IQ test: dokážete vyrovnať rovnicu posunutím 2 zápasov? Géniovia sa tam dostanú za menej ako 15 sekúnd

Dnes vám prinášame najzaujímavejšiu výzvu na otestovanie vášho IQ a schopnosti riešiť hádanky. Našou hádankou dňa je vyvážiťrovnica 8+5=111, pohybujúc len dvoma zápalkami. Géniovia sa tam dostanú za menej ako 15 sekúnd. Tento typ matematického testu je na sociálnych sieťach veľmi populárny a bežne sa používa na meranie rýchlosti a presnosti človeka pomocou matematiky.

IQ testy môžu byť skvelým spôsobom, ako študovať naše správanie a mentálne schopnosti, no môžu byť aj zábavné. Hádanky sú vždy dobrým spôsobom, ako stimulovať náš mozog a potešiť ľudí, ktorí ich riešia.

Tak si otestujte svoje IQ! Môžete nájsť riešenie IQ testktorá spočíva vo vyrovnávanírovnica 8+5=111, presun iba 2 zápasy? Géniovia sa tam dostanú za menej ako 15 sekúnd. Prijmite výzvu!

IQ test: vyrovnanie rovnice 8+5=111 posunutím iba 2 zápasov

Dnes vám ponúkame najzaujímavejšiu výzvu na otestovanie vášho IQ a vašej schopnosti riešiť hádanky. Naša hádanka na tento deň je vyrovnajte rovnicu 8+5=111, pohybujúc len dvoma zápalkami. Géniovia to zvládnu za menej ako 15 sekúnd a tento typ testu je na sociálnych sieťach veľmi populárny.

IQ test - 8+5=111
IQ test: vyrovnanie 8+5=111 presunutím 2 zápaliek

IQ testy môžu byť skvelým spôsobom, ako študovať naše správanie a mentálne schopnosti, no môžu byť aj zábavné. Hádanky sú vždy dobrým spôsobom, ako stimulovať náš mozog a poskytnúť zábavu ľuďom, ktorí ich riešia.

Tak si otestujte svoje IQ! Môžete nájsť riešenie IQ testktorá spočíva v vyrovnajte rovnicu 8+5=111, presun iba 2 zápasy? Géniovia sa tam dostanú za menej ako 15 sekúnd. Prijmite výzvu!

Riešenie hádaniek môže byť skvelým spôsobom, ako posilniť naše mozgy a zabaviť sa. Aby sme v tejto výzve uspeli, musíme cvičiť svoju myseľ a kreativitu. Je dôležité pozorne sledovať problém a sústrediť sa na hľadanie riešenia.

Nájdite si preto čas na dokončenie tejto výzvy, ktorá vám môže pomôcť otestovať vaše IQ a duševné schopnosti! Uvidíte, či IQ test zvládnete vyriešiť za menej ako 15 sekúnd!

Rozlíšenie výzvy

Chválime všetkých účastníkov za ich prehľad a snahu pri riešení tejto výzvy. Naozaj si vážime váš čas a odhodlanie nájsť riešenie. Tieto typy výziev sú veľmi obľúbené instagram, FacebookA Twitter. Pre vizualizáciu riešenia uvádzame obrázok nižšie.

IQ test - 8+5=111 - návod
Riešenie

Odpoveď je : 5+5=10. Bolo potrebné presunúť 2 zápalky z 8, aby sa zostavili dve „1“ a vytvorili 0.

Ešte raz ďakujeme všetkým odvážlivcom, ktorí sa zapojili do tejto skvelej výzvy!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: dokážete vyrovnať rovnicu posunutím 2 zápasov? Géniovia sa tam dostanú za menej ako 15 sekúnd