Horoskop na budúci týždeň je jasný: tieto 3 znamenia zverokruhu zažijú pravú lásku!

Planéty a ich energetické usporiadanie boli vždy zdrojom predpovedí astrologické. V skutočnosti každý pohyb planéty ovplyvní rôzne znamenia zverokruhu. Budúci týždeň (Od pondelka 6. marca do nedele 12. marca) sa nevyhne tomuto pravidlu a ich božské vibrácie ohlasujú krásne obdobie veľkej lásky k určitým znameniam.

Merkúr a Saturn ovplyvňujú usporiadanie planét v tomto ročnom období. V tomto kontexte, energie Rýb dosiahne vyvrcholenie s príchodom Merkúra minulý piatok a príchodom Saturna, ku ktorému dôjde v utorok.

Tieto tri astrologické znamenia potom budú mať prospech z pozitívne vibráciektorá ponúka domorodcom skvelú príležitosť znovu sa spojiť so svojou spriaznenou dušou alebo zažiť intenzívne chvíle v láske.

„Zarovnanie planét ovplyvňuje náš osud a tieto vplyvy sa môžu prejaviť ako pozitívne vlny. »

Týždenný horoskop - znamenia, ktoré zažijú pravú lásku
Týždenný horoskop: znamenia, ktoré zažijú pravú lásku

Príďte a objavte viac do hĺbky astrologické predpovede týždňa a zistite, či vaše znamenie ovplyvňuje toto zosúladenie nádherných energií! Čítajte ďalej a dozviete sa viac o božských vibráciách, ktoré na vás čakajú.

Rak (21. 6. – 22. 7.): Čaká vás veľmi romantický týždeň!

Ak ste z astrologického znamenia Rak, očakávajte nádherný týždeň! Prežijete veľkú romantickú lásku. Vplyvy Slnka vo vašom párovom sektore sľubujú prežiť výnimočné obdobie.

Budete mať pocit, že všetky vaše sny sa konečne splnili a že šťastie máte na dosah ruky. Využite príležitosť stráviť čas so svojím partnerom a vychutnajte si každú spoločnú chvíľu. Toto intenzívne obdobie naplnené láskou nebude trvať večne!

Panna (24. 8. až 23. 9.): Týždeň v znamení lásky!

Ak ste sa narodili v znamení Panny, tento týždeň sa bude niesť v znamení lásky! Pod vplyvom Slnka, prítomný vo vašom párovom sektoremôžete si užívať výhody planét a posilniť či nájsť určitú harmóniu vo svojom milostnom živote.

Váš partner bude starostlivejší a milujúci ako kedykoľvek predtým a vy budete mať pocit, že sa vám plnia vaše najdivokejšie sny. Navyše, vďaka vplyvu Venuše sa vaša zmyselnosť desaťnásobne zvýši a vaša sila zvádzania už nebude dôkazom. Využite to naplno, pretože tento magický moment nebude trvať večne!

milujúci pár
milujúci pár

Škorpión (23. 10. – 21. 11.): vaša sila zvádzania sa desaťnásobne zvýši!

Ak ste Škorpión, tento týždeň bude pre váš milostný život veľmi priaznivý. S vplyvom Venuše vo vašom sektore vzťahov môžete očakávať dobré obdobie. Nájdete všetku svoju zmyselnosť a svoju sila zvádzania.

Táto planéta umocní vašu charizmu a vzbudí intenzívne pocity. Váš partner neodolá vášmu šarmu! Tak to využite a chopte sa tejto šance zažiť veľkú romantickú lásku. Budete mať úžasný dojem, že všetky vaše sny sa konečne splnili!

Chceme sa poďakovať všetkým našim čitateľom za pozornosť a podporu. Veľmi si vážime, že ste si prečítali náš článok a dúfame, že vám bude užitočný. Ak vás tento obsah zaujal, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Horoskop na budúci týždeň je jasný: tieto 3 znamenia zverokruhu zažijú pravú lásku!