IQ test: dokážete vyrovnať rovnicu presunutím 2 zápaliek? Pokúste sa splniť túto matematickú úlohu za menej ako 25 sekúnd

Dnešnou úlohou je nájsť spôsob, ako vyriešiť rovnicu 5-8=7 presunutím iba 2 zápaliek. Tieto typy hádaniek, známe ako IQ testy, sú na sociálnych sieťach veľmi populárne a umožňujú používateľom súťažiť v rôznych hádankách. Táto špecifická verzia testu vyžaduje iba 25 sekúnd.

IQ testy môžu byť dobrým spôsobom, ako si zlepšiť pamäť a schopnosť riešiť zložité problémy. Hádanky vás tiež môžu zabaviť a prinútiť vás hlbšie sa zamyslieť nad možnými riešeniami, o ktorých ste pôvodne neuvažovali.

Toto matematické cvičenie vám poskytne vynikajúcu príležitosť zlepšiť si rýchlosť a presnosť pri riešení rovnice do 25 sekúnd! Skúste teda túto rovnicu vyrovnať presunutím iba 2 zápaliek a uvidíte, či sa vám to podarí!

Vyvážte 5-8=7 presunutím iba 2 zápaliek!

Úspešné splnenie tejto úlohy si vyžaduje pozorné pozorovanie a sústredenie. Pri riešení hádanky nestačí nájsť najzrejmejšie riešenie, ale treba sa pokúsiť myslieť mimo rámca. Rovnicu 5-8=7 musíte vyrovnať presunutím iba 2 zápaliek. Musíme byť veľmi presní a v každom kroku kontrolovať, či je výsledok správny. Pokúsme sa teda túto výzvu vyriešiť spoločne!

IQ test 5-8=7
Vyvážte 5-8=7 presunutím iba 2 zápaliek!

Aby sme našli riešenie tejto výzvy, musíme zapojiť svoj um a kreativitu. Aby sme uspeli, musíme byť veľmi presní pri presúvaní iba 2 zápaliek v rovnici 5-8=7. Musíme sa pozorne pozorovať a dať si čas na sústredenie, aby sme sa nedopustili chýb. Spoločne môžeme čeliť tejto výzve a nájsť riešenie!

Nájdite riešenie výzvy

S potešením vám oznamujeme, že sme našli riešenie tejto výzvy, ktorá sa nedávno objavila na sociálnych sieťach, ako sú Twitter a Facebook. Chceli by sme sa poďakovať všetkým, ktorí sa zúčastnili, za ich čas a úsilie. Dúfame, že sa im podarilo nájsť uspokojenie pri plnení tejto úlohy.

IQ test 5-8=7 - riešenie
Riešenie výzvy

Aby sme ostatným pomohli nájsť riešenie, umiestnili sme vyššie obrázok, ktorý jasne vysvetľuje, ako vyriešiť úlohu: 5-2=3. Nezabudnite, že toto riešenie je veľmi populárne na sociálnych sieťach a zdieľa ho veľa ľudí.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: dokážete vyrovnať rovnicu presunutím 2 zápaliek? Pokúste sa splniť túto matematickú úlohu za menej ako 25 sekúnd