IQ test: koľko obdĺžnikov tvoria zápalky? 8 z 10 ľudí má tri, ale to nie je pravda!

IQ test: koľko je tam obdĺžnikov?

Výzvy a hádanky na internete a sociálnych sieťach sú v posledných rokoch veľmi populárne. THE myšlienkové hryTHE intelektuálne výzvyTHE intelektuálne hry a logické výzvy sú pre väčšinu ľudí veľmi zábavné a môžu byť skvelým zdrojom zábavy.

Tento článok ponúka vizuálnu výzvu, ktorá si bude vyžadovať nielen dobrú schopnosť pozorovania, ale aj určitú koncentráciu a dobré reflexy. Ide o to spočítať dobrý počet obdĺžnikov tvorených zápalkami ale pozor na pasce!

Je čas otestovať svoje zručnosti v logických hrách a skontrolovať svoje IQ!

IQ test: Spočítajte správny počet obdĺžnikov tvorených zápalkami

IQ testy a hádanky sú výzvou intelektuálov neuveriteľné veci, ktoré stimulujú naše myslenie. Tieto cvičenia nám umožňujú otestovať naše kognitívne schopnosti a zmerať našu inteligenciu.

Prečítajte si tiež:   Ako odhaliť manipulatívneho partnera, ktorý je zamilovaný: 7 účinných tipov pre vás
IQ test: koľko je tam obdĺžnikov?
IQ test: koľko je tam obdĺžnikov?

Napríklad test pozostáva z spočítajte počet obdĺžnikov tvorených zápalkami. Správny výsledok musíme nájsť metodickým a logickým postupom.

Na to je dôležité dobre sa sústrediť, aby ste správne vykonali výpočty a dospeli k riešeniu. Hádanky sú preto skvelým spôsobom, ako zlepšiť naše duševné schopnosti.

Odpoveď IQ testu

Gratulujem všetkým, ktorí prijali výzvu a našli riešenie 6 obdĺžnikov ! Mal si to pamätaťštvorec je konkrétny obdĺžnik, ktorý má štyri strany rovnakej veľkosti a štyri pravé uhly.

IQ test: koľko je obdĺžnikov _ - odpoveď
Odpoveď IQ testu

Ďakujeme vám za váš záväzok a trpezlivosť. Ak ste našli správnu odpoveď, zdieľajte ju na sociálnych sieťach a pozvite svojich priateľov, aby sa zapojili do ďalšej výzvy!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » IQ test: koľko obdĺžnikov tvoria zápalky? 8 z 10 ľudí má tri, ale to nie je pravda!