Aby bola rovnica správna, musíte odstrániť 3 zhody. Dokážete prejsť týmto IQ testom za menej ako 20 sekúnd?

Dnes otestujeme vaše IQ s veľmi jednoduchou hádankou: odstráňte 3 zápalky, aby bola rovnica 9+6=18 správna. Kto z vás to dokáže vyriešiť? IQ testy sú skvelým spôsobom, ako posúdiť našu schopnosť zvládať hádanky a mentálne výzvy.

Tieto výzvy sú na sociálnych sieťach veľmi populárne a často zahŕňajú logické alebo matematické problémy. Tieto zábavné hry môžu byť použité na stimuláciu vášho mozgu a vymýšľanie kreatívnych riešení.

Náročnosť našej dnešnej výzvy je pomerne ľahko pochopiteľná; odstráňte 3 zápalky, aby bola rovnica 9+6=18 správna. Ale také ľahké to nebude! Dokážete nájsť riešenie tohto problému?

Vyriešte túto rovnicu odstránením 3 zhôd: 9+6=18

IQ test - 9+6=18
IQ test

Príďte prijať výzvu a otestovať svoje IQ s nami! Pozývame vás vyriešiť veľmi jednoduchú hádanku: odstráňte 3 zápasy tak, aby rovnica 9+6=18 stať sa spravodlivým.

Ale pozor, zápalky môžete iba presúvať! Vaším cieľom je nájsť riešenie v just 20 sekúnd. Kto z vás zvládne výzvu?

Riešenie IQ testu

Teší nás, že túto výzvu prijalo veľa členov. Chceli by sme poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili a zdieľali svoje riešenie na sociálnych sieťach ako Twitter, Instagram či Facebook. Riešenie je: 5+5=10.

IQ test - 9+6=18 - návod
Riešenie

Riešenie je detailne zobrazené na obrázku nižšie. Pozývame vás, aby ste pokračovali v zdieľaní týchto typov hier, aby ste stimulovali svoju predstavivosť a predstavivosť ostatných.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Aby bola rovnica správna, musíte odstrániť 3 zhody. Dokážete prejsť týmto IQ testom za menej ako 20 sekúnd?