December 2023 podľa východnej astrológie: Tieto 3 znamenia sa môžu tešiť na splnenie svojich túžob!

"Prichádza čas zmien a naplnenia sĺubov: Pozrite sa, ktorým znameniam sa v decembri 2023 splnia ich najtajnejšie túžby podľa východnej astrológie"

Východná astrológia, známa aj ako čínska astrológia, je staroveká veda založená na pohyboch hviezd a planét. Umožňuje vám objaviť trendy a energetické premeny, ktoré budú prebiehať v danom období. V tomto článku budeme študovať predpovede pre tri znamenia zverokruhu, ktoré budú v decembri 2023 veľmi úspešné.

Prvé šťastné znamenie: Krysa

Tým, ktorí sa narodili v znamení potkana, je od začiatku decembra 2023 predurčené zažiť bohaté a intenzívne chvíle. V hre bude niekoľko priaznivých astrologických faktorov, vrátane pozície Jupitera v ich Dome VIII, ktorý bude poskytovať skvelú ochranu a generovať okolo nich pozitívnu energiu.

Prečítajte si tiež:   Dva astrologické znaky zakúsia od zajtra silnú túžbu po zmene!

Profesionálny úspech

Potkan bude mať príležitosť prevziať dôležité iniciatívy a bude ťažiť zo zvýšeného uznania vo svojej práci. Jeho kreativita bude v centre pozornosti a kolegov či nadriadení ho ľahšie prijmú. To sa dá preložiť do:

  • povýšenie alebo zvýšenie platu;
  • realizácia ambiciózneho projektu;
  • vytvorenie pevných a trvalých partnerstiev s pracovnými partnermi.

Osobný rozvoj

Potkan zažije väčšiu harmóniu aj v osobnom živote. Bude môcť ľahko vyjadrovať svoje emócie a pocity, čo posilní väzby s ľuďmi, na ktorých mu záleží. Ich romantické vzťahy budú v centre pozornosti a budú sa môcť vážne oddať svojmu partnerovi.

Predpovede východnej astrológie na december 2023: 3 znamenia, ktorým sa splnia ich želania
Priania týchto 3 znamení sa podľa orientálnej astrológie splnia v decembri 2023

Druhé šťastné znamenie: Prasa

Tí, ktorí sa narodili v znamení prasaťa, budú od začiatku decembra 2023 cítiť, že hviezdy sú zoradené v ich prospech, čo im prináša množstvo dobrých správ a sľubný vývoj. Prítomnosť Marsu v ich sektore projektov a spoločenského života stimuluje ich vôľu a motiváciu dosiahnuť svoje ciele.

Prečítajte si tiež:   Neprehliadnite tento víkend: Voda astrologické signály naznačujú vynikajúci čas!

Pozitívna zmena kariéry

Tento mesiac bude priaznivý pre ošípané, ktoré chcú rozvíjať svoju profesionálnu kariéru. Mohli by získať lepšiu zodpovednosť alebo prejsť na novú oblasť činnosti, ktorá lepšie zodpovedá ich ambíciám. Medzi možné zmeny patria:

  • geografická zmena;
  • rozvoj nových zručností;
  • uskutočnenie dlho odkladaného sna.

Realizácia osobných projektov

Zároveň tí, ktorí sa narodili v znamení prasaťa, uvidia, ako ich osobné projekty ožijú a budú sa uspokojivo rozvíjať. Budú si môcť skonsolidovať financie, zlepšiť svoj blahobyt alebo dokonca viac investovať do umeleckých či filantropických aktivít.

Tretie šťastné znamenie: Tiger

V decembri 2023 budú tí, ktorí sa narodili v znamení tigra, plne podporovaní energiou nového mesiaca, ktorá posilní ich odhodlanie a odvahu čeliť výzvam, s ktorými sa stretávajú. Planéty ako Merkúr a Venuša budú tiež zohrávať významnú úlohu pri podpore lásky, ľudských vzťahov a efektívnej komunikácie.

Prečítajte si tiež:   Neprehliadnite tento víkend: Voda astrologické signály naznačujú vynikajúci čas!

Riešenie konfliktov

Priaznivá astrologická poloha pomôže tigrom vyriešiť konflikty, ktoré bránia ich profesionálnemu aj osobnému pokroku. Bude pre nich jednoduchšie vyjadrovať svoje myšlienky a názory taktne a diplomaticky, čím sa vytvoria podmienky pre dialóg a vzájomné porozumenie.

Nové stretnutia a dobrodružstvá

Tiger bude môcť využiť toto obdobie na rozšírenie svojho sociálneho okruhu a vytvorenie trvalých zväzkov priateľstva alebo lásky. Cestovanie a kultúrne výlety budú obzvlášť prospešné a obohacujúce:

  • zúčastniť sa umeleckého podujatia;
  • objavovať novú kultúru na cestách do zahraničia;
  • zapojte sa do tematického kurzu na prehĺbenie svojich vedomostí.

Koniec roku 2023 sa ukazuje ako obdobie výnimočného úspechu pre tieto tri znamenia zverokruhu, podporené priaznivými astrologickými konfiguráciami z východnej astrológie. Potkan, prasa a tiger tak budú môcť naplno využiť túto fázu prinášajúcu úspech vo všetkých aspektoch ich života.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » December 2023 podľa východnej astrológie: Tieto 3 znamenia sa môžu tešiť na splnenie svojich túžob!