Bude mesiac lovca v splne 28. októbra 2023 ovplyvňovať skutočné znamenia čínskeho zverokruhu?

Svet astrológie je bohatý na záhady a interpretácie. Tam spln mesiaca 28.10.2023, tiež známy ako „mesiac lovca v splne“, vyvoláva otázky o jeho účinkoch na znamenia čínskeho zverokruhu. Táto výnimočná astrálna udalosť si zaslúži osobitnú pozornosť, aby sme pochopili, ako by mohla ovplyvniť naše životy, naše emócie a naše vzťahy.

Pôvod Mesiaca lovca v splne

Mesiac lovca v splne má svoj názov podľa indiánskej tradície lovu počas tohto jesenného obdobia s cieľom vytvoriť si zásoby na zimu. Iné pomenovania tohto splnu zahŕňajú Mesiac v splne, kvôli červenému odtieňu, ktorý môže nadobudnúť, alebo Mesiac rozsievača, ako poctu poľnohospodárskej práci spojenej s týmto obdobím.

Vplyv splnu na západné astrologické znamenia

Je dobre známe, že fázy Mesiaca majú výrazný vplyv na západné astrologické znamenia, najmä počas splnu. Toto obdobie často vedie k intenzívne obdobie emóciíkde jednotlivci môžu pociťovať určité vzrušenie, zvýšenie citlivosti alebo dokonca vyostrenie konfliktov.

Prečítajte si tiež:   Dve astrologické znamenia sa tento týždeň pripravujú na silné emócie a prekvapivé obraty!

Mesiac v splne v Býkovi

28. októbra 2023 sa spln Mesiaca nájde v znamení Býka. Rodáci z tohto znamenia môžu pociťovať určitú stabilitu a zvýšenú potrebu materiálneho komfortu. Budú tiež hľadať emocionálnu rovnováhu a budú sa snažiť viac vyjadriť svoje pocity.

Ovplyvní Mesiac lovca v splne 28. októbra 2023 skutočne znamenia čínskeho zverokruhu?
Ovplyvní Mesiac lovca v splne 28. októbra 2023 skutočne znamenia čínskeho zverokruhu?

Mesiac lovca v splne a znamenia čínskeho zverokruhu

Ak je západná astrológia ovplyvnená fázami Mesiaca, je oprávnené sa pýtať, či táto konkrétna udalosť ovplyvňuje aj znamenia čínskeho zverokruhu. Pre každé zviera existuje výklad, ktorý odhaľuje niektoré informácie o jeho emocionálnom stave počas tohto obdobia.

Potkan

Domorodci potkanov mohli počas splnu lovca cítiť vnútorný nepokoj. V tomto období by si mali dávať pozor, aby sa v profesionálnom alebo osobnom živote nerozhodli unáhlene alebo impulzívne.

Prečítajte si tiež:   Astrologické znamenia, ktoré čakajú neočakávané príjmy: Kto sa teší na finančný príval budúci týždeň?

Byvol (alebo vôl)

Byvol by mohol počas tohto splnu zažiť zvýšenie energie. Je však nevyhnutné, aby obyvatelia tohto znamenia nasmerovali túto energiu na realizáciu svojich projektov, a nie aby sa rozptýlili do rôznych aktivít.

Tiger

Domorodci z Tigra mohli byť v tomto období korisťou istej nervozity a netrpezlivosti. Predtým, ako sa zapoja do konfliktných situácií alebo urobia dôležité rozhodnutia, si budú musieť nájsť čas na premyslenie.

Králik (alebo zajac)

Králik môže cítiť hlbokú potrebu znovu sa spojiť so svojimi emóciami počas Mesiaca lovca v splne. Bude pre neho prospešné venovať čas svojim blízkym a úprimne s nimi prediskutovať svoje obavy.

drak

Spln mesiaca by mohol Drakovi priniesť väčšiu intelektuálnu a duchovnú jasnosť. Rodáci z tohto znamenia tak budú môcť lepšie pochopiť svoje ambície a definovať svoje ciele.

  • Had : Had bude počas tohto splnu čeliť dileme: buď nasledovať svoj inštinkt a riskovať, alebo konať opatrne, aby neohrozil svoju súčasnú situáciu.
  • Kôň : Domorodci koní mohli v tomto období pozorovať prudký nárast kreativity. Budú tiež hľadať únik a slobodu.
  • Koza (alebo ovca) : Spln umožní Koze uvedomiť si svoju vnútornú silu a schopnosť trpezlivo a húževnato prekonávať prekážky.
  • Opica : Opičí domorodci môžu počas tohto splnu čeliť vzťahovým výzvam. Dôležité bude, aby so svojimi blízkymi otvorene komunikovali, aby nedochádzalo k nedorozumeniam.
  • Kohút : Rozum a logika musia v tomto období riadiť rozhodnutia Kohúta. Tým, že bude rozvážny a múdry, bude schopný vyriešiť určité ťažkosti, ktoré sa mu objavia.
  • pes : Pes by urobil dobre, keby sa vyhýbal konfliktným situáciám počas splnu. Jeho empatia a lojalita budú neoceniteľné pri podpore jeho priateľov a rodiny.
  • Prasa (alebo diviak) : Spln Mesiaca ponúkne Prasaťu príležitosť na obnovu a osobný rozvoj, a to profesionálne aj emocionálne.
Prečítajte si tiež:   Vodné znamenia môžu očakávať obrovské šťastie od júna!

Takže aj keď Mesiac lovca v splne nemusí nevyhnutne spôsobiť veľké otrasy pre každé znamenie čínskeho zverokruhu, poskytuje príležitosť zamyslieť sa nad našimi emóciami, ambíciami a vzťahmi. Iba starostlivé pozorovanie vývoja každého jednotlivca nám umožní pochopiť, či je tradičný lunárny vplyv na naše životy aplikovateľný na čínsky astrologický kalendár.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Bude mesiac lovca v splne 28. októbra 2023 ovplyvňovať skutočné znamenia čínskeho zverokruhu?