Ako na WhatsApp odhaliť čas posledného pripojenia kontaktu, ktorý ho skryl? Tajomstvo odhalené!

Skrytý stav pripojenia na WhatsAppe: Sprievodca na odhalenie času posledného pripojenia kontaktov, ktorí ho ukrývajú.

WhatsApp je dnes jednou z najpopulárnejších aplikácií na odosielanie okamžitých správ na svete. Svojim používateľom umožňuje odosielať a prijímať správy, ako aj zdieľať fotografie, videá a dokumenty. Dôležitým prvkom pre niektorých je možnosť poznať čas posledného spojenia kontaktu. Niektorí ľudia sa však rozhodnú tieto informácie skryť. Ako potom môžem vedieť čas posledného pripojenia kontaktu, ktorý ho skryl? V tomto článku vám poskytneme niekoľko tipov, ako to dosiahnuť.

Analyzujte možnosti ochrany osobných údajov svojho kontaktu

V prvom rade je nevyhnutné pochopiť, prečo môže byť čas posledného pripojenia skrytý. Hlavným dôvodom je to WhatsApp ponúka možnosti ochrany osobných údajov. Ak to chcete urobiť, jednoducho prejdite do nastavení aplikácie, potom do časti „účet“ a nakoniec do časti „súkromie“. Tu má používateľ na výber medzi niekoľkými úrovňami, pokiaľ ide o viditeľnosť času posledného pripojenia:

  • Viditeľné pre všetkých: Tieto informácie bude môcť vidieť každý používateľ WhatsApp.
  • Viditeľné iba pre vaše kontakty: Len ľudia vo vašom zozname kontaktov budú môcť poznať váš posledný čas pripojenia.
  • Osoba: Čas vášho posledného pripojenia nebude viditeľný pre žiadneho používateľa.
Prečítajte si tiež:   Ako sa zbaviť komárov natrvalo? Potrebujete len jeden drink!

Ak si váš kontakt zvolil druhú možnosť, len ťažko zistíte presný čas jeho posledného spojenia. Ale nebojte sa, existujú triky, ako tento problém obísť.

Používajte skupinové správy

Prvým tipom jeodošlite správu svojmu kontaktu v diskusnej skupine. V skupine WhatsApp, aj keď je čas posledného pripojenia skrytý, stále je možné vedieť, či si daná osoba správu prečítala alebo nie, a to vďaka malým začiarknutiam umiestneným v pravej dolnej časti správy:

  • Sivá značka začiarknutia: Správa bola odoslaná, ale váš kontakt ju ešte neprijal.
  • Dve sivé značky začiarknutia: Správa prišla na telefón vášho kontaktu.
  • Dve modré značky začiarknutia: Váš kontakt si prečítal správu.

Takže pozorovaním týchto začiarknutí a zaznamenaním času, kedy menia farbu, môžete uhádnuť, kedy bol váš kontakt na WhatsApp. Táto metóda samozrejme nie je neomylná a bude závisieť aj od reakcie vášho kontaktu na vaše správy.

Prečítajte si tiež:   Prekvapujúci trik na odstránenie škvŕn z okna rúry, ktorý očarí aj celý váš dom!

Prijmite jemnú stratégiu

Použitím konverzačných skupín môžete urobiť svoj prístup diskrétnejším. Jednoducho vytvorte novú skupinu tak, že pozvete iba svoj kontakt, a potom napíšte správy, ktoré ich viac či menej vzbudia. To vám umožní získať presnejšiu predstavu o čase príslušného kontaktu.

Spoľahnite sa na súbory cookie aktivity

Ďalším tipom, ako zistiť čas posledného pripojenia vášho kontaktu, je založiť ho na veciach, ktoré zdieľajú vo svojom profile. Ak napríklad váš kontakt zmení svoj profilový obrázok alebo aktualizuje svoj stav, je to znak toho, že bol nedávno aktívny. WhatsApp navyše automaticky zobrazuje dátum a čas poslednej aktualizácie stavu každého používateľa.

Tieto informácie sú viditeľné aj vtedy, ak používateľ skryl čas posledného pripojenia.

Prečítajte si tiež:   Ako sa zbaviť komárov natrvalo? Potrebujete len jeden drink!

Preventívne opatrenia

Hoci tieto metódy môžu byť užitočné, je veľmi dôležité rešpektovať súkromie každého a systematicky neprenasledovať svoje kontakty a ich aktivity na WhatsApp. Tieto techniky sa musia používať s rozumom a mierou.

Stále hľadajte alternatívne riešenia

Niektoré aplikácie tretích strán môžu tvrdiť, že vám poskytujú prístup k času posledného prihlásenia používateľa, ktorý ho skryl. Napriek tomu je vhodné berte tieto vyhlásenia s rezervoua dôkladne preveriť legitímnosť týchto nástrojov predtým, ako im slepo dôverujete. Najlepším riešením však zostáva komunikovať so svojimi kontaktmi a vybudovať si vzťah založený na dôvere, ktorý nevyžaduje použitie úskokov na zistenie času ich spojenia.

WhatsApp sa môže vyvíjať

Niektoré funkcie aplikácie sa môžu v budúcnosti zmeniť alebo vyvinúť, aby používateľom ponúkla viac možností. Je preto vždy zaujímavé byť informovaný o nových aktualizáciách a ponúkaných možnostiach na maximalizáciu používania WhatsApp.

Existuje niekoľko trikov, ako zistiť čas posledného pripojenia kontaktu, ktorý ho skryl na WhatsApp. Hoci vám tieto techniky môžu poskytnúť približnú predstavu o týchto informáciách, nie sú spoľahlivé a mali by sa používať s rozvahou.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Novinky » Ako na WhatsApp odhaliť čas posledného pripojenia kontaktu, ktorý ho skryl? Tajomstvo odhalené!