Géniovia potrebujú na vyriešenie tejto hádanky menej ako 15 sekúnd! Ako dlho vám to bude trvať?

Dnes vám prinášame úlohu, ktorú géniovia vyriešia za pár sekúnd a ktorá preverí váš dôvtip! Je to hlavolam so zápalkami, ktoré treba vyvážiť, ktorej rovnica je 1+2+3+8=21. Túto otázku dokážu vyriešiť len tí najšikovnejší za menej ako 15 sekúnd. Ak si na túto výzvu trúfate, sledujte nás!

IQ testy sú skvelým spôsobom, ako otestovať svoju inteligenciu a zistiť, v čom spočívajú vaše schopnosti. Hádanky a iné výzvy boli vždy populárne medzi ľuďmi, ktorí sa radi testujú s ostatnými v hrách, ktoré stimulujú ich mozog.

Tieto hádanky sa často zdieľajú na sociálnych sieťach a môžu mať podobu mentálnych výpočtov alebo logických úloh s geometrickými tvarmi.

IQ test: Vyvážte rovnicu presunutím jednej zápalky

Hľadáte novú výzvu? Máme pre vás presne to, čo potrebujete! Dnešná hádanka je: 1 + 2 + 3 + 8 = 21.

IQ test - 1+2+3+8=21
IQ test

Táto hádanka je ideálna na otestovanie vašej inteligencie a tí najbystrejší z vás ju vyriešia za pár sekúnd. Ale buďte opatrní! Môžete sa pohybovať len jeden zápasa máte len 15 sekúnd nájsť riešenie. Tak čo, ste pripravení na túto výzvu?

Ak chcete uspieť v hádanke, musíte byť šikovní a kreatívni. Venuj veľkú pozornosť každému prvku, aby si v okamihu našiel riešenie. Urobte si čas na pozorovanie a sústreďte sa na vyriešenie tejto úlohy len za 15 sekúnd. Sme presvedčení, že na túto výzvu máte, tak už neváhajte a skúste svoje šťastie!

Prečítajte si tiež:   Syndróm zachraniteľa v láske: 6 jasných znamení, ktoré by vás určite mali upozorniť!

Riešenie úlohy

Blahoželáme a ďakujeme účastníkom za ich aktívnu účasť na tejto výzve. Tento typ výziev je veľmi populárny na sociálnych sieťach, ako sú Twitter a Facebook, takže sme radi, že ste hrali. Riešenie je 7+2+3+8=21. Nižšie uvádzame obrázok, ktorý podrobnejšie vysvetľuje riešenie.

IQ test - 1+2+3+8=21 - riešenie
Riešenie

Ešte raz vám ďakujeme, že ste si zahrali túto úlohu a našli správnu odpoveď!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Géniovia potrebujú na vyriešenie tejto hádanky menej ako 15 sekúnd! Ako dlho vám to bude trvať?