Intelektuálna výzva: tí najlepší nájdu riešenie za menej ako 20 sekúnd. Ako dlho vám to bude trvať?

Test QI : peu de personnes sont capables de trouver la solution en moins de 20 secondes !

Hádanky a logické hry sú na internete a sociálnych sieťach veľmi obľúbené. Intelektuálne výzvy sú jednou z najpopulárnejších foriem. Či už na kontrolu úrovne uvažovania alebo jednoducho na zábavu, tieto testy môžu byť obzvlášť stimulujúce.

Dokážete nájsť riešenie za menej ako 20 sekúnd? Spoločne uvidíme, či máte na to, aby ste túto výzvu prijali! IQ test je užitočný nástroj na hodnotenie kognitívnych a intelektuálnych schopností človeka. Existujú rôzne typy IQ testov, no najobľúbenejší je test Raven Matrix. Tento test meria abstraktné uvažovanie a schopnosť riešiť zložité problémy.

IQ test: nájdite výpočtovú logiku na zvládnutie tejto výzvy za menej ako 20 sekúnd

THE IQ test je dôležitým hodnotením intelektuálnych schopností a zručností. Tvorí ho súbor otázok a hádaniek zameraných na testovanie rozumových a logických schopností človeka.

IQ test – aký je výsledok posledného sčítania
IQ test

Pri tomto druhu testu je nevyhnutné vyriešiť každý riadok pred tým, ako sa dostaneme k poslednému. Ako výsledok, Je to priorita aby sme našli logiku výpočtu každého riadku a potom vypočítali konečnú hodnotu.

Niektoré testy môžu byť veľmi zložité a vyžadujú si dôkladnú analýzu poskytnutých informácií. Iní majú jednoduchšiu odpoveď, ale musíme vedieť nájsť správnu cestu, aby sme sa dostali k riešeniu. Hlavný cieľ každopádne zostáva rovnaký: nájsť logiku ukrytú za každým riadkom a tak uspieť v konečnom výsledku.

Prečítajte si tiež:   Ako odhaliť manipulatívneho partnera, ktorý je zamilovaný: 7 účinných tipov pre vás

V každom prípade je potrebné objaviť logiku skrytú za každým riadkom, aby sa dosiahol konečný výsledok. Za týchto okolností sú koncentrácia a nájdenie správnej stratégie kľúčovými prvkami úspechu vo výzve.

Riešenie výzvy

Gratulujeme všetkým, ktorí sa zapojili do výzvy! Odpoveď je 30 a logika výpočtu bola (3+2)x3=15, (8+3)x8=88, (5+4)x5=45 a (3+7)x3=30.

IQ test – aký je výsledok posledného sčítania – riešenie
Riešenie

Ďakujeme, že ste si našli čas na vyriešenie tohto problému. Neváhajte a podeľte sa o túto výzvu so svojím okolím na sociálnych sieťach, aby ste povzbudili ostatných ľudí, aby sa pokúsili nájsť riešenie!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Intelektuálna výzva: tí najlepší nájdu riešenie za menej ako 20 sekúnd. Ako dlho vám to bude trvať?