IQ test: budete dostatočne inteligentní na to, aby ste vyrovnali rovnicu presunutím jedinej zápalky? Tí najšikovnejší zvládnu úlohu za menej ako 11 sekúnd

Dnes si otestujeme vaše IQ pomocou zaujímavej úlohy. Máme jednoduchú rovnicu, ale je nesprávna: 6+4=3. Vašou úlohou je vyrovnať túto rovnicu presunutím jednej zápalky. Zdá sa to nemožné, ale nebojte sa, pretože tí najšikovnejší zvládnu túto úlohu za menej ako 11 sekúnd!

Testy IQ sú populárne už dlho a umožňujú ľuďom zmerať si inteligenciu a schopnosť riešiť zložité hádanky. Tieto testy sú na sociálnych sieťach obľúbené, pretože poskytujú používateľom možnosť porovnať sa s ostatnými a porovnať svoje výsledky.

Ste teda pripravení prijať túto výzvu a dokázať, že ste dostatočne inteligentní na to, aby ste dokázali vyvážiť rovnicu presunutím jedinej zápalky? Je čas otestovať sa a zistiť, ako ďaleko vás vaša inteligencia dovedie!

IQ test: vyrovnajte rovnicu 6+4=3 presunutím jednej zápalky

Dnes pre vás máme veľmi zaujímavú hádanku: vyrovnajte rovnicu 6+4=3 presunutím jednej zápalky.

IQ test: 6+4=3
IQ test: vyrovnajte rovnicu 6+4=3 presunutím jednej zápalky

Aby ste túto úlohu zvládli, musíte sa dobre pozorovať a sústrediť! Nemyslite si, že riešenie je jednoduché a zrejmé, pretože na nájdenie správneho riešenia možno budete musieť myslieť inak.

Dúfame, že nájdete správny výsledok a podarí sa vám vyrovnať rovnicu presunutím jedného zápasu. Pamätajte, že tí šikovnejší to zvládnu za menej ako 11 sekúnd, takže na značky, pripraviť… do toho!

Aké je riešenie našej výzvy?

Dúfame, že ste našli riešenie tejto výzvy. Ak nie, nezúfajte, nižšie sme pre vás pripravili obrázok, ktorý vám pomôže. Sme radi, že sa do tejto výzvy zapojilo toľko ľudí, a radi by sme zablahoželali všetkým, ktorí sa jej zúčastnili!

6+4=3 - riešenie
Aké je riešenie našej výzvy?

Táto hádanka je veľmi populárna na sociálnych sieťach a zdieľajú ju milióny ľudí na Facebooku, Twitteri, Instagrame a ďalších platformách. Riešenie tejto úlohy je 5+4=9. Podarilo sa vám teda vyrovnať rovnicu za menej ako 11 sekúnd? Ak áno, gratulujeme!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: budete dostatočne inteligentní na to, aby ste vyrovnali rovnicu presunutím jedinej zápalky? Tí najšikovnejší zvládnu úlohu za menej ako 11 sekúnd