Astrologické tajomstvá pre výber najlepšieho halloweenského kostýmu: 2 znamenia vynikajú nad ostatnými!

Odhalenie tajomstiev hviezdného neba: Vyberte správny halloweenský kostým podľa svojho znamenia a objavte, prečo dvaja šikovnejší jedinci zvíťazia nad ostatnými!

Mať kostým, ktorý na halloweenskej párty rozžiari, nie je vôbec jednoduché. Viac ako o jednoduchý výber ide o vyjadrenie povahových vlastností a osobnosti špecifických pre každého jednotlivca. Dve znamenia zverokruhu vynikajú najmä vďaka svojmu daru vybrať si ideálne prestrojenie v tomto sviatočnom období. Poďme zistiť, ako čarodejnica a upír ovplyvňujú tvorivosť oblečenia podľa astrológie!

Rak: Prestrojenie čarodejnice ako výraz ich intuitívnej citlivosti

Je známe, že rakovina je veľmi intuitívna a citlivá na emócie svojich blízkych. Celkom prirodzene ich tieto vlastnosti priťahujú k tajomným a podmanivým prevlekom, akým je tá čarodejnica. Tento kostým im skutočne umožňuje zdôrazniť ich duchovný potenciál a ich trochu tajnú stránku.

Prečítajte si tiež:   Tri znamenia zverokruhu, ktoré budú mať v roku 2024 neobyčajnú schopnosť podnikať: kto sú tieto majstri financií?

Rôzne aspekty čarodejnice poskytujúce široký výber kostýmov v závislosti od nálady

S takou rozmanitosťou v reprezentáciách a štýloch čarodejníc nájdu Raci každý rok to najlepšie prestrojenie, ktoré zodpovedá ich inšpirácii v danej chvíli. Ktoré sa rozhodnú stelesniť zlá alebo dobrotivá čarodejnicavždy dokážu prekvapiť výberom prispôsobeným ich želaniam.

  • Tradičná čarodejnica so špičatým klobúkom a metlou
  • Moderná a štýlová čarodejnica inšpirovaná hitom televíznych seriálov
  • Stredoveká čarodejnica s dlhými šatami a ozdobnými doplnkami (šperky, grimoár atď.)
Astrologické tajomstvá pre výber najlepšieho halloweenskeho kostýmu
Astrologické tajomstvá pre výber najlepšieho halloweenskeho kostýmu

Škorpión: Upírsky prevlek odrážajúci ich fascinujúcu vnútornú silu

Škorpióni sú ľudia s magnetickou, silnou a komplexnou osobnosťou. Majú aj tajomnú stránku, ktorá ich nevyhnutne približuje k mýtu o upírovi. Rozhodnúť sa pre kostým upíra počas Halloweenu teda zvýrazňuje intenzitu ich emócií a sofistikovanosť, ktorá ich charakterizuje.

Prečítajte si tiež:   22. júna nás očakáva Mesiac v Kozorožcovi: Tieto 4 znamenia získajú najviac pozornosti

Objavte nočný svet upírov s rôznymi klasickými či súčasnými inšpiráciami

Prezlečenie za upíra umožňuje škorpiónom vybrať si z niekoľkých rôznych štýlov v závislosti od ich pôvodu a filmových alebo literárnych odkazov. Či už sa cítia blízko aristokratického upíra alebo zlého stvorenia, tieto emblémové postavy budú dokonale stelesňovať.

  1. Charizmatický a elegantný upír ako Dracula
  2. Sexy a neúprosný upír inšpirovaný modernými hororovými filmami
  3. Vzdialený a mučený upír zdedený z gotickej literatúry

Ako si iné znamenia zverokruhu vyberajú svoje prestrojenie?

Aj keď sú Rak a Škorpión znameniami zverokruhu, ktoré najviac inklinujú k nájdeniu najlepšieho kostýmu, ktorý by zodpovedal ich charakterovým črtám, stojí za zmienku aj niekoľko nápadov pre ostatné astrologické znamenia:

Baran: Prevlek bojovníka alebo hrdinky

Baran je rodený vodca, ktorý má rád výzvy a konfrontácie. Kostýmy spojené s bojovníkmi a hrdinami im preto umožňujú ukázať svoju silu a odvahu.

Býk: Prestrojenie mytologickej postavy

Býk, ukotvený v tradíciách a nesený dušou estéta, sa bude cítiť obzvlášť dobre v kostýmoch inšpirovaných mytológiou a legendárnymi postavami.

Blíženci: Prestrojenie za zlého alebo dobrotivého dvojča

Fascinovaní dualitami a intelektuálnou výmenou si Blíženci môžu vybrať kostýmy odrážajúce tieto kontrasty, ako sú svetlé a tmavé dvojčatá alebo opačné alter egá.

Prečítajte si tiež:   22. júna nás očakáva Mesiac v Kozorožcovi: Tieto 4 znamenia získajú najviac pozornosti

Lev: Kostým kráľa alebo kráľovnej

Hrdé a ochotne dominujúce levy nachádzajú všetku svoju nádheru v kráľovských odevoch (korunovačné rúcha, slávnostné plášte atď.) a symbolických doplnkoch moci (koruny, žezlá atď.).

Panna: Klasický prevlek literárnej postavy

Panny oceňujú kostýmy, ktoré preukazujú rafinovanosť a erudíciu. Emblematické postavy starých románov či divadelných hier im dokonale vyhovujú.

Váhy: Elegantný kostým pripomínajúci viktoriánsku éru

Výrazný vkus Váhy pre krásu a zmyslové pôžitky sa premieta do záľuby v kostýmoch inšpirovaných 19. storočím a z neho vyplývajúcim romantizmom (najmä dlhé šaty, peleríny alebo aristokratické oblečenie).

Strelec: Prestrojenie za dobrodruha alebo prieskumníka

Strelci sú známi svojou túžbou po učení a odvahou tvárou v tvár neznámu. Hodia sa im teda prevleky založené na nevšedných dobrodružstvách či výletoch do ďalekých krajín.

Kozorožec: Stredoveký prevlek odrážajúci ich tradičnú a bojovú stránku

Hlboké korene a poháňané ambície definujú Kozorožca. Vyberú si preto stredoveké a historické kostýmy zvýrazňujúce hodnoty drahé ich astrologickému znameniu.

Aquarius: Futuristický a technologický prevlek vyjadrujúci ich oddanosť inováciám

Vodnári sú vizionári, ktorí sa radi premietajú do budúcnosti a zvažujú technologický pokrok. Rezonanciu preto nachádzajú výberom kostýmu, ktorý odráža tieto trendy, ako napríklad oblečenie postáv sci-fi.

Ryby: Prestrojenie začarovanej alebo imaginárnej bytosti symbolizujúce ich umeleckú citlivosť

Ryby sa rady strácajú vo svojich snoch a ponárajú sa do srdca imaginárnych svetov. Ideálne sú teda pre nich prevleky v podobe víl, škriatkov či iných úžasných bytostí.

Nakoniec, každé astrologické znamenie má svoje vlastné charakteristiky, ktoré možno vyjadriť výberom halloweenskeho kostýmu. Zdá sa však, že Raci a Škorpióni majú osobitný vzťah k mystickému vesmíru 31. októbra a rok čo rok ponúkajú stále kreatívnejšiu škálu kostýmov.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Astrologické tajomstvá pre výber najlepšieho halloweenského kostýmu: 2 znamenia vynikajú nad ostatnými!