Ako vytvoriť rovnicu pohybom iba 2 zápaliek? Géniovia nájdu riešenie za menej ako 15 sekúnd

Dnes vám predstavíme hlavolam zábavné a náročné ktorý najväčší géniovia dokážu vyriešiť za menej ako 15 sekúnd. Cieľom je zostaviť rovnicu 50=595 len posunutím len 2 zápaliek.

IQ testy a iné hádanky sú už roky všeobecne známe. Umožňujú jednotlivcom posúdiť svoje kognitívne schopnosti a inteligenciu, ale to nie je všetko: sú tiež skvelým spôsobom, ako sa zabaviť!

V posledných rokoch sa popularita výziev na sociálnych sieťach prudko zvýšila. Používatelia radi prijímajú zaujímavé výzvy a zdieľajú svoje riešenia so svojimi priateľmi.

Dnes vám prinášame tento hlavolam stimulujúce. Dokážete nájsť riešenie za menej ako 15 sekúnd? Tak skúste šťastie!

Vyriešte hádanku 50=595 presunutím iba 2 zápaliek!

Na vyriešenie tejto hádanky zábavné a náročnémusíš sústrediť sa a pozorne sledovať. Pamätajte, že na získanie výsledku môžete použiť iba 2 zápasy.

iq test - 5=595
IQ test: vyvážte rovnicu 5=595

Možno budete schopní nájsť riešenie za pár sekúnd, ale ak chcete prejsť touto výzvou, možno budete musieť myslieť mimo rámca. Tak sa nevzdávajte a skúste šťastie!

Aby ste v tejto výzve uspeli, musíte dať voľný priechod kreativite a duchu pozorovania. Musíme pozorne sledovať možnosti pohybu medzi zápasmi a nájsť si čas na analýzu každej možnosti. Nájsť riešenie je jednoduché, no nájsť správne riešenie si vyžaduje trpezlivosť a vytrvalosť. Tak vezmite odvahu do oboch rúk a skúste šťastie!

Riešenie hádanky

Gratulujeme všetkým, ktorí dokončili výzvu! Sme ohromení vašou rýchlosťou a presnosťou vašich odpovedí. Tieto typy výziev sú veľmi populárne na sociálnych sieťach vrátane Instagramu, Facebooku, Twitteru a mnohých ďalších. Riešenie, ktoré navrhujeme, je 50 = 5 + 45, museli ste premeniť 9 na 4 a použiť 2 zhody na vytvorenie znamienka +. Na ilustráciu tohto riešenia sme nižšie umiestnili obrázok.

iq test - 5=595 - návod
Riešenie

Radi by sme sa srdečne poďakovali všetkým, ktorí sa zapojili do tejto výzvy, a dúfame, že ste si to užili rovnako ako my! Ak máte nejaké návrhy alebo pripomienky, dajte nám vedieť.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Ako vytvoriť rovnicu pohybom iba 2 zápaliek? Géniovia nájdu riešenie za menej ako 15 sekúnd