IQ test: ktoré zápalky by sa mali presunúť, aby bola rovnica spravodlivá? Pokúste sa dokončiť túto výzvu za menej ako 17 sekúnd!

Dnes vám prinášame zábavnú a náročnú výzvu: IQ test! Cieľ je jednoduchý: musíte vyriešiť hádanku skôr, ako vyprší čas. Pre tento test musíte pohnúť dvoma zápalkami, aby ste mohli urobte správnu rovnicu 3-3=3. Vašou úlohou je to urobiť za menej ako 17 sekúnd!

IQ testy sú určené na posúdenie schopnosti človeka riešiť problémy a porozumieť zložitým konceptom. Môžu byť krátke alebo dlhé a ich cieľom je merať logické schopnosti, verbálne porozumenie a pamäť. Tieto testy používajú odborníci na nábor kandidátov a psychológovia na lepšie pochopenie svojho pacienta.

Logické výzvy zápaliek ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou IQ testov, sú obľúbené na sociálnych sieťach, pretože okrem zábavného trávenia času poskytujú aj zábavné rozptýlenie. Ľudia sa radi pokúšajú vyriešiť hádanku skôr ako všetci ostatní, čo umožňuje zdieľať výzvy medzi priateľmi.

TAK ? Ste pripravení prijať túto výzvu? Veľa štastia !

IQ test: vyriešte hádanku 3-3=3 za menej ako 17 sekúnd

Rád prijímaš výzvy? Potom pre vás máme dokonalý IQ test! Našou úlohou je vyriešiť hádanku 3-3=3 pohybom iba dvoch zápasy. Čas je obmedzený: ak chcete vyhrať, musíte túto výzvu dokončiť za menej ako 17 sekúnd!

IQ test
IQ test

IQ test je určený na posúdenie schopnosti človeka riešiť problémy a pochopiť zložité pojmy. To umožňuje odborníkom nábor najlepších kandidátov a psychológov, aby postúpili v ich chápaní pacienta. Hádanky sú tiež populárne na sociálnych médiách, pretože poskytujú zábavné rozptýlenie a zábavný spôsob, ako tráviť čas.

Vyriešením tejto výzvy to zvládnete stimulovať svoju myseľ a kreativitu. Musíte si pozorne preštudovať hádanku a sústrediť sa, aby ste našli správne riešenie. Keď pochopíte účel výzvy, začnite premýšľať o spôsoboch, ako ju vyriešiť.

Môže to trvať trochu dlhšie, ako sa očakávalo, ale netreba sa ponáhľať ! Nespěchejte a využite svoju vynaliezavosť, aby ste našli riešenie hádanky 3-3=3 za menej ako 17 sekúnd.

Hádanka vyriešená!

Gratulujeme všetkým účastníkom, že prijali túto výzvu a našli riešenie! Je pravda, že tento typ výzva je veľmi populárny na sociálnych sieťach, ako sú Instagram, Twitter a Facebook.

Táto hádanka nebola pre nás ľahká, ale našťastie, vďaka vášmu prehľadu a odhodlaniu, sme si istí, že ste ju dokázali vyriešiť. Riešením je podrobne na obrázku nižšie pre tých, ktorí neprišli na to, ako vyvážiť rovnicu.

IQ test - 3-3=3 - návod
Riešenie

Ešte raz ďakujem za účasť a všetkým gratulujem k nájdeniu správnej odpovede. Ešte raz vám ďakujem za váš záväzok!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: ktoré zápalky by sa mali presunúť, aby bola rovnica spravodlivá? Pokúste sa dokončiť túto výzvu za menej ako 17 sekúnd!