vaše črty bez toho, aby z vás urobili voskovú bábiku. Nepreháňajte krikľavé farby ani zbytočnú umelosť: už teraz ste krásna taká, aká ste!

Tipy na elegantný make-up:

 • Decentná očná linka na zvýraznenie vzhľadu
 • Ružová lícenka na dodanie farby na líčka
 • Dotyk transparentného lesku rozžiari úsmev
 • Dobre upravené nechty nalakované svetlom alebo nahým odtieňom

6. Sila príslušenstva

Doplnky sú tajnou zbraňou každej štýlovej ženy. Nielenže zvýrazňujú váš outfit, ale demonštrujú aj váš sebavedomý a vycibrený vkus. Vyberajte si jemné, jemné šperky, hodvábne šatky alebo triezvy opasky a za každú cenu sa vyhnite chybám vo vkuse, akými sú krikľavé vzory, honosné pozlátenie či krikľavé kamienky.

Prečítajte si tiež:   Ako amazonskí Indiáni využívali maslo Murumuru: Výnimočný prírodný prostriedok proti komárom!

Kľúčové doplnky, aby ste boli elegantnou ženou:

 • Perly, nadčasový symbol elegancie
 • Decentná a šik kabelka ako model z mäkkej kože
 • Slnečné okuliare s rafinovaným vzhľadom, vyhnite sa extravagantným tvarom
 • Elegantný dáždnik, ktorý bude štýlovo čeliť dažďu

7. Umenie mlčať

Každá štýlová žena vie, že nepotrebuje neustále rozprávať. Ticho je často znakom krásnej sebadôvery a múdrosti. Takže je lepšie počúvať, ako monopolizovať konverzáciu. Naučte sa mlčať, keď je to potrebné, bez toho, aby ste mlčali za každých okolností.

8. Úsmev, váš očarujúci prínos

Úprimný a žiarivý úsmev dokáže zázraky. Robí vás príjemným, spoločenským a očarujúcim v očiach ostatných. Elegantná žena vie, ako využiť svoj úsmev na rozjasnenie tváre a vytvorenie pozitívneho spojenia so svojím partnerom. Neváhajte pravidelne ponúkať láskavý a vrúcny úsmev: nepochybne z vás spraví elegantného človeka, ktorého všetci ocenia.

Aplikovaním týchto 8 zlatých pravidiel si postupne vypestujete túto auru elegancie, ktorá vás odlíši od ostatných žien a umožní vám zažiariť za každých okolností.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Novinky » 8 zlatých pravidiel, ktoré elegantné ženy nadšene dodržiavajú!