Aké sú tajomstvá Feng Shui na zvýšenie bohatstva v práci?

THE Feng shui je staré čínske umenie harmonizácie environmentálnej energie miesta na podporu blahobytu a prosperity. Dá sa uplatniť vo všetkých oblastiach života vrátane práce. V tomto článku odhalíme základné princípy Feng Shui prilákať bohatstvo do svojho profesionálneho života.

Pochopte dôležitosť zón bohatstva

Feng Shui rozdeľuje priestory na rôzne oblasti, z ktorých každá súvisí s konkrétnym aspektom nášho života. Ak chcete prilákať bohatstvo v práci, je nevyhnutné poznať a aktivovať oblasti bohatstva vo vašej kancelárii alebo podniku.

Zóna bohatstva vo vašej kancelárii

Podľa Feng Shui je oblasť bohatstva zvyčajne v ľavom zadnom rohu miestnosti, kde pracujete, pri predných dverách. Je dôležité udržiavať túto oblasť čistú, upratanú a dobre osvetlenú, aby mohla prúdiť pozitívna energia a prilákala finančné príležitosti.

Prečítajte si tiež:   TikTok šíri techniku odbúravania tuku, ale odborník upozorňuje na jej riziká. Existuje iný spôsob, ako schudnúť bez tukov?
Zvýšte bohatstvo v práci pomocou feng shui
Zvýšte bohatstvo v práci pomocou feng shui

Oblasť bohatstva vo vašom podnikaní

V spoločnosti je oblasť bohatstva zvyčajne blízko hlavného vchodu, ale aj v oblastiach, kde prebiehajú finančné transakcie, ako sú registračné pokladne alebo kancelárie manažérov príjmov. Udržiavanie týchto oblastí v čistote a organizovaní je kľúčové pre prilákanie pozitívnej energie a zákazníkov.

Posilnite prvky Feng Shui súvisiace s bohatstvom

Vo Feng Shui je každá oblasť spojená s konkrétnym prvkom (drevo, oheň, zem, kov alebo voda). Na stimuláciu bohatstva v práci je potrebné posilniť prvky súvisiace s touto oblasťou.

Prvok dreva

Drevo predstavuje rast a expanziu. Ak chcete podporiť finančnú prosperitu, umiestnite zelené, zdravé rastliny do bohatej zóny svojej kancelárie alebo firmy. Črepníkové rastliny sa odporúčajú najmä preto, že symbolizujú neustály rast príjmov. Vyhnite sa kaktusom, ktoré môžu odpudzovať príležitosti vďaka svojim tŕňom.

Prečítajte si tiež:   Ako bojovať proti vráskam a únave? Doprajte si viac vitamínu Q!

Vodný živel

Voda je spojená s hojnosťou a tokom energie. Akvárium so zlatými alebo zlatými rybami môže byť umiestnené v zóne bohatstva, aby prilákalo prosperitu. Uistite sa, že voda je vždy čistá a priezračná pre optimálnu cirkuláciu pozitívnej energie. Ak nemáte možnosť mať akvárium, na aktiváciu vodnej energie sa dá použiť aj vodná fontána.

tajomstvá feng shui na zvýšenie bohatstva
tajomstvá feng shui na zvýšenie bohatstva

Používajte symboly bohatstva a hojnosti

Feng Shui je plné symbolov reprezentujúcich bohatstvo a hojnosť. Je možné ich začleniť do vášho pracovného priestoru, aby prilákali prosperitu.

  1. Trojnohá žaba: tento klasický čínsky symbol predstavuje bohatstvo a finančný úspech. Umiestnite sošku tejto žaby do oblasti bohatstva alebo blízko vchodu do vašej kancelárie alebo firmy, aby ste prilákali finančné šťastie.
  2. Provizórna loď: loď naložená zlatými mincami alebo šperkami symbolizuje príchod nečakaného bohatstva. Umiestnite ho do zóny bohatstva a uistite sa, že smeruje dovnútra do kancelárie alebo podniku, aby ste tam pozvali hojnosť.
  3. Čínske mince: Čínske kovové mince, previazané červenou stuhou, môžu byť zavesené v oblasti bohatstva, aby prilákali prosperitu.
Prečítajte si tiež:   Ako amazonskí Indiáni využívali maslo Murumuru: Výnimočný prírodný prostriedok proti komárom!

Postarajte sa o vonkajší vzhľad svojho pracoviska

Pozitívna energia musí byť schopná voľne prúdiť okolo vašej kancelárie alebo firmy, aby podporila hojnosť. Exteriér vášho pracoviska hrá v tomto toku energie kľúčovú úlohu.

ako zvýšiť bohatstvo pomocou feng shui
ako zvýšiť bohatstvo pomocou feng shui

Údržba okien

Okná sú považované za oči vašej firmy a mali by byť čisté a dobre udržiavané, aby umožnili vstup pozitívnej energie. Uistite sa, že okná sú vždy čisté a závesy alebo žalúzie sú v dobrom stave.

Zvýraznite záznam

Vstup do vašej kancelárie alebo podniku je prvým dojmom, ktorý dávate svojim zákazníkom, a preto by mal byť príjemný a pozývajúci. Uistite sa, že je čistý, dobre osvetlený a vysadený zelenými rastlinami, aby prilákal pozitívnu energiu a finančné príležitosti.

Osvojte si pozitívny a otvorený postoj

Nakoniec, Feng Shui by nebolo úplné bez zmienky o dôležitosti pozitívneho a otvoreného prístupu pri získavaní bohatstva. Pestujte si ducha vďačnosti a štedrosti a buďte pripravení chopiť sa príležitostí, ktoré sa vám naskytnú. Pozitívna energia, ktorú vyžarujete, vám pomôže prilákať ešte viac hojnosti do vášho profesionálneho života.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Novinky » Aké sú tajomstvá Feng Shui na zvýšenie bohatstva v práci?