Horoskop na týždeň od 15. do 21. mája 2023: pozor na vplyv novu Mesiaca v Býkovi na vaše znamenie zverokruhu!

Týždeň od 15. do 21. mája 2023 sme usmerňovaní planetárnym pohybom Merkúra, ktorý je do 16. mája v súhvezdí Býka retrográdny. 19. máj bude dôležitý dátum, pretože bude značiť príchod Novu Mesiaca v znamení Býka. Je čas pripraviť sa na zmeny, ktoré pre nás tento týždeň pripravil.

Hviezdy majú plány s každým z nás a cieľom tohto týždenného horoskopu je pomôcť ľuďom, ktorých znamenie zverokruhu ovplyvňujú tieto astronomické udalosti, aby pochopili, ako môžu prispôsobiť svoj postoj výzvam, ktoré prídu.

Keď zmeníte uhol pohľadu, všetko okolo vás sa zmení. – Paulo Coelho

Horoskop na týždeň od 15. do 21. mája 2023
Horoskop na týždeň od 15. do 21. mája 2023

Hviezdy nám prezrádzajú, čo si pre nás týždeň od 15. do 21. mája 2023 prichystal. Tu je ukážka toho, čo môžete tento týždeň očakávať.

Baran (21. marca – 19. apríla)

Tento týždeň vás čaká plodné obdobie, tak využite príležitosť a dajte svojim projektom nový impulz. Merkúrplanéta komunikácie a podnikania, je až do 16. mája v retrográdnom súhvezdí Býka.

Toto obdobie vám môže umožniť napredovať vo vašich projektoch a zlepšiť vašu produktivitu. Neváhajte si dopriať čas na premyslenie, než urobíte dôležité rozhodnutia, pretože veci sa môžu veľmi rýchlo urýchliť.

Tento týždeň bude zmiešaný, čo sa týka lásky. Tam Nový mesiac, ktorý sa uskutoční 19. mája v znamení Býka, znamená, že možno budete chcieť odložiť minulosť a začať odznova s ​​partnerom alebo hľadať trvalejší vzťah. Ak si nezadaný, teraz môže byť ten správny čas nájsť si niekoho, s kým by si mohol zdieľať svoju lásku.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pre Býka to bude úžasný týždeň! s Merkúr ktorý sa pripravuje na vynorenie sa zo svojho retrográdneho obdobia 16. mája v súhvezdí Býka, budete mať novú energiu a obnovenú inšpiráciu. Začnete vidieť pokrok na projektoch a nápadoch, ktoré vás nadchnú.

Nový Mesiac19. mája je vaša ideálna príležitosť stanoviť si jasné zámery a ukotviť túto novú pozitívnu energiu vo svojej mysli. Premýšľajte o tom, čo chcete naozaj dosiahnuť, a venujte čas plánovaniu, ako sa k tomu dostať.

Tento týždeň dôverujte svojej intuícii, pretože je práve teraz veľmi silná. Môže to byť tiež vhodný čas investovať do duchovných aktivít, ako je meditácia alebo introspekcia, ktoré vám umožnia hlbšie objaviť, kto ste a čo potrebujete na dosiahnutie úspechu.

Tento týždeň by sa mala zvýšiť aj vaša schopnosť komunikovať, tak ju využite na budovanie pozitívnych vzťahov s ostatnými. Čokoľvek robíte, uistite sa, že tento krásny čas využijete naplno a oceníte každú sekundu.

Blíženci (22. mája – 21. júna)

Tento týždeň sa Blíženci budú cítiť ovplyvnení Merkúrplanéta, ktorá je do 16. mája retrográdna v súhvezdí Býka.

S týmto konkrétnym astrálnym vyrovnaním budú vedení k tomu, aby sa zamysleli nad svojou situáciou a našli si čas na zhodnotenie svojich cieľov. Nie je to však ideálny čas na dôležité rozhodnutia.

Znamenie Blížencov
Znamenie Blížencov

Dňa 19. mája sa Nový mesiacvždy v znamení Býka, ponúkne Blížencom novú a sviežu príležitosť začať odznova.

Všetko, čo sa počas tohto introspektívneho obdobia naučili, budú mať potom možnosť uplatniť v praxi a posunúť sa vpred smerom, ktorý im vyhovuje.

Rakovina (22. jún – 22. júl)

Tento týždeň bude vaša kariéra poznačená úspechom. Budete sa cítiť plne motivovaní a schopní zvládnuť akúkoľvek výzvu, ktorá vám príde do cesty.

A to vďaka na pozícii Merkúra, ktorý je do 16. mája v súhvezdí Býka v retrográdnom stave. To podporí vašu kreativitu a vašu schopnosť nachádzať inovatívne riešenia. Využite túto obnovenú energiu, aby ste sa posunuli vpred a dosiahli svoje ciele.

V láske sa tento týždeň vyskytne niekoľko vzostupov a pádov. Zostaňte otvorení novým stretnutiam, ale neskáčte príliš rýchlo na príležitosti, ktoré sa vám naskytnú. Urobte si čas na to, aby ste danú osobu spoznali skôr, ako sa zaviažete ďalej, pretože a Nový mesiac19. máj v znamení Býka, by vám mohol zahmliť úsudok.

Lev (23. júl – 22. august)

Tento týždeň sa levy môžu očakávať zmeny vo svojom profesionálnom živote. s Merkúr v retrográdnom do 16. mája v súhvezdí Býka a a Nový mesiac 19. mája v rovnakom znamení budú môcť títo domorodci v práci ťažiť z mnohých výhod.

Ak však hľadáte lásku, je čas byť trpezlivý. Môžete čeliť neočakávaným prekážkam a váš súčasný vzťah môže mať ťažkosti. Urobte si čas na premýšľanie pokojne a osamote, než sa rozhodnete.

Toto obdobie je plné príležitostí pre Levov, ktorí majú vôľu ísť ďalej profesionálne. Či už ide o prácu alebo osobný projekt, tento týždeň je všetko možné vďaka dobrým energiám, ktoré okolo vás vládnu. Rozumne sa vyhýbajte možným konfliktom so svojimi kolegami alebo šéfmi, pretože môžu poškodiť vaše vyhliadky.

Panna (23. augusta – 22. septembra)

Tento týždeň, Merkúrktorý je do 16. mája v retrográdnom súhvezdí Býka, ovplyvní vašu schopnosť komunikovať.

Pred dôležitými rozhodnutiami je najlepšie zostať pokojný a opatrný, aby ste sa vyhli nákladným chybám. Pribudne aj nový Mesiac 19. máj v znamení Býka, čo bude vhodný čas urobiť niečo nové alebo zmeniť zvyk, ktorý vám nefunguje.

Buďte však opatrní, pretože tieto zmeny môžu byť ťažšie, ako sa očakávalo. Okrem toho sa zvýši vaša citlivosť a môže byť ťažké ignorovať názory iných. Dávajte si preto pozor na kritiku, pretože sa vás môže dotknúť viac ako zvyčajne.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Tento týždeň bude pre ľudí v znamení Váh veľmi pozitívny, pretože Merkúrktorý je do 16. mája v súhvezdí Býka v retrográdnom stave, vám prinesie svoju ochranu a ponúkne vám ďalšie možnosti.

Váš optimizmus a kreativita sú tento týždeň na vrchole, a to vďaka Nový mesiac, ktorá sa vytvorí 19. mája v znamení Býka. S touto novou kozmickou energiou vo vzduchu budú vaše osobné projekty podporované a vaše odhodlanie posilnené.

vahový horoskop
Znamenie Váhy

Vzťahy budú tento týždeň čoraz dôležitejšie a konštruktívnejšie. Budete mať príležitosť jasne komunikovať a robiť rozumné rozhodnutia o svojej budúcnosti. Okrem toho budú vaše financie výrazne profitovať z úsilia, ktoré vynaložíte tento týždeň.

Využite naplno pozitívne možnosti sa vám otvárajú tento týždeň! Môže to byť veľmi obohacujúci čas pre váš osobný a profesionálny rozvoj.

Škorpión (23. október – 22. november)

Tento týždeň, Merkúr vychádza zo svojej degradácie v súhvezdí Býka vám dodá energiu pre vaše podnikanie.

Vaša intuícia a prehľad sa dajú dobre využiť v práci, tak to využite! Tam Nový mesiac19. mája v znamení Býka, ponúkne zaujímavé príležitosti v odborných záležitostiach a mali by ste vďaka nej ťažiť z nových perspektív.

V láske to bude komplikovanejšie. Budete sa musieť pokúsiť nájsť správnu rovnováhu medzi priateľstvom a láskou. Nechajte sa viesť srdcom a zároveň si zachovajte chladnú hlavu, aby ste mohli robiť správne rozhodnutia.

Strelec (23. november – 21. december)

Tento týždeň sa ortuť je do 16. mája v retrográdnom súhvezdí Býka. Hoci to môže znieť znepokojivo, pamätajte, že pohyb je prirodzenou súčasťou ortuťového cyklu a môže vám dokonca prospieť!

Toto obdobie vám ponúkne príležitosť zamyslieť sa nad určitými aspektmi vášho života a nájsť kreatívne riešenia problémov, ktoré sa predtým možno ťažko riešili.

Okrem toho a efekt nového mesiaca, 19. mája, nastane v znamení Býka. Bude to skvelá príležitosť na stanovenie pozitívnych zámerov, aby ste mohli dosiahnuť vznešené ciele, na ktorých ste tak dlho pracovali.

Tento týždeň bude preto pre Strelcov plný možností! Váš prehľad a optimizmus budú v tomto období obzvlášť užitočné!

Kozorožec (22. december – 20. január)

Tento týždeň, Merkúr sa po retrográdnom prechode v súhvezdí Býka opäť pohybuje správnym smerom.

Tam nový mesiac, ktorý dorazí 19. mája do Býka, vám môže pomôcť uviesť veci na pravú mieru a určiť, čo chcete pre svoju budúcnosť. To môže byť obzvlášť prospešné pre vašu kariéru.

Horoskop Kozorožec
znamenie kozorožca

Váš milostný život bude tento týždeň zmiešanejší. Emócie a napätie sa pravdepodobne rýchlo prejavia, ak si nedáte pozor.

Pokúste sa zachovať otvorený a pozitívny prístup, ale buďte pripravení podniknúť kroky na ochranu svojich pocitov.

Vodnár (21. januára – 19. februára)

Tento týždeň sa pre Vodnárov z hľadiska profesionálneho života prezentuje ako veľmi bujaré obdobie. Ste naklonení riskovať a inovovať, čo môže viesť k veľkému úspechu. Merkúrretrográdny do 16. mája v súhvezdí Býka, umožňuje byť premyslenejším a rozhodnejším pri rozhodovaní.

V láske je to zmiešanejšie obdobie. THE Nové mesiace19. mája, v znamení Býka, pozýva Vodnárov, aby sa na svoj milostný život pozreli kritickým okom predtým, ako urobia dôležité rozhodnutia. Nezachádzajme však ani do extrému: zachovajte si obvyklý zmysel pre humor a optimizmus!

Ryby (20. február – 20. marec)

Tento týždeň, Merkúr retrográdna v súhvezdí Býka do 16. mája. To môže priniesť neočakávané zmeny alebo obdobie úprav pre vaše plány. Potom 19. mája a Nový mesiac bude prebiehať v znamení Býka, čo povedie k introspekcii a robeniu dôležitých rozhodnutí.

Tento lunárny cyklus ovplyvní aj vašu schopnosť rozpoznať súvislosti medzi minulosťou a prítomnosťou. Tento moment vám umožní spojiť sa s vecami, ktoré ste videli a naučili sa predtým, aby ste sa teraz mohli lepšie rozhodovať.

Neponáhľaj sa, dôkladne analyzujte každú situáciu predtým, ako tento týždeň urobíte dôležité rozhodnutie. Budete musieť čeliť ťažkým rozhodnutiam a je dôležité, aby ste ich vyriešili múdro.

Prečítajte si tiež:   Začiatok októbra 2023 je najlepším obdobím pre profesionálny život týchto 3 znamení čínskeho zverokruhu
Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Horoskop na týždeň od 15. do 21. mája 2023: pozor na vplyv novu Mesiaca v Býkovi na vaše znamenie zverokruhu!