IQ test: Menej ako 2 z 10 ľudí dokážu vyriešiť túto hádanku pomocou zápaliek. Patríte medzi géniov?

IQ test: Menej ako 2 z 10 ľudí dokážu vyriešiť túto hádanku pomocou zápaliek.  Patríte medzi géniov?

Hádanky a mozgové hry sú na internete a najmä na sociálnych sieťach veľmi obľúbené. Intelektuálne výzvy, intelektuálne hry a logické výzvy sú často zábavnými spôsobmi, ako zlepšiť naše analytické schopnosti. IQ test je však jeden z najväčších reprezentácií týchto rôznych typov hier, čo umožňuje hráčom otestovať si svoje schopnosti a inteligenciu. Cieľom výzvy je: Zahŕňa to pohyb jednej zápalky, aby bola rovnica správna.

Prostredníctvom tohto IQ testu môžeme merať našu schopnosť riešiť zložité problémy a rýchlo nájsť riešenia. Teraz prejdime k výzve a uvidíme, či si na túto výzvu!

IQ test: posuňte jednu zápalku, aby bola rovnica správna

IQ test: Menej ako 2 z 10 ľudí dokážu vyriešiť túto hádanku pomocou zápaliek.  Patríte medzi géniov?
IQ test

IQ testy a hádanky sú veľmi efektívne spôsoby, ako otestovať kognitívne a logické schopnosti jednotlivca. Je to dôležité zameranie splniť navrhovanú výzvu. Napríklad veľmi populárna hádanka zahŕňa posunutie jednej zápalky, aby bola rovnica správna.

Prečítajte si tiež:   Ako odhaliť manipulatívneho partnera, ktorý je zamilovaný: 7 účinných tipov pre vás

Trvá to odraz a veľa pozornosť. Tento typ testu umožňuje výskumníkom identifikovať veľmi špecifické správanie, ako aj slabé alebo silné stránky jednotlivcov. Nakoniec, tieto testy môžu byť použité ako nástroj na hodnotenie intelektuálnej úrovne v školskom alebo profesionálnom kontexte.

Riešenie IQ testu

Sláva všetkým, ktorí prijali výzvu a strávili čas hľadaním riešenia! Správna rovnica je 5-2=7-4, ako je vysvetlené na obrázku nižšie.

IQ test - 5-2-7=4 - návod
Riešenie IQ testu

Neváhajte a zdieľajte túto výzvu so svojimi priateľmi a rodinou na sociálnych sieťach, aby ste zistili, či aj oni nájdu správnu odpoveď!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » IQ test: Menej ako 2 z 10 ľudí dokážu vyriešiť túto hádanku pomocou zápaliek. Patríte medzi géniov?