Farby a emócie: vyberte si motýľa a zistite, čo hovorí o vašej osobnosti

Motýle evokujú množstvo symbolov. Motýľ, ku ktorému sa cítite najviac priťahovaný, môže veľa povedať o tom, kto ste. Fotografie, maľby, farebné predmety: všetko okolo vás je spojené s vašou osobnosťou vrodený. Všetky pre vás niečo znamenajú, či už vedome alebo nie, ale vnútorná sila vás k nim priťahuje.

Všetci sme motýle. Zem je naša kukla.

Farby a emócie

Farby je tiež známe, že reprezentujú určité emócie a vaše osobnostné črty ovplyvňujú vašu príťažlivosť k určitým odtieňom. Podľa Stevena Gansa, odborný asistent psychiatrie na Harvardskej lekárskej fakultehrajú úlohu vo vašich emóciách a pocitoch a dokonca ovplyvňujú vašu náladu.

Prečítajte si tiež:   Ako odhaliť manipulatívneho partnera, ktorý je zamilovaný: 7 účinných tipov pre vás

Symbolika motýľov

Ideálne je, ak vás priťahujú farby alebo predmety, ktoré rezonujú s vašou osobnosťou. Pokiaľ ide o motýle, môžu pre vás symbolizovať rôzne veci. Motýle môžu predstavovať život, zmenu, spôsob myslenia alebo dokonca súvisieť s dušou.

Motýľ, ktorý vás najviac priťahuje, by o vás mohol prezradiť niekoľko vecí. Vyberte si jeden vyššie a my vám povieme, čo to znamená.

test osobnosti motýľa
test osobnosti motýľa

1. Jednoduchosť

Ak ste si vybrali tohto motýľa, mohlo by to znamenať, že uprednostňujete jednoduchý život. Máte radosť z maličkostí a vždy si zachovávate pozitívny prístup. Vyhnete sa komplikáciámči už vo vašich vzťahoch, každodennej rutine alebo dokonca vo vašej mysli.

2. Nebojácnosť

Tí, ktorí si vyberú tohto motýľa, majú nebojácnu osobnosť. Máte veľkú vôľu a odvahu, ktorá vám pomáha prekonať aj tie najťažšie situácie v živote. Viete, ako vyvážiť svoju okázalú stránku vrúcnosťou a priateľskosťou.

Prečítajte si tiež:   Syndróm zachraniteľa v láske: 6 jasných znamení, ktoré by vás určite mali upozorniť!

3. Pokojne

Ak vám tento motýľ padol do oka ako prvý, mohlo by to byť znakom vašej pokojnej a zbieranej povahy. Máte uvoľnený prístup k životu a radi robíte veci vlastným tempom, vlastným spôsobom.

4. Veľkorysosť

Tento motýľ prezrádza, že ste veľkorysý človek s množstvom lásky na rozdávanie. Radi zostávate pokorní a ľudia oceňujú úprimnosť a integritu, ktorú vnášate do každého vzťahu.

5. Radosť zo života

Ak je motýľ, ktorý upútal vašu pozornosť, tento, naznačuje to veselú a veselú osobnosť. Nezmeníš sa, aby si zapadol. Naopak, zostávate verní sami sebe a oceňujete ostatných pre ich jedinečnosť.

6. Relaxácia

To, že vás tento motýľ priťahuje, môže odhaliť, že ste pohodový človek s láskavým srdcom a starostlivou dušou. Nielenže ste citliví na pocity druhých, ale venujete sa aj láske a starostlivosti o seba.

Prečítajte si tiež:   Ako odhaliť manipulatívneho partnera, ktorý je zamilovaný: 7 účinných tipov pre vás

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Farby a emócie: vyberte si motýľa a zistite, čo hovorí o vašej osobnosti