IQ test: mnohí sa pokúšali nájsť riešenie za menej ako 32 sekúnd. Málokomu sa to podarilo!

Intelektuálne hádanky a výzvy sú na internete v móde a masovo sa zdieľajú na sociálnych sieťach. Nájdite chýbajúce číslo v kruhu je jednou z najpopulárnejších hádaniek v týchto logických hrách. Ak si chcete otestovať svoj dôvtip a logiku, potom je táto výzva určená práve vám! Na nájdenie riešenia máte 32 sekúnd. Si pripravený ? Poďme!

IQ testy a intelektuálne výzvy merajú inteligenciu človeka a schopnosť riešiť problémy. Spochybňujú logiku, uvažovanie a tvorivú myseľ.

Mnoho platforiem ponúka IQ testy na posúdenie vašej inteligencie, ako aj mozgové hry, ktoré môžu byť veľmi zábavné a náročné. IQ testy sú skvelým spôsobom, ako lepšie porozumieť vlastným intelektuálnym schopnostiam a objaviť o sebe nové perspektívy.

IQ test: nájdite chýbajúce číslo v prvom kruhu

Testy IQ sú klasickou formou hodnotenia kognitívnych zručností. Bežným spôsobom, ako ich otestovať, sú hádanky a matematické úlohy, napríklad nájdenie chýbajúceho čísla.

iq test - aká je hodnota chýbajúceho čísla
IQ test: akú hodnotu má chýbajúce číslo

V tomto type cvičenia sú zvyčajne tri kruhy rozdelené do troch častí a naším cieľom je nájsť logiku výpočtu potrebnú na objavenie tohto chýbajúceho čísla.

Testy IQ môžu byť ťažké, ale sú skvelým spôsobom, ako posilniť naše duševné schopnosti a povzbudiť nás, aby sme sa hlbšie zamysleli nad problémami, ktoré máme pred sebou.

Hádanky môžu byť zábavné a zaujímavé; vyžadujú si extra námahu a dobrú koncentráciu, aby sme mohli tieto cviky efektívne riešiť.

Riešenie známej hádanky o kruhu je konečne odhalené!

Sláva všetkým, ktorí sa postavili tejto výzve a strávili čas hľadaním riešenia.

Odpoveď je 26! V skutočnosti sme museli nájsť nasledujúcu logiku: Kruh 2 = Kruh 1 + Kruh 3čo nám dáva pre každý rámec:

a tak pre chýbajúce číslo:

Neváhajte a podeľte sa o túto výzvu so svojím okolím na sociálnych sieťach, aby si aj ostatní mohli vychutnať výhody stimulujúceho a zaujímavého cvičenia.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: mnohí sa pokúšali nájsť riešenie za menej ako 32 sekúnd. Málokomu sa to podarilo!