IQ test: Hádanka zo zápalkovej stupnice je jednou z najťažších. Menej ako 2 z 10 ľudí nájdu riešenie!

Hádanky a intelektuálne výzvy sú na internete a sociálnych sieťach v móde! Logické hry sú dokonalým spôsobom, ako sa zabaviť a stimulovať váš mozog. Títo logické výzvy A intelektuálne hry môže pomôcť trénovať našu pamäť, zlepšiť naše analytické schopnosti a rozvíjať našu kreativitu. A dnes vám ponúkneme veľmi špeciálnu výzvu: môžete posunúť 5 zápasov, aby ste vyrovnali misky váh? Poďme!

IQ test: Misky váh vyvážte posunutím iba 5 zápaliek

IQ testy a hádanky sú zábavné spôsoby ktoré nám pomôžu rozvíjať naše myslenie. Jeden z týchto testovnapríklad zahŕňa vyváženie stupnice zo zápaliek pohybom iba 5 zápaliek.

IQ test - posuňte 5 zápaliek, aby ste vyvážili misky váh
IQ test – pohnite 5 zápalkami, aby ste vyvážili misky váh

Aby ste to dosiahli, potrebujete dobrú koncentráciu a pozoruhodnú trpezlivosť, aby ste našli správnu rovnováhu. Môže sa to zdať jednoduché, no pred správnym rozhodnutím si musíte dobre premyslieť.

Tento typ cvičenia je veľmi obohacujúci. Pomáha zvyšovať pozornosť, riešiť problémy a dáva účastníkom šancu ukázať svoju zručnosť pri využívaní dostupných zdrojov. Osobná spokojnosť, ktorú získate po vyriešení tejto hádanky, vás povzbudí v hľadaní komplexnejších riešení.

Riešenie výzvy

S radosťou oznamujeme, že sme sa spoločne postavili tejto výzve! Riešenie je vysvetlené na obrázku nižšie.

IQ test – posuňte 5 zápaliek na vyváženie váh – riešenie
Riešenie výzvy v mierke zápaliek

V prvom rade by sme sa chceli poďakovať ľuďom, ktorí si našli čas a zapojili sa do tejto výzvy a pokúsili sa nájsť riešenie. Ak sa vám táto výzva páčila, odporúčame vám ju zdieľať so svojím okolím na sociálnych sieťach, aby si túto výzvu užilo aj viac ľudí!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: Hádanka zo zápalkovej stupnice je jednou z najťažších. Menej ako 2 z 10 ľudí nájdu riešenie!