Horoskop od 3. do 9. júla 2023: prichádza týždeň reflexie pre určité znamenia zverokruhu

Horoscope de la semaine du 3 au 9 juillet 2023

Je tu nový týždeň a s ním aj množstvo možností a príležitostí. Či už ste v znamení zeme, ohňa, vzduchu alebo vody, každé znamenie zverokruhu sa má na čo tešiť. Poďme sa bližšie pozrieť na to, čo si pre nás hviezdy na tento týždeň prichystali.

V každej ťažkosti sa skrýva príležitosť. -Albert Einstein

Horoskop na týždeň od 3. júla do 9. júla 2023
Horoskop na týždeň od 3. júla do 9. júla 2023

Obsah stránky

Baran (21. marca – 19. apríla)

Týždeň je priaznivý pre ambície, Ram. Teraz je čas chopiť sa príležitostí a riskovať. Vaša odvaha a odhodlanie budú odmenené. V láske buďte otvorení a úprimní, aby ste sa vyhli nedorozumeniam.

Býk (20. apríl – 20. máj)

Prichádza pre vás týždeň v znamení zmien, Bull. Toto je vhodný čas na prehodnotenie vašich plánov a smerovania. Vaša legendárna trpezlivosť bude vaším spojencom. Na strane srdca na vás čaká milé prekvapenie.

Blíženci (21. mája – 20. júna)

Tento týždeň, Blíženci, vaša kreativita bude na vrchole. Vyjadrite sa slobodne, hviezdy uprednostňujú vašu komunikáciu. Vo vzťahoch si dávajte pozor na znaky, ktoré by mohli naznačovať, že všetko nie je tak, ako sa zdá.

Rakovina (21. jún – 22. júl)

Rakovina, vaša intuícia bude vaším najlepším sprievodcom tento týždeň. Nasledujte svoje inštinkty a prechádzajte výzvami. V sentimentálnom poli by sa dalo odhaliť hlboké prepojenie.

Prečítajte si tiež:   Tieto 3 čínske astrologické znamenia budú v októbri 2023 tými najšťastnejšími v láske - Zistite, ktoré 3 čínske astrologické znamenia budú mať najväčšie šťastie v láske v októbri 2023

Lev (23. júl – 22. august)

Tento týždeň je príležitosťou pre vás, Lev, svietiť tisíckami svetiel. Vaše prirodzené vedenie vás privedie k novým víťazstvám. V láske sa nečudujte, ak sa znova objaví starý plameň.

Panna (23. augusta – 22. septembra)

panenský, prichádza týždeň úvah. Urobte krok späť a analyzujte svoju súčasnú situáciu. Hviezdy podporujú hlbokú introspekciu. Po stránke lásky by úprimný rozhovor mohol všetko zmeniť.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

Zostatok, tento týždeň sa bude niesť v znamení rovnováhy. Vaše premyslené rozhodnutia sa vám oplatia. Pokiaľ ide o vzťahy, diplomacia bude vaším tromfom.

Škorpión (23. október – 21. november)

Čaká vás týždeň transformácie, Škorpión. Je čas prijať zmenu a zbaviť sa minulosti. Na strane srdca by mohla vzplanúť intenzívna vášeň.

Prečítajte si tiež:   Začiatok intenzívneho vzťahu pre domorodcov týchto 3 znamení zverokruhu sa blíži v októbri 2023!

Strelec (22. november – 21. december)

Strelec, váš smäd po dobrodružstve bude tento týždeň uspokojený. Prijmite nové skúsenosti a preskúmajte nové cesty. V láske by cudzí človek mohol vzbudiť váš záujem.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Tento týždeň, Kozorožec, vaše úsilie bude odmenené. Zostaňte sústredení a tvrdo pracujte, úspech je na dosah. Na strane srdca by sa mohol upevniť stabilný a upokojujúci vzťah.

Vodnár (20. 1. – 18. 2.)

Vodnár, tento týždeň bude nabitý inováciami a novými nápadmi. Váš slobodný a vynaliezavý duch urobí rozdiel. V láske očakávajte prekvapenie od milovanej osoby.

Ryby (19. február – 20. marec)

nakoniec Ryby, tento týždeň sa nesie v znamení emócií a duchovna. Ponorte sa do svojho vnútorného sveta, aby ste našli odpovede, ktoré hľadáte. Zo sentimentálnej stránky by mohlo dôjsť k mystickému stretnutiu.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Horoskop od 3. do 9. júla 2023: prichádza týždeň reflexie pre určité znamenia zverokruhu