IQ test: iba 2 z 10 ľudí nájdu riešenie tejto výzvy za menej ako 45 sekúnd!

Výzvy a hádanky sú v posledných rokoch na internete a sociálnych sieťach veľmi populárne. THE myšlienkové hryTHE intelektuálne výzvyTHE intelektuálne hry a logické výzvy sú zábavným a vzrušujúcim spôsobom stimulácie mysle.

Ak hľadáte novú výzvu, potom je tento IQ test pre vás! Vaša misia: transformujte šípku na dve malé šípky rovnakej veľkosti pohybom iba 4 zápaliek. Ale pozor, máte len 45 sekúnd!

Uvidíme, či dokážete prijať túto výzvu!

IQ test: Vytvorte dve rovnaké šípky presunutím 4 zápaliek za menej ako 45 sekúnd!

IQ testy alebo hádanky duševný, sú dobrým spôsobom, ako zmerať svoju intelektuálnu úroveň. Medzi týmito testami sú niektoré, ktoré vyžadujú rýchlosť, ako napríklad tento: cieľom je presunúť 4 zápalky tak, aby vytvorili dve šípky rovnakej veľkosti za menej ako 45 sekúnd.

IQ test - Otočte šípku na dve šípky
IQ test: Otočte šípku na dve šípky

Aby ste to dosiahli výzvamusíte sa sústrediť a vizualizovať výsledok, ktorý chcete dosiahnuť.

To je možné dosiahnuť pohľadom na rôzne možnosti, pričom treba mať na pamäti čas, ktorý je k dispozícii. Keď už nájdeme riešenie, implementácia zaberie veľmi málo času a umožní nám dosiahnuť náš cieľ.

Iba dobre sústredená myseľ môže čeliť týmto druhom duševných problémov a dosiahnuť svoj cieľ s jasnými výsledkami!

Riešenie výzvy

S obrázkom nižšie vysvetľujeme riešenie tejto výzvy.

IQ test - Otočte šípku na dve šípky - riešenie
Riešenie

Chceme sa poďakovať každému z vás, ktorý prijal výzvu a strávil čas hľadaním riešenia. Odporúčame všetkým, aby túto výzvu zdieľali so svojím okolím na sociálnych sieťach, aby sa aj oni mohli pokúsiť vyriešiť túto hádanku.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: iba 2 z 10 ľudí nájdu riešenie tejto výzvy za menej ako 45 sekúnd!