IQ test: Ktorá kocka nezodpovedá vzoru medzi navrhovanými skladmi? Sotva 5 % ľudí nájde odpoveď za menej ako 45 sekúnd

IQ testy a hádanky sa stali na sociálnych sieťach veľmi populárnymi, preto vám dnes prinášame novú výzvu. Je to IQ test, ktorý spočíva v nájdení kocky, ktorá nezodpovedá vzoru spomedzi 9 navrhovaných skladieb.

Tento hlavolam je jednoduchý na pochopenie, ale jeho riešenie môže byť veľmi náročné, najmä ak ste obmedzení časom. Vašou úlohou je nájsť tú správnu za menej ako 45 sekúnd!

Toto cvičenie sa môže zdať triviálne, ale jeho správne vykonanie si vyžaduje sústredenie a vhľad. Na nájdenie správneho riešenia je nevyhnutné analytické myslenie a je potrebné venovať čas sledovaniu každého detailu rôznych ponúkaných záhybov. Keď nájdete tú správnu, budete na svoj úspech hrdí! Takže ste pripravení na túto výzvu?

Logická úloha: nájdite kocku, ktorá nezodpovedá vzoru!

Dnešná logická úloha sa môže zdať jednoduchá, ale v skutočnosti je pre váš mozog veľmi náročná! Na vyriešenie tejto hádanky musíte použiť logickú analýzu a pozorne sa pozrieť na každý z navrhovaných záhybov.

logický test - ktorá kocka nezodpovedá vzoru
Logická úloha: nájdite kocku, ktorá nezodpovedá vzoru!

Musíte tiež myslieť mimo škatuľky a využiť priestorové videnie na nájdenie správneho riešenia. Sme si istí, že túto výzvu zvládnete a nájdete tú správnu za menej ako 45 sekúnd!

Takže ste pripravení na túto výzvu? Sme si istí, že nájdete správne riešenie. Tento hlavolam je nielen zábavný, ale aj veľmi prospešný pre váš mozog.

Tento typ výzvy skutočne stimuluje pamäť a intelektuálne schopnosti. Venujte preto čas každému záhybu a použite logickú analýzu! Dokážete to!

Riešenie tejto hádanky!

Dúfame, že ste sa dôkladne zamysleli a venovali čas hľadaniu riešenia pri každom záhybe. Ak ste prišli k správnej odpovedi pred uplynutím 45 sekúnd, gratulujeme! Ste veľmi vnímavý a váš mozog je vo výbornej kondícii.

Die #8 je skladanie, ktoré nezodpovedá vzoru.

Ak ste nenašli odpoveď, skúste zistiť, prečo sa kocka č. 8 nezhoduje s pôvodným vzorom.

logický test - ktorá kocka nezodpovedá vzoru - riešenie
Riešenie tejto hádanky!

Táto hádanka je veľmi populárna na sociálnych sieťach, ako sú Facebook, Twitter a Instagram. Ak ste teda našli tú správnu kocku ešte pred uplynutím 45 sekúnd, zdieľajte túto výzvu na svojich účtoch, aby ste zapojili svojich priateľov a vyzvali tých, ktorí vám pripadajú trochu intelektuálne zhrdzavení!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: Ktorá kocka nezodpovedá vzoru medzi navrhovanými skladmi? Sotva 5 % ľudí nájde odpoveď za menej ako 45 sekúnd