Aký je tvar vašich chodidiel? Objavte svoj erotický temperament a to, čo znamená pre mužov, ktorí sa na vás pozerajú.

Nie je tajomstvom, že muži sú vizuálne náročné bytosti. Keď vidia atraktívnu ženu, najprv ju hodnotia a predstavujú si, aká by bola vo vzťahu. Toto hodnotenie sa zvyčajne začína základným fyzikálnym vyšetrením, pri ktorom sa zisťujú príznaky zdravia a plodnosti. Pre mnohých mužov je jedným z najdôležitejších ukazovateľov „žiadúcnosti“ ženy tvar jej nôh.

Štúdie ukázali, že mužov priťahujú ženy s dlhými, štíhlymi nohami, ktoré sú znakom dobrého zdravia a vysokej plodnosti. Samozrejme, každý muž je iný a jeho rozhodnutie môže ovplyvniť mnoho ďalších faktorov. Je však jasné, že tvar nôh je pre mnohých mužov dôležitým faktorom pri výbere partnerky.

Ako ovplyvňuje tvar ženských nôh jej milostné správanie? To zistíte tak, že si dáte nohy k sebe a pozriete sa na seba do zrkadla.

Ako ovplyvňuje tvar ženských nôh jej milostné správanie?
Ako ovplyvňuje tvar ženských nôh jej milostné správanie?

Obsah stránky

Vaše nohy sú typu A: rozťahujú sa len v členkoch.

Ak máte nohy blízko pri sebe, je to znamenie, že ste veľmi vášnivý človek. Ste tiež plachá a jemná, čo mužov priťahuje svojou ženskosťou a nežným šarmom.

Pre vzťah však môžete byť nebezpečná, pretože väčšinu mužov rýchlo omrzíte. Mali by ste sa snažiť byť aktívnejší, aby ste na svojho muža zapôsobili.

Prečítajte si tiež: Aký je tvar vášho chodidla? Usporiadanie prstov na nohách prezrádza veľa o vašom temperamente.

Vaše chodidlá sú typu B: dotýkajú sa len členkami.

Ženy s týmto tvarom chodidla hľadajú nové zážitky. Sú odvážni a neboja sa prevziať kontrolu nad vzťahom. Niekedy môže prílišná odvaha človeka odradiť. Ženy s týmto tvarom chodidla sa preto musia naučiť ovládať.

Ich sebavedomie a ochota skúšať nové veci však môžu byť pre správneho muža veľmi príťažlivé. Ak vás priťahuje žena s týmto tvarom chodidla, pripravte sa na vzrušujúci a nepredvídateľný vzťah.

Vaše nohy sú typu C: len stehná sú blízko pri sebe.

Ak sú vaše nohy blízko pri sebe, ale nedotýkajú sa členkov, je to dobrý ukazovateľ toho, že ste romantický a nežný človek. Ak však máte voľnú ruku, môžete ukázať aj pazúry. Zvyčajne ste veľmi lojálni a milujúci, ale môžete byť aj dosť nestáli.

Máte tendenciu nasledovať svoje inštinkty a často vás priťahujú kreatívni alebo neobvyklí ľudia. Ste tiež dosť nezávislí a sebavedomí a radi máte svoj život pod kontrolou. Ak máte takúto formu chodidla, ste pravdepodobne silná a schopná žena, ktorá vie, čo v živote chce.

Ďalší test: Ktorá mandala vás osloví na prvý pohľad? Vaša voľba odhaľuje skrytú duchovnú črtu

Vaše nohy sú typu D: stretávajú sa v kolenách, lýtkach a členkoch.

Ak sa vaše chodidlá stretávajú v oblasti kolena, lýtka a členka, pravdepodobne máte najčastejší tvar chodidla. Ženy s týmto tvarom chodidla sú často považované za tradičné a zdržanlivé v posteli. Možno nie sú také odvážne ako iné ženy, ale vedia, čo sa im páči, a držia sa toho.

Ak však ich partner chce vyskúšať niečo nové, zvyčajne to urobí. Mužov často priťahujú ženy s takýmto tvarom nôh, pretože im to zvyšuje sebavedomie. Ženy so štíhlymi a peknými nohami sú tiež považované za veľmi atraktívne.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Aký je tvar vašich chodidiel? Objavte svoj erotický temperament a to, čo znamená pre mužov, ktorí sa na vás pozerajú.