Aké dlhé sú vaše vlasy? Tento test odhalí prekvapivú osobnostnú črtu!

Všetci máme veľmi odlišné osobnosti, ale v závislosti od dĺžky našich vlasov majú naše povahy a temperament veľa spoločného. Čo to o vás prezrádza?

Mnohé ženy si dĺžku vlasov prispôsobujú svojmu štýlu. Či už nosia dlhú hrivu a neustále sa o ňu starajú, alebo uprednostňujú minimalistickejší strih a nosia ju nakrátko. Tieto dve rozhodnutia prezrádzajú veľa o osobnosti každého človeka. Tu je niekoľko tajomstiev, ktoré môže váš účes odhaliť v závislosti od jeho dĺžky alebo farby.

Aká je vaša osobnosť na základe dĺžky vašich vlasov?

Test osobnosti - aké dlhé sú vaše vlasy?
Test osobnosti: aké dlhé sú vaše vlasy?

Voľba dĺžky č. 1: veľmi krátke vlasy

Táto osoba býva veselá a priateľská osoba, ktorá sa veľmi ľahko spriatelí s ľuďmi.

Hoci sú veľmi sympatickí a majú skvelý zmysel pre humor, bývajú impulzívni a možno potrebujú trochu premýšľať, než sa postavia k problému. Majú však prirodzený inštinkt na riešenie problémov.

Výber dĺžky č. 2: krátke vlasy

Tí, ktorí majú tendenciu mať krátke vlasy, približne po bradu, sú tiež veľmi dobrí spoločníci, ale pre ich úprimnosť. Majú však tendenciu vyhýbať sa konfliktom, hoci sú veľmi otvorení novým skúsenostiam.

Voľba dĺžky č. 3: stredne dlhé vlasy

Keď sú vlasy dlhé po ramená, ide o presvedčenú osobu. Ak počúvajú niekoho, kto im odporuje, ignorujú ho, ale nikdy nepochybujú o svojej schopnosti zapôsobiť. Je to osoba, ktorá neustále motivuje svojím optimizmom.

Prečítajte si tiež:   Ako ukončiť priateľstvo so štýlom a bez zbytočných obvinení: Umenie pustiť ísť

Voľba dĺžky č. 4: dlhé vlasy

Charizma ich definuje a sú si toho vedomí, čo im pomáha dosiahnuť svoje ciele. Majú však tendenciu byť dosť romantickí, čo im sťažuje nájsť skutočnú lásku.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Aké dlhé sú vaše vlasy? Tento test odhalí prekvapivú osobnostnú črtu!