Druhá polovica mája sľubuje výnimočnosť pre 3 znamenia zverokruhu!

Hviezdy majú pre nás pripravené prekvapenia na druhú polovicu mája 2023, a to sú najmä tie Býk, Škorpión a Blíženci ktorí budú privilegovaní týmito astrálnymi vplyvmi. Zistite v tomto článku, ako budú kozmické energie priaznivé pre tieto tri znamenia zverokruhu.

Na strane Býka: hojnosť a úspech

Býk môže očakávať mimoriadne prosperujúce obdobie v druhej polovici mája 2023. Zoradenie planét bude pre nich skutočne mimoriadne priaznivé, a to ako profesionálne, tak aj osobne.

Astrológia - druhá polovica mája bude výnimočná pre 3 znamenia zverokruhu
Druhá polovica mája bude výnimočná pre 3 znamenia zverokruhu

O profesionálnom pláne:

 • kariérne možnosti : Toto obdobie je pre Býka priaznivé pre profesionálne zmeny. Budú mať prospech z dobrých správ o ich súčasnej práci alebo si nájdu pozíciu, ktorá ich viac napĺňa.
 • úspech v podnikaní : Podnikatelia narodení v tomto znamení zažijú v tomto období výrazný nárast príjmov. Predchádzajúce investície sa vrátia.

O osobných plánoch:

 • rodinná harmónia : vzťahy s príbuznými sa výrazne zlepšia. Býk bude pozornejší a bude vedieť lepšie komunikovať so svojimi rodičmi, deťmi či manželom.
 • Nové stretnutia : nezadaní budú mať v tomto období veľkú šancu stretnúť dobrého človeka. Páry medzitým pocítia medzi sebou silnejšie puto.

Pre Škorpiónov: láska a kreativita na vzostupe

Aj tento mesiac máj 2023 bude pre Škorpiónov veľmi sľubný. Prechod slnka v ich opačnom znamení, Býkovi, podnieti ich milostný život a kreativitu.

Na sentimentálnej úrovni:

 1. Zamilované naplnenie : Škorpióni prežijú intenzívne a vášnivé chvíle so svojím partnerom. Budú sa cítiť milovaní a žiadaní ako nikdy predtým.
 2. zmierenie : ľudia narodení v tomto znamení, ktorí prechádzajú ťažkým obdobím so svojou lepšou polovičkou, uvidia uvoľnenie napätia. Uľahčí sa komunikácia, vďaka čomu bude možné obnoviť pevné spojenia.
škorpiónový horoskop
Znamenie Škorpión

Z hľadiska kreativity:

 • Umelecká inšpirácia : Škorpióni budú v tomto období ťažiť z desaťnásobnej inšpirácie. Budú povzbudzovaní, aby prejavili svoj talent v rôznych umeleckých oblastiach, ako je maľovanie, hudba alebo písanie.
 • Inovatívne projekty : Škorpióni budú môcť využiť túto kreativitu aj na rozvoj originálnych a inovatívnych projektov, či už profesionálne alebo osobne.

Blíženci: dynamika a osobný rast

Napokon, Blíženci nezostanú pozadu ani počas druhej polovice mája 2023. Ich slnečné znamenie bude poctené prílevom pozitívnych energií, ktoré im umožnia urýchliť ich osobnú evolúciu.

Horoskop Blíženci apríl 2023
Znamenie Blížencov

Z hľadiska osobného rozvoja:

 1. Sebavedomie : Blíženci sa budú v tomto období cítiť istejšie. Bez strachu budú môcť robiť dôležité rozhodnutia a viac sa presadiť u svojich blízkych.
 2. Rýchle učenie : táto energizujúca energia tiež podporí ich schopnosť rýchlo si osvojiť nové vedomosti alebo zručnosti. Blíženci tak budú môcť napredovať vo svojej profesijnej či osobnej oblasti.

Čo sa týka spoločenského života:

 • Nové príležitosti : Blíženci budú mať príležitosť nadviazať obohacujúce priateľstvá a nadviazať nové putá. Ich okruh vzťahov sa v tomto období výrazne rozšíri.
 • Príjemné akcie : rodáci z tohto znamenia budú mať počas týchto štrnástich dní možnosť zúčastniť sa rôznych spoločenských či kultúrnych podujatí. Budú tak môcť prekvitať a prežiť nezabudnuteľné zážitky.

Druhá polovica mája 2023 teda prinesie svoju porciu dobrých správ pre tieto tri znamenia zverokruhu. Využite toto výnimočné obdobie na plnohodnotný život a realizáciu svojich snov!

Prečítajte si tiež:   3 astrologické znamenia, ktoré budú najúspešnejšie v týždni od 25. septembra do 1. októbra 2023
Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Druhá polovica mája sľubuje výnimočnosť pre 3 znamenia zverokruhu!