Emocionálne napätý týždeň pre 3 znamenia zverokruhu: zlá nálada bude trvalá!

Máte problém pochopiť, prečo sa cítite tak nervózny alebo nahnevaný? Nie si sám ! Tento týždeňTHE astrologické zarovnania bude mať veľký vplyv na našu náladu. Skutočne,jarná rovnodennosťtam nový mesiac a planéta Pluto, ktorá mení znamenia, pridané k napätiu medzi Marsom a Slnkom, riskuje testovanie našej trpezlivosti.

Už od staroveku pozorujeme, že planéty majú určitý vplyv na naše správanie. Astrológia je teda veľmi stará veda, ktorá študuje tieto vzťahy medzi pohybom hviezd na oblohe a tým, čo sa deje na Zemi. Je uznávaný ako nástroj na skúmanie ľudskej psychológie a jej rôznych aspektov.

Tento týždeň si teda budeme musieť dávať pozor na zlú náladu, ktorá dopadne na niektoré znamenia zverokruhu. Koho to teda zasiahne najviac? Zostaňme naladení, aby sme zistili, aké hlavné znaky budú v tomto zovretí astrálne vyčerpanie. Ale v každom prípade buďte pokojní!

„Nenechajte sa strhnúť svojim hnevom a úzkosťou, vesmír môže ovplyvniť naše životy.“

Astrológia - zlý týždeň pre 3 znamenia zverokruhu
Zlý týždeň pre 3 znamenia zverokruhu

Poďme spoločne preskúmať účinky astrológie na naše nálady a zistiť, ako sa adaptovať na tento dosť zvláštny týždeň. Odhalia sa zaujímavé stopy, aby sme lepšie pochopili vplyv planetárneho usporiadania na náš spôsob bytia. Príďte a zistite, či sa vaše znamenie týka a aké sú tipy na to, aby ste toto zložité obdobie zvládli na výbornú!

Baran (21. marca – 20. apríla)

THE Barani tento týždeň môže mať veľmi zlú náladu! Očakávajte neočakávané zmeny nálad.

S týmto planetárnym aspektom vás protirečenie naštve, takže vyhnúť sa kontroverzným diskusiám. Zachovajte pokoj a relaxujte, víkend bude miernejší!

Rakovina (21. jún – 22. júl)

THE Rakovina budú testované tento týždeň. Mars, planéta akcie, je vo vašom astrologickom dvanástom dome vo veľkom napätí, čo môže mať priamy vplyv na vaše emócie. Ste veľmi citlivý a kritika alebo kritika vás môže ovplyvniť viac ako iné znamenia.

Môžu vzniknúť vášnivé rozhovory a bude sa od vás očakávať, že budete chladný. Nezabudnite si nájsť čas pre seba, aby ste znovu nabrali energiu a optimizmus.

V Strelcovi (23. november – 21. december)

THE Strelci sú tento týždeň hlavným terčom astrologického napätia. S Jupiterom, nebeským vládcom znamenia, v spojení s Chironom v znamení Barana sa budú musieť popasovať s problémami z minulosti a mohli by byť náchylnejší na podráždenosť a zmeny nálad. Našťastie sa môžete spoľahnúť na váš zmysel pre humor, ktorý vás v tomto období dostane z lepkavých situácií.

Dávajte si na seba pozor a udržujte si dobrú náladu! Strelci majú schopnosť rýchlo sa zotaviť z ťažkostí, takže sa nenechajte strhnúť astrologickým napätím. Si silnejší, než si planéty dokážu predstaviť!

Všetkým našim čitateľom úprimne ďakujeme za podporu a záujem. Ak sa vám tento článok páčil, pozývame vás, aby ste ho zdieľali so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach, aby z neho mali úžitok aj oni.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Emocionálne napätý týždeň pre 3 znamenia zverokruhu: zlá nálada bude trvalá!