IQ test: rovnica 14-6=82 je nesprávna, ale môžete ju napraviť posunutím dvoch zápasov?

Dnes si otestujeme vaše IQ zaujímavou výzvou: vyrovnajte rovnicu 14-6=82 pohybom dva zápasy. Či už pre zábavu alebo pre získanie informácií o ich inteligencii, IQ testy a hádanky sú veľmi obľúbené.

Intelektuálne výzvy sú v poslednom čase na sociálnych sieťach v móde. Hádanky založené na zhodách, logike a dokonca aj optických ilúziách žiadajú účastníkov, aby využili svoje kognitívne schopnosti na nájdenie správneho riešenia. Tieto cvičenia nielen stimulujú váš mozog, ale aj vašu predstavivosť a náladu.

Výzva, ktorú vám dnes navrhujeme, je jednou z najzaujímavejších svojho druhu, pretože spočíva v úspešnom vyvážení rovnice 14-6=82 o presúvajú len dva zápasy. Dajte teda svoje neuróny do práce a zistite, či nájdete riešenie!

IQ test: vyriešte hádanku 14-6=82 iba dvoma zápalkami

IQ test - 14-6=82
IQ test

Dnes vám prinášame výzvu, ktorá určite podnieti vašu predstavivosť a kreativitu: vyvážiť rovnicu 14-6 = 82 pohybom dva zápasy.

Tento typ hádaniek je veľmi obľúbený, pretože umožňuje testujúcim využiť svoje kognitívne schopnosti na nájdenie správneho riešenia.

Táto hádanka je obzvlášť zaujímavá, pretože pravidlá sú prísne: ak chcete uspieť, budete musieť použiť dva zápasya to za menej ako 19 sekúnd. Takže podľa vašich predstáv, pripravený? Choď!

Riešenie výzvy zápasmi

Riešenie je 14 + 8 = 22, ako je vysvetlené na obrázku nižšie.

IQ test - 14-6=82 - návod
Riešenie

Všetkým účastníkom, ktorí uspeli pri riešení tejto výzvy, srdečne blahoželáme! Tento druh zábavy je veľmi populárny najmä na sociálnych sieťach instagram, FacebookA Twitter.

Imponuje nám množstvo ľudí, ktorí prijali výzvu a dokázali nájsť správnu odpoveď. Vaša zaangažovanosť a prehľad sú pozoruhodné! Ďakujeme všetkým za účasť.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: rovnica 14-6=82 je nesprávna, ale môžete ju napraviť posunutím dvoch zápasov?