IQ test: ktorú zápalku by ste mali presunúť, aby bola rovnica správna? Otestujte svoju inteligenciu tým, že túto výzvu splníte za menej ako 10 sekúnd!

Dnes otestujeme vašu inteligenciu pomocou úlohy, ktorá by mala preveriť vaše schopnosti riešiť problémy. Našou úlohou je zistiť, ktorú zápalku treba presunúť, aby rovnica 2-8=7 bola správna.

Tento typ inteligenčného testu je veľmi populárny a hádanky sa často zdieľajú na sociálnych sieťach. Ale pozor, túto záhadu musíte vyriešiť za menej ako 10 sekúnd!

Riešenie tohto typu testu si vyžaduje premýšľanie a pozornú myseľ. Musíte sa sústrediť na rovnicu a nájsť riešenie v časovom limite. Takže ste pripravení? Začnime!

Ktorý zápas presunúť, aby bola rovnica správna?

Pri riešení takejto hádanky je dôležité pozorne sledovať a sústrediť sa na úlohu. Možno budete musieť použiť neobvyklé metódy na nájdenie riešenia.

IQ test: Vyváženie rovnice 2-8=7
Ktorý zápas presunúť, aby bola rovnica správna?

Musíme sa zamyslieť nad rovnicou a určiť, ktorú zápalku treba presunúť, aby rovnica 2-8=7 bola správna. To si vyžaduje veľkú koncentráciu a rýchle riešenie.

Ste pripravení na túto výzvu? Otestujte svoju inteligenciu a zistite, či dokážete nájsť správnu odpoveď za menej ako 10 sekúnd!

Riešenie tohto IQ testu!

Dobré správy! Konečne máme riešenie tejto výzvy. Po chvíli sledovania a premýšľania sme konečne pripravení odhaliť riešenie. Táto hádanka je veľmi populárna na sociálnych sieťach vrátane Twitteru, Facebooku a Instagramu.

Riešenie tejto otázky je 2-9=-7. Zápalku presuniete zo spodnej časti osmičky pred číslo „7“. Rovnica teda bude 2-9=-7 a je správna!

2-8=7 - riešenie
Riešenie tohto IQ testu!

Dúfame, že sa vám podarilo nájsť riešenie pred uplynutím 10 sekúnd a že ste na svoj výsledok hrdí.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: ktorú zápalku by ste mali presunúť, aby bola rovnica správna? Otestujte svoju inteligenciu tým, že túto výzvu splníte za menej ako 10 sekúnd!