IQ test: Menej ako 2 z 10 ľudí dokážu vyriešiť túto hádanku pomocou zápaliek. Dostanete sa tam za menej ako 60 sekúnd?

IQ test: Menej ako 2 z 10 ľudí dokážu vyriešiť túto hádanku pomocou zápaliek.  Dostanete sa tam za menej ako 60 sekúnd?

Hádanky a puzzle hry sú na internete a sociálnych sieťach veľmi obľúbené. THE intelektuálne výzvyTHE intelektuálne hry a logické výzvy sú skvelým spôsobom, ako otestovať svoje schopnosti a inteligenciu.

Premýšľali ste niekedy, či by ste mohli uspieť v intelektuálnej výzve? Takže tu je to, čo pre vás máme: výzvu posunúť 4 zápalky tak, aby ste vytvorili 4 polia z počiatočného tvaru.

Ste pripravení na výzvu?

IQ test: Presuňte 4 zápalky tak, aby vytvorili 4 štvorce za menej ako 60 sekúnd

Testy inteligencie alebo hádanky sú výzvy ktoré si vyžadujú dobrú koncentráciu a vynaliezavosť. Forma IQ testu, v ktorej sa teraz nachádzame, je taká presuňte 4 zápalky tak, aby vytvorili 4 polia.

Prečítajte si tiež:   6 výrečných znamení, že si vás manžel neváži
IQ test: Menej ako 2 z 10 ľudí dokážu vyriešiť túto hádanku pomocou zápaliek.  Dostanete sa tam za menej ako 60 sekúnd?
IQ test: presuňte 4 zápalky tak, aby vytvorili 4 políčka

Aby ste v tomto type cvičenia uspeli, musíte sa dobre sústrediť, no musíte byť aj veľmi pozorní a neváhať vyskúšať viacero riešení. Každá fáza IQ testu prináša svoj podiel náročnosti, ako aj svoj podiel na spokojnosti v prípade úspechu. Keď sa vám podarí nájsť riešenie, máte pocit úspechu.

Jedno je isté: každá fáza IQ testu sa môže ukázať ako skutočný zdroj objavov a umožňuje stimulovať naše duševné schopnosti. Nech už to dopadne akokoľvek, je to v prvom rade obohacujúca skúsenosť.

Riešenie intelektuálnej výzvy

Obrázok nižšie vysvetľuje riešenie výzvy, ktorú sme vám navrhli.

IQ test: presuňte 4 zápalky tak, aby vznikli 4 políčka – riešenie
Riešenie

Ďakujeme všetkým, ktorí prijali túto výzvu a venovali si svoj čas. Neváhajte a podeľte sa o výzvu so svojím okolím na sociálnych sieťach, aby sa mohli zabaviť a pokúsiť sa nájsť riešenie.

Prečítajte si tiež:   6 správaní vášho partnera, ktoré dokazujú, že ste v toxickom vzťahu

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » IQ test: Menej ako 2 z 10 ľudí dokážu vyriešiť túto hádanku pomocou zápaliek. Dostanete sa tam za menej ako 60 sekúnd?