Čo vás v živote brzdí? Vyberte si dvere a zistite to pomocou tohto osobnostného testu!

Dvere symbolicky predstavujú prechod z jedného sveta do druhého, zo známeho do neznámeho. Môžu tiež znamenať prechod k novým poznatkom.

V tomto osobnostnom teste si jednoducho vyberte jedny z týchto dverí. Zistíte, čo vás v živote brzdí a bráni vám napredovať tak, ako by ste chceli.

Test osobnosti: dvere, ktoré si vyberiete, odhalia, čo vás v živote brzdí
Test osobnosti

Ktoré dvere ste si vybrali? Nižšie nájdete kľúč k vášmu životnému pokroku.

Červené dvere

La-porte-rouge
Červené dvere

Vždy, keď chcete v živote urobiť niečo nové, zablokuje vás strach z neúspechu. Bojíte sa, že nedosiahnete svoje ciele, necítite sa pripravení na zmenu alebo nemáte odvahu opustiť svoju komfortnú zónu. Niekedy však v živote musíte týmto obavám čeliť, ak chcete uspieť.

Prečítajte si tiež:   Vysávač: obľúbená technika narcistických zvrhlíkov v toxických vzťahoch

Hnedé dvere

Hnedý držiteľ
Hnedé dvere

Ste v rozpakoch z názorov iných. Vaše rozhodnutia často závisia od toho, čo si myslí vaše okolie, a to až do takej miery, že sa radšej vzdáte svojich najväčších túžob, aby ste sa nedostali do konfliktu s niekým blízkym. Z času na čas sa pokúste riadiť svojimi inštinktmi bez ohľadu na to, čo hovoria ostatní.

Zelené dvere

Zelené dvere
Zelené dvere

Túžite po zmene, ale práve každodenná rutina vám bráni urobiť prvý krok. Chceli by ste sa vydať na nové cesty a zažiť nové dobrodružstvá, ale nemôžete, pretože ste uväznení vo svojich zvykoch. Prečo nezačať s malými zmenami?

Modré dvere

La-porte-bleue
Modré dvere

Je to vaša extrémna citlivosť, ktorá vám bráni podniknúť akékoľvek kroky, ktoré by viedli k zmene. Okrem toho vás zneisťuje strach čeliť situáciám a ľuďom, ktorí by vám mohli ublížiť. Tak veľmi, že sa im radšej vyhýbate. Ak chcete zmeniť svoj život, musíte mať odvahu prejsť cez to.

Prečítajte si tiež:   6 správaní vášho partnera, ktoré dokazujú, že ste v toxickom vzťahu

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Čo vás v živote brzdí? Vyberte si dvere a zistite to pomocou tohto osobnostného testu!